Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety
Wpadne, juz raz bylam i mi sie podobało.
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety

[Co do gwaltow teraz nie uwazacie ze o wiele straszniejsze sa gwalty na nieletnich :?: Co takie dziecko ma winiesc w doroslosc,jakim ma byc czlowiekiem...Od dziecka ma ukazany przyklad co mozna robic dzieciom,ze one sie nie licza...My wiemy ze tak nie jest,ale takie dziecko nie zdaje sobie z tego sprawy.Chcialabym ..


Ha! Dzisiaj szedłem i się nad tym zastanawiałem.
Gwałt na dziecku budzi grozę, ponieważ dokonuje się go na bezbronnej, niewinnej osobie. Ja myślę, że każde dziecko ma wbudowany taki mechanizm obronny przed obcymi doroslymi. Ale głupie matki mowia im tak: "no co Ty! Wujka sie boisz? Eee, ona taka glupia i niesmiala jest".
No i potem wujek naduzywa zaufania. Poza tym pedofile zeruja na tym ze to ciagle jest temat tabu i dzieci wstydza sie o tym mowic matkom.
CO takich pedofilow podnieca w dzieciach? Przeciez one sa aseksualne i calkowicie bierne w seksie? Tak na chlodno patrzac.
Silvio
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety
Tak na chłodno patrząc, to może właśnie ich aseksualność i bierność...
A pomyśl: co może podniecać nekrofila?

Już nie mówiąc o tym, że można robić to z Cyganką, na dodatek on-line ;)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety
Z cyganką? Nie no, Adam, teraz przeginasz!
Pozdrawiam.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety
Pyton... Nie ma sie co denerwować, zapytaj Silvia o tę Cygankę... :) :) :)

Pozdrawiam,
AdamD

PS: Przeginam ze względu na wyjątkową obrzydliwość przedstawionych scen czy też raczej uraziłem jakieś mniejszości? Tak czy inaczej - przykro mi bardzo.
A wracając do tematu - gwałcicieli, niezależnie od tego kogo gdzie i jak zgwałcili tatuowałbym wielkim "G" na czole i wsadzał do więzień... Do wspólnych cel :twisted: Widziałem kiedyś jakiś program o gwałcicielach co to wyszli z pierdla. Rzadko mi się zdarza patrzeć z uśmiechem na twarzy na człowieka, który dostał w dupę (dosłownie i w przenośni) tak, że odechciało mu się żyć. Wraki ludzi, puste skorupy...
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety
Czy uraziłeś - to musiałbyś się mniejszości spytać. Co do tych cel - a jak myślisz co robią po wyjściu z pierdla ci którzy gwałcą współwiężniów? Czy aby na wolności nie gwałcą kobiet, dzieci /no i cyganek/?
Pozdrawiam.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety
Maly off- topic

Rzadko mi się zdarza patrzeć z uśmiechem na twarzy na człowieka, który dostał w dupę (dosłownie i w przenośni) tak, że odechciało mu się żyć. Wraki ludzi, puste skorupy...

Z tego co sie orientuje w polsce nie dos ze nie wsadzaja tych co trzeba
( skazanych) to nie robi sie zadnych testow klinicznych co z takim czlowiekim bedzie sie dzialo po wiezieniu. Innymi slowy czy nie wyjdzie wiekszy przestepca niz wszedl.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety

Czy uraziłeś - to musiałbyś się mniejszości spytać.

Chyba nie będę próbował ;)

Co do tych cel - a jak myślisz co robią po wyjściu z pierdla ci którzy gwałcą współwiężniów? Czy aby na wolności nie gwałcą kobiet, dzieci /no i cyganek/?

Tu odpowiedz zaczne od tego, że nie znam się za bardzo na więziennych zwyczajach, i że nie zamierzam się tu wypowiadać jako ekspert od zagadnienia.
Z tego co się jednak zdążyłem zorientować, to ci sympatyczni panowie, którzy "jeżdżą" sobie po gwałcicielach w pierdlu na zewnątrz robią różne przykre rzeczy innym - okradają im mieszkania, ucinają rączki i nóżki, pomagają skoczyć z mostu (zgryzoty związane z nieoddanym długiem) i takie tam... ale są rzeczy których nie robią bo to "nie idzie". Charakterni znaczy są ;)

Z tego co sie orientuje w polsce nie dos ze nie wsadzaja tych co trzeba (skazanych) to nie robi sie zadnych testow klinicznych co z takim czlowiekim bedzie sie dzialo po wiezieniu. Innymi slowy czy nie wyjdzie wiekszy przestepca niz wszedl.

Dawno dawno temu wszystko bylo prostsze. Kiedy ktoś kradł - obcinano mu rękę. No i skuteczność w złodziejskim fachu spadała mu o 50% ;) więc stawał się mniejszym przestępcą...

Tafia? Ty byś im chciała naprawdę robić testy kliniczne? Mnie to wqrwia szczerze i do głębi, jak sobie pomyślę o dziennej stawce żywieniowej w szpitalach... Nie testy i więzienia, tylko trzy lata ciężkich robót, a potem w czapę... :evil:

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_kasiag
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety
Hmm skoro w Polsce na 1 więźnia państwo dziennie przeznacza więcej kasy niż na pacjenta w szpitalu to o czym ru rozmawiac?!?!? Jaka to ma być resocjalizacja?!?!
A wracając do gwałcicieli, to uważam, ze najlepszą karą dla nich było by zgwałcenie ich samych.

Pozdrawiam
KasiaG
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety
Adam ja napisalam ze sie nie robi, a nie ze chcialbym robic. I napisalam czemu. Hmmm zgwalcenie gwalciciela... hmmm ... ale zes zagwozdke zrobila Kasiu...
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety

A wracając do gwałcicieli, to uważam, ze najlepszą karą dla nich było by zgwałcenie ich samych. :lol:

Niby jak... kto ma to zrobic? Gwalciciel wyznaczony z urzedu czy co? :lol:

PERUN
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety
Jasne - a złodziei okradać. Tylko co zrobić tym co jeżdżą po pijaku? Może kazać im jezdzić "kolejką górską" /taką z wesołego miasteczka/ na kacu?
Pozdrawiam.
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety

Ja myślę, że każde dziecko ma wbudowany taki mechanizm obronny przed obcymi doroslymi. Ale głupie matki mowia im tak: "no co Ty! Wujka sie boisz? Eee, ona taka glupia i niesmiala jest".
No i potem wujek naduzywa zaufania.

Ja nigdy nie lubialam obcych i moaja mama hmm owszem kazala mi nazywac ich wszystkich ciociami i wujkami,ale nigdy nie wymagala odemnie niczego w stosunku do tych ludzi procz upszejmosci..
tak samo jak uczyla mnie szacunku.Moze to troche utrudnia w poznejszym zyciu kontakt z otoczeniam,dzieci ktorych rodzice sztucznie nie daza zaufaniem zbyt duzje liczby osob sa bardziej zamkniete w sobie i maja wieksze problemy z opanowaniem tremy czy strachu ale jednoczenie dobrze jest jak takie dziecko nie jest zbyt smiale i "jaskrawe",tz. nie robi wszystkiego na pokaz..

CO takich pedofilow podnieca w dzieciach? Przeciez one sa aseksualne i calkowicie bierne w seksie? Tak na chlodno patrzac.

my mamy chlodne spojzenie z perspektywy oni (pedofile) nie to zboczenie jak kazde inne...dla nas niezrozumiale jest takie postepowanie,musilelibysmy poczuc zeby zrozumiec w pelni..

Co do tego co napisala Tafia to w wiezieniach sa jedynie rozmowy z tz. pedagogami ktore maja na celu "sprawdzenie uzytecznosci".Wieznowie ktorzy swoim zachowaniem moga zdradzac jakiekolwiek sklonnosci wpisuje sie notke do akt i na tym sie konczy.Co dalej :?: to juz nikogo nie interesuje...

Co do karania to uwazam ze to zalezalo by od czlowieka dla jednych sam fakt pojcia do wiezienia jest wystarczajacy dla innych mogly by to byc ciezsze skotki ich postepowania...

a oto jakie pomysluy padly na # :

[14] a co do tych gwalcicieli
[14] to propnuje wzasc paru pedal zatrudnic i
zrobione
[14] sadze ze juz 2 raz nikogo nie zgwalca
[14] ale to by byla prostytucja
[14] prostytucja z urzedu
[14] nie to by byla przyjemnosc
[14] ;P
[14] ale dostawak by za to kase
[14] czyli bylby meska kur..


  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety

A pomyśl: co może podniecać nekrofila?


No to juz w ogóle trudno mi zrozumieć.

Kolega pracował w prosektorium. Opowiadał przy wódce takie rzeczy, że nam się włosy jeżyły na głowach. Na przykład to, jak zmarli jęczą.
Chodzi o to, że po kilkudziesięciu godzinach stężenie pośmiertne zanika i rozluźniają się mięśnie międzyżebrowe. No i powietrze, które w momencie śmierci akurat się znajdowało w płucach wtedy wychodzi. I powoduje to że zmarły jęczy, a raczej jego ciało. Ciężko to psychicznie wytrzymać.

Co do nekrofilów to oni chyba łączą to z morderstem, bo nie wyobrażam sobie, że wykopują sobie "partnerów".

Już nie mówiąc o tym, że można robić to z Cyganką, na dodatek on-line ;)
Pozdrawiam,
AdamD


Adaś, kiedy Ci napisałem o Cygance to robiłem sobie z Ciebie jaja. Nie bierz na poważnie wszystkiego co czytasz, bo będziesz chodził zimą w klapkach :-)
Silvio
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety


Już nie mówiąc o tym, że można robić to z Cyganką, na dodatek on-line ;)
Pozdrawiam,
AdamD


Adaś, kiedy Ci napisałem o Cygance to robiłem sobie z Ciebie jaja. Nie bierz na poważnie wszystkiego co czytasz, bo będziesz chodził zimą w klapkach :-)
Silvio


Eee... spójrz uważnie na to co ja napisałem... tam jest na końcu taka mordka, ooo... taka -> :wink: ona znaczy tak mniej więcej "he he, robie sobie jaja"
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety

oblicza sie, ze zglaszane jest nie wiecej niz 10% dokonanych gwaltow. Z tego niewielka czesc przechodzi przez pierwsze policyjne przesluchanie (dziewczyny ktore nie podpadaja pod stereotyp "ofiary idealnej" maja z tym naprawde spore trudnosci), dalej jest sprawa sadowa i na koncu to co napisalas. Faktycznie ciezko kogos za to ukarac. Szczegolnie w takich krajach jak Polska.


Rzeczywiście, daje to ponury obraz... :evil:
To może jeszcze trochę statystyki:

25% dziewcząt i 17% chłopców zostało zgwałconych przed ukończeniem 18 roku życia,
75% gwałtów jest dokonywanych przez osobę znaną ofierze,
14% kobiet przyznaje, że są maltretowane przez męża lub chłopaka,
4 kobiety dziennie giną z rąk swojego partnera,
25% gwałtów ma miejsce w miejscu publicznym lub na zamkniętym parkingu,
co 46 sekund w Ameryce gwałcona jest kobieta, co daje 78 gwałtów na godzinę.

Powyższe statystyki dotyczą Stanów Zjednoczonych.
  • 0

budo_natalia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z bieszczad

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety
po prostu taki facet ktory gwalci to niewyzyty skorw....., ktorego trzeba zamknac na pare ladnych lat! tylko że w polsce tak sie nie da
  • 0

budo_natalia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z bieszczad

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety
I jeszcze jedno: dlaczego gwałci? Trzeba zapytać takiego typka, moze on bedzie wiedział co sie dzieje w jego chorej psychice! (tylko pozornie zdrowej, a taki normalny chlopak był?- ktoś powie)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety
a ja bym chcial spotkac gwalciciela....-kobiete...mmmhmmmm.....

poza tym w gwalcie, wydaje mi sie z doswiadczenie bynajmniej nie gwalciciela, w wiekszosci przypadkow wina lezy po stronie kobiety i gwalciciela a nie tylko po jego...
nierzadko do gwaltu dochodzi po przyzwoleniu na randke..spotkanie sam na sam, dyskotece z alkoholem oraz ogolnie mowiac w sprzyjajacych okolicznosciach..ofiara czesto zna przynajmnij z widzenia gwalciciela(li)...te przypadki gdzie gwalciciel napada na nieznajoma na ulicy to w sumie rzadkosc..
ponadto! kobieta powinna sie liczyc z zagrozeniem i absolutnie dbac o swoje bezpieczenstwo..nie lazic po nocy sama...nie chodzic TYLKO z kolezanka na dyski i tam prowokowac pijanych na ogol (albo nacpanych) mlodych, produkujacych hormony mlodziencow...zaraz pewnie powiecie ze oni powinni trzymac sie z daaleka nawet jak laska sie rozbierze a nie chce!!okey...ja sie bym trzymal...ale niestety same kobietki pakuja sie w takie sytuacji ze nie sa w stanie przewidziec reakcji faceta...
spotkalem sie nawet z paroma!!!!!! przypadkami oskarzenia o gwalt po przyzwoleniu na stosunek...wychodzilo to dopiero wlasnie podczas ktoregos przesluchania z uwagi na ogrom niescislosci w zeznaniach i nigdy bym nie chcial zeby dorosle baby mozna bylo przesluchiwac tylko raz...!!!..brrrr...
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego mężczyźni gwałcą kobiety

pisząc nt. ofiary idealnej miałem raczej na myśli przekonania policjantów, sędziów itp. na temat takiej ofiary. Policyjna "ofiara idealna" to taka kobieta, której dadzą wiarę, że została faktycznie zgwałcona. Musi być trzeźwa, nieatrakcyjnie ubrana, ogólnie brzydka, dobrze jeśli jest starszą panią, powinna mieć na ciele wyraźne obrażenia i gwałt powinien odbyć się w miejscu publicznym i być dokonany przez sprawcę którego ona nie zna i którego twarzy nie widziała. Takiej kobiecie policja uwierzy, natomiast inne będą miały kłopoty.

wybacz mi pawel ale bzdury piszesz....policja uwierzykazdej kobiecie ze zostala zgwalcona...jesli bedzie pijana to po odbukcji bedzie trzezwiala i jak wytrzezwieje to opowie...i tez jej uwierzy...tylko potem zaczynaja sie schody jak dziewczynka zaslania sie niepamiecia..pojawiaja sie nowe okolicznosci o ktorych "zapomniala " wspomniec...itd..itp...naprawde wiele gwaltow jest "na wlasne zyczenie" co nie znaczy ze sa zgodne z moralnoscia i prawem...nie mozna tu uogólniac bo kazda sytuacji jest inna a statystyka jak kazdy madry czlowiek wie wskazuje to co akurat chce wykazac cytujacy dane...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024