Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dretwienie lewej reki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Dretwienie lewej reki
Mam problem bo niedawno w przedwczoraj zauwazylem ze dretwieje mi lewa reka a dokladnie maly palec i dolna czesc dloni, do tego zauwazylem ze jak zacisne lewa dlon w piesc to na wewnetrzenej stronie przedramienia tam gdzie sa dwie glowne zyly zaraz przy nadgarstku pojawia sie zaglebienie, taki rowek, tak jakby mi brakowalo kawalka miesnia. Reka jest sprawna potrafie zginac wszystkie palce, a dretwienie po czasie przechodzi i znowu wraca..... Czy to moze byc zerwane sciegno ? Czy po prostu przetrenowalem reke? (bo w sumie w piatek robilem super serie na biceps i triceps - to moze dlatego)
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Dretwienie lewej reki

Mam problem bo niedawno w przedwczoraj zauwazylem ze dretwieje mi lewa reka a dokladnie maly palec i dolna czesc dloni, do tego zauwazylem ze jak zacisne lewa dlon w piesc to na wewnetrzenej stronie przedramienia tam gdzie sa dwie glowne zyly zaraz przy nadgarstku pojawia sie zaglebienie, taki rowek, tak jakby mi brakowalo kawalka miesnia. Reka jest sprawna potrafie zginac wszystkie palce, a dretwienie po czasie przechodzi i znowu wraca..... Czy to moze byc zerwane sciegno ? Czy po prostu przetrenowalem reke? (bo w sumie w piatek robilem super serie na biceps i triceps - to moze dlatego)



Co do dołka to ja owy też mam a to znaczy ze nic ci nie brakuje :angry:
A jak coś cie boli to wal to bo jak ja sobie zaczelem wyliczac co mnie po silce boil (nadgarstki,kolki serca,jakies sciegno w nodze itp) to wyszlo mi ze jestem inwalidą :angry:


PS: te drętwienie to może być chwilowe niedokrwienie spowodowane np uciskiem.
  • 0

 

 


Bart903
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dretwienie lewej reki

Mam problem bo niedawno w przedwczoraj zauwazylem ze dretwieje mi lewa reka a dokladnie maly palec i dolna czesc dloni, do tego zauwazylem ze jak zacisne lewa dlon w piesc to na wewnetrzenej stronie przedramienia tam gdzie sa dwie glowne zyly zaraz przy nadgarstku pojawia sie zaglebienie, taki rowek, tak jakby mi brakowalo kawalka miesnia. Reka jest sprawna potrafie zginac wszystkie palce, a dretwienie po czasie przechodzi i znowu wraca..... Czy to moze byc zerwane sciegno ? Czy po prostu przetrenowalem reke? (bo w sumie w piatek robilem super serie na biceps i triceps - to moze dlatego)


Ja też Cię pocieszę, bo mi też czasami tak po prostu ręka zaczyna drętwięć bez żadnej przyczyny, a jak ją powyginam to drętwienie przechodzi. Według mnie us_strike ma rację, może to być spowodowane uciskiem np. w okolicach łokcia...
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Dretwienie lewej reki

Co do dołka to ja owy też mam a to znaczy ze nic ci nie brakuje :angry:
A jak coś cie boli to wal to bo jak ja sobie zaczelem wyliczac co mnie po silce boil (nadgarstki,kolki serca,jakies sciegno w nodze itp) to wyszlo mi ze jestem inwalidą :angry:


PS: te drętwienie to może być chwilowe niedokrwienie spowodowane np uciskiem.


Wglebienie zaczelo znikac, mysle ze przetrenowalem reke po prostu :P

Swoja droga polecam ALRI REstore , sila skoczyla zajebiscie w gore :angry:

A jesli chodzi o kolatanie serca, to ja bym tego nie ignorowal, bo mozesz miec nadcisnienie albo cos w tym stylu. Jaki masz puls ?
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Dretwienie lewej reki
To nie jest kolatanie serca trudno to wyjasnic. Nagle zaboli to wstrzymam powietrze na 15-20 sek i przestanie i jest git :angry:
  • 0

 

 


wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dretwienie lewej reki

To nie jest kolatanie serca trudno to wyjasnic. Nagle zaboli to wstrzymam powietrze na 15-20 sek i przestanie i jest git :angry:

miałem podobnie ból w okolicy serca i okazało sie że to zapalenie mięśni okołożebrowych spowodowanych nadmiernym wysiłkiem,kilka dni ketonalu+ćwiczenia oddechowe i przeszło jak reką odjął.P.S.oby nie nadcisnienie.....ale warto je zbadac
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Dretwienie lewej reki
Mierze sobie cisnienie co kilka dni i jest dobre.



Ps: to nie moj temat wiec koniec o moich problemach :angry:
  • 0

 

 




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024