Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzymanie sie razem - dzielnica


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_kyrix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Trzymanie sie razem - dzielnica
Jak myslicie, czy przecietny blockers lub kibol jakby dostal od zwyczajnego kolesia, ktorego zaczepil, to czy jego qmple i on scigali by go za to? czy niszczyliby mu cos, albo jego rodzinie?
  • 0

budo_tomek_fro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzymanie sie razem - dzielnica
Wiesz... Ja mysle, ze nie. Ten kibol czy blokers na pewno zaprzyjaznil by sie z tym od ktorego dostal :lol: . Na 80 % postawił by mu do tego wszystkiego piwo rotfl . A przyjaciele kibola byli by jego przyjaciolmi.
Poooo... rotfl rotfl rotfl :lol: :crazyeyes: ...zdrawiam///
Tomek
  • 0

budo_buc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzymanie sie razem - dzielnica
C?haryzma
Od tego zalezy czy kolesie wstawili się za nim.
  • 0

budo_kyrix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzymanie sie razem - dzielnica
Chyba zle zformulowalem to cos.... Chodzi mi, czy ten typek co dostal pojdzie po qmpli i bedzie chcial sie zemscic....
  • 0

budo_masterl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzymanie sie razem - dzielnica
Ludzie sa rozni i mozliwosci zachowan sa rozne i jest ich sporo od postawienia Ci piwa az po spalenie twojego domu i wymordowanie twojej rodziny .Zalezy od czlowieka .
Jest taka zasada ze jak w 48 godzin jestes caly to potem juz jest male prawdopodobienstwo ze dostaniesz no chyba ze akurat trafisz na takiego w ciemnym zaulku ich bedzie duzo i beda pijani i wqrwieni czyli skrajnie niebezpieczna sytuacja zadko spotykana .
Przewaznie nikt nie msci sie oprocz poszkodowanego i to tez zadko chyba ze grupa jest silnie ze soba zwiazana i ma interes w tym zeby ich wizerunek nie ucierpial np grupa przestepcza ,gang ,wtedy moga sie mscic i to dotkliwie czyli tak zeby kazdy wiedzial co grozi za ruszenie jednego z nich.
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzymanie sie razem - dzielnica
Kyrix
do ktorej podstawówki w Gdyni chodzisz?
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzymanie sie razem - dzielnica
ja bylem swiadkiem jak koles 1 od 15 gosci dostawal pod moja klatka przed oknami za to ze zostawil kolegow podczas bujki no normalnie tak jest teraz prawie karzda bujka kaczy sie z udzialem kolegow ja cie zbije ty przyjdzesz z 3 kolegami ,najlepiej kominiarka i dobra bron np noz lub kij chcial sie bic to teraz ma kozaczek i po takim czyms nie bede mial wizyt jakis cieciow w domu

___________
Marcin
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzymanie sie razem - dzielnica
Kyrix, dostajesz oskara za najbardziej retoryczne pytanie miesiaca :lol:
Jak jush to zgrabnie ujeto, zalezy od czlowieka-ale jako ze sprecyzowales pewien (stereo)typ, to otwarcie Ci mowie-na bank. Taka ulica ze jak sie chce na niej zyc, to sie trzyma sztame. 48h? no niby ta-bo wtedy kolo najbardziej nadymiony na Ciebie bedzie. Nie zmienia to faktu ze w czasie pozniejszym na pewno postara Ci sie w ten czy inny sposob, osobiscie czy przez znajomych- zatruc dupe. Pozatym kto jest na tyle po... zeby sam bez zaplecza sapac do kolesia ktory wiadomo ze bedzie Cie scigal. Na blokowisku zyje od 8 lat wiec zapewne wiem co mowie. Uwazaj.
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024