Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zemsta blokowiska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska
ja tak to czytam i chcialbym sie dowiedziec jednej rzeczy od Aklawa. w jakim Ty jestes wieku? jest to pytanie bez podtekstow, nie usiluje Cie obrazic ani nic z tych rzeczy. Ja mam terz 29 lat, jak wyjezdzalem z Polski mialem 27, wtedy na moim blokowisku to siedzaly lub staly 18latki w grupach lub mlodsi i to oni usilowali zaczepiac przechodniow a ludzie po 20 to albo bali sie z domu wychodzic, albo bawili sie w mafie, albo byli w wojsku albo w pierdlu....

ze mna sytuacja byla prosta jednego dnia jeden z nich (stali przed moja klatka) zaatakowal mnie bez slow, tak jak zaatakowal tak znalzl sie na ziemi po kontrze i uslyszalem tylko z boku komentarz: "kurwa mowilem zeby go nie zaczepiac", wiecej problemow nie bylo tylko zawsze jak przechodzilem to cichly wszelkie rozmowy i cala ekipa wlepiala we mnie wzrok :twisted:
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska

wiedza kim ja jestem i na co mnie stac wiedza ze trenuje i wiedza ze mam kolegow ktorzy tez trenoja i sie bija i napewno u mnie nikt do mie nie wystartuje bo wie ze jak sobie nie poradze z nim na takzwana solowke to wezme noz lub teleskopa i wtedy wygram
Marcin

Słuchaj, jak czytam twoje posty, to mam wrażenie, że mieszkasz w skansenie. Bandyterka współczesna, ale jakieś honorno/knajackie Grzesiukowe zasady. Qrcze, gdzie to się ostało. Nawet Pruszków i Wołomin jak kogoś nie może sprzątnąć to podkalbuje prokuraturze, albo jakiś frajer, jako "świadek koronny" wykończy zeznaniami konkurencję. Nic do was z tych nowych trnedów nie dotarło, tradycjonaliści sami ? :-)
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska
do tomasza

mam 20 lat idze mi 21 nie jestem zadnym bandyta ani dresem nie chodze z kolegami z pod bloku na dyskoteki ani na radja ale jestem czesto zaczepiany na miescie mam rude wlosy krecone i lagodny wyraz twarzy po za tym nie jestem jakies super postury mam 180 cm wzr, i 79 kilo wagi,znam dluzo pseldo bandytow i kibicow bo na takim osedlu mieszkam czesto bywam na silowni a tam takich od groma i wiedza wszyscy ze trenuje i ze noesz bron biala i nawet nie probija zaczynac po za tym kupe ludzi dresikow jest w moim wieku lub troche mlodszych niektorzy mieszkaja w mojej klatce dwa pietra wyzej itd wiec zna sie tych i owych ,
najgozej jest z gnojami jak juz pisalem lat 14 ,15,16 oni najwiecej cwaniakuja ale narazie nawet nie bakneli do mnie

do RobertaP
u nas jest tak na osiedlu ze jak ktos sypie policij to jest spalony bylem swiadkiem jak koles ktorego okradli na osiedlu na ktory mieszka poszedl na paly i jednego kolesia przez niego na sankcje dali za 10ne ,to pozniej za frajerem lataly dzieci i pokazujac palcem wolaly na cale osiedle konfident ,po za tym tacy ludzie traca jakie kolwiek znajomosci osiedlowe wsrud dresow nic mu nie zalatwia ,beda mu robic wstyd przy znajomych itd

____________
Marcin
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska

u nas jest tak na osiedlu ze jak ktos sypie policij to jest spalony bylem swiadkiem jak koles ktorego okradli na osiedlu na ktory mieszka poszedl na paly i jednego kolesia przez niego na sankcje dali za 10ne ,to pozniej za frajerem lataly dzieci i pokazujac palcem wolaly na cale osiedle konfident ,po za tym tacy ludzie traca jakie kolwiek znajomosci osiedlowe wsrud dresow nic mu nie zalatwia ,beda mu robic wstyd przy znajomych itd


I co myślicie o tej sytuacji???
Czy Wy sypnęli byście tak samo jak ten koleś na policję wiedząc, że czekają was potem takie same nieprzyjemne sytuacje??
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska

I co myślicie o tej sytuacji???
Czy Wy sypnęli byście tak samo jak ten koleś na policję wiedząc, że czekają was potem takie same nieprzyjemne sytuacje??

Ja myślę, że taka sytuacja jest chora. Kogoś okradli i boi się zawiadomić policję o kradzieży. Kogoś pobiją - świadkowie też się boją. Sąsiada zamordują - też nikt nic nie będzie chciał powiedzieć. W końcu przyjdzie i czas na tego, co chciał milczeć - on nie zawiadomił policji, to jak jemu będzie się coś działo, to inni też nie nie pomogą... i zostanie np. znaleziony w lesie...
Może trochę przejaskrawiłem sytuację, ale do tego to może prowadzić.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska

I co myślicie o tej sytuacji???
Czy Wy sypnęli byście tak samo jak ten koleś na policję wiedząc, że czekają was potem takie same nieprzyjemne sytuacje??

Ja myślę, że taka sytuacja jest chora. Kogoś okradli i boi się zawiadomić policję o kradzieży. Kogoś pobiją - świadkowie też się boją. Sąsiada zamordują - też nikt nic nie będzie chciał powiedzieć. W końcu przyjdzie i czas na tego, co chciał milczeć - on nie zawiadomił policji, to jak jemu będzie się coś działo, to inni też nie nie pomogą... i zostanie np. znaleziony w lesie...
Może trochę przejaskrawiłem sytuację, ale do tego to może prowadzić.


nie przejaskrawiles, chcielismy miec Ameryke to ja mamy...
tak wlasnie wyglada sytsuacja z swiadkami gdy zostanie popelniana zbrodnia na Bronxie lub Chinskiej dzielnicy
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska

zaczepiany na miescie mam rude wlosy krecone i lagodny wyraz twarzy po za tym nie jestem jakies super postury mam 180 cm wzr, i 79 kilo


wiem o czym mowisz, ja mam 184 i kiedys mialem podobna wage (teraz mam 86 :oops: ) i lagodny wyraz twarzy co w naszych czasach prowokuje do zaczepek :( kazdy debil mysli ze jest sie jakims ciaptakiem i bedezie sie mozna przed kolegami popisac
  • 0

budo_tauro1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska
robertp - zgadza sie

slaszysz - przejaskrawiasz

aklaw - zanim napiszesz coś znowu o frajerach , konfidentach i innych takich - to idx pogadaj z kims kto wie co znaczą te słowa
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska
frajer frajerem , a co do konfidenta to ja go nie neguje bo to jego sprawa
ja tylko opisuje jak sie dzieje na osiedlu moim i pobliskich

___________
Marcin
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska

do RobertaP
u nas jest tak na osiedlu ze jak ktos sypie policij to jest spalony bylem swiadkiem jak koles ktorego okradli na osiedlu na ktory mieszka poszedl na paly i jednego kolesia przez niego na sankcje dali za 10ne ,to pozniej za frajerem lataly dzieci i pokazujac palcem wolaly na cale osiedle konfident ,po za tym tacy ludzie traca jakie kolwiek znajomosci osiedlowe wsrud dresow nic mu nie zalatwia ,beda mu robic wstyd przy znajomych itd Marcin

I to dowodzi jak porąbane zasady wyznają Ci goście. Okraść swojaka to nie chańba , zakapować takiego co okradł swojaka - konfident.

Wiesz, te wszystkie kodeksy miały pewien sens. Sąsiedzi nie kapowali na złodzieja, on nie okradał sąsiadów. Mafia nie rozwalała kobiet itd.
Ale teraz nawet mafiosi wysadzają w powietrze babki, okrada się sąsiada. Popaprańcy bez zasad wciskają kit, że są jakieś (wygodne dla nich) zasady, a kto je łamie, konfident. Zwykła chołota, wstawia kit o omercie, a niektórzy to kupują.

A jużkawałek, że nic nie załatwi wśrud dresów. Co to niby ma znaczyć, radyjko samochodowe, rower dla dziecka. Ja takie rzeczy "załatwiam" w hipermarkecie. Dresy nie są mi do tego potrzebne.
  • 0

budo_clans
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska
Ostatnio na naszym osiedlu byla ciekawa sytuacja. Kumpel zaprosil kilku do domu, wypili sobie ostro. Gdy obudzil sie nastepnego dnia, okazalo sie, ze brakuje telewizora :D Przyjechal ojciec kumpla i razem pojezdzili po domach tych osob, ktore wczoraj z nim pili. Oczywiscie nikt sie nie przyznal. Kumpel postraszyl policja i podobno zawiadomil, jeszcze tego samego dnia, telewizor zostal podstawiony pod furtke. I co, koles konfident, ale ma telewizor. Nie musi wydawac tysiecy na nowy.
clans
  • 0

budo_wioslo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska
ja miałem akurat taka sytuację 6 lat temu wprowadziłem sie na nową dzielnice miałem 12 lat wydaje sie że miało ale nowy to nowy trzeba pokazać co i jak wieć na 3 dzień pod wieczór zimą wracałem ze sklepu z butelka napoju no i widzę 3 ziomali 2 małych,1 wiekszy z twarzy zakapiory ,wiec głowa odwrucona i udaje że dostrzegłem coś ciekawego niezwracam na nich uwagi przechodze ,nagle słuszę za plecami jakieś kroki obracam głowe widze sa za mna i się pytają gdzie mieszkam to mówie że tu na tej dzielnicy gadka gadka idę dalej przyśpieszyłem kroku i co chwile którys z nich mnie podchacza od tyłu nagle wyprzedzają mnie i wpychają do jednej bramy od mojego mieszkanka wyjeli krótkie kije bejzbolowe i dostałem w udo w kolana i w plecy odegrałem scenke aktorska że mi cos połamali ze strachu uciekli ja wstałem jeszcze wybiegłem na ulice kuśtykajac i krzycze ja was kur*y zabiję ,nastepnego dni zaczełem filować w oknie i wypatrywać tych manych bo ich jeszcze nieznałem wywiadywać sie co za plecy maja itp, po około 3 tygodniach pod wieczur siedzę w oknie widzę idzie jeden z nich sam podpity bujał sie na boki to ja szybko kominiarka krótki bejzbol w bramie u siebie zgasiłem światło uchiliłem bramę patrzę mija mnie to ja szybka rura na niego z bejzbolem i mu przyjebałem z 5 razy tak na maxa gdy już niemugl wstać powiedziałm do niego zguj z kolesiami kogos jeszcze to wam łby porozpie*dalam (tak w przyblizeniu muwie niepamietam dokładnie),i rura do bramy obok a ze piwnice 3 baramy maja razem polaczone to se przeszlem przez piwnice do swojej barmy potem tylko widziałem jak przyjechala policja,karetka,many lezał prawie 3 tyg w szpitalu ,po tym czasie jak go zobaczyłem pierqwszy raz po wyjsciu ze szpitala myslałem że mnie rozpoznal lub zkminił sie że to ja ,od tamtej pory chłopak sie strasznie uspokoił ,ale jego koledzy jacy byli tacy byli ,dewiza:JAK NIE OFICIALNIE TO INKOGNITO:-)zalatwiać sprawy
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska
Ale teraz nawet mafiosi wysadzają w powietrze babki, okrada się sąsiada. Popaprańcy bez zasad wciskają kit, że są jakieś (wygodne dla nich) zasady, a kto je łamie, konfident. Zwykła chołota, wstawia kit o omercie, a niektórzy to kupują.

nie wiem jak uwas ale umnie wsrod zuli jest zasada jak w wiezieniu, sypie na policje jest skazany na niedole a jeszcze jak chce sie uwazac za kozaka osiedla to juz ma przej..... albo ja pojdzie z chlopakam i sie bic i zostawi ich i ucieknie , ostanio chlopaki mi mowili ze koles taki niedawno sie wprowadzil kupil im flaszke 0,7 litra i powiedzal ze jest nowy i ze to na zgode sasiedzka teraz przed blokiem jak go widza to mu rece podaja i mowia ze spoko gosc

__________
Marcin
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska

nie wiem jak uwas ale umnie wsrod zuli jest zasada jak w wiezieniu, sypie na policje jest skazany na niedole a jeszcze jak chce sie uwazac za kozaka osiedla to juz ma przej.....

Dalej uważam, że to skansen jakiś. "Zasada jak w więzieniu" A wiesz jakie teraz tam panują zasady? Przestało się liczyć czy gość grypsuje czy nie. Ważne ile ma kasy i czy ma dobrego adwokata . Zeby mieć szacunek nie musisz być wytatuowanym twardzielem. Możesz przewalić skarb państwa na parę milionów zet, na cle lub podatku VAT. I mieć szacunek Za murami też się zmieniło, tylko wasze osiedle jakieś niereformowalne :-)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska
Tak Robercie, masz absolutną rację.
A do reszty, zdaje się, że żyjecie w takim świecie w jakim żyć chcecie. Wszędzie indziej pozycję można kupić :)
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska
ile ludzi robi waly na panstwie a ile ludzi popelnia fizyczne przestepstwa
raczej nie ma sensu tych dwoch rzeczy porownywac ,mam kolege klatke dalej mieszka wyszed nie dawno z wiezienia siedzal za kradziez w tarnowie w wiezieniu dla najgorszych mordercow i ludzi ktorzy maja ponad 20 lat do odsiadki gadalem z nim na temat wiezenia pytalem sie jak tam jest nie chce zabardzo mowic ale troszke slyszalem pierwszy raz dostal po zapytaniu sie czy grypsuje powiedzal ze nie, mowil tez ze najgozej maja ludzie ktorzy sprzedli innych gorzej maja niz gwalcicele ,
a co do gitow dalej sie licza w wienzieniu chyba ze wiesz lepiej siedzales
RobertP?
a moze ty siedzales
Jareku? ( to nie jest zlosliwe pytanie)
ja nie siedzialem i nie mam zamiaru siedzec (moze zostane policjantem:)) ale troszke czytalem na ten temat i znam 2 wienzniow z ktorymi rozmawialem na ten temat a po za tym mam kumpli na innych osiedlach w krakowie i tam tez sa podobne zasady

___________
Marcin
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska

RobertP?
a moze ty siedzales

Nie, ale moja Mama łapała (skończyła sluzbe jako nadkomisarz, komendant policji w Warszawskim metrze) :-)
I widziala "podwórkowych" twardzieli, co to usilowali we trójke okrasc jakiegos nastolatka z plecaka, a po zlapaniu, blagali, zeby dzwonić po matke, po jak sie ojciec dowie to im da taki wpier...
Jestem pewien, ze Ci kolesie na podwórku wciskaja innym kity, ze kapować nie wolno, że ferajna itp.
Nie mówie tu o bandytach-wyrokowcach, mówie o tej dresiarskiej młodzieży, co to by chciała mieć ajkieś twarde zasady (z filmu "Psy" pewnie je czerpią) a tak naprawdę są silni jedynie w kupie i w gębie.
Ja im nie wierzę, za grosz i nie kupuję tych historii. Sceptyczny jakiś jestem.
P.S. Jakbyś wstąpił do Policji, to co by mówili na twoim osiedlu, za twoimi plecami ;-)
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska
w tym problem ze unas jest kilka ludzi ktorzy siedzieli nawet po kilka razy
i dla recydywy jest szacunek (w srod dresikow) a co do dresikow to kilku ma kuratora jest koles co ma brata ktory dostal 10 lat za narkotyki i oni sie tym szczyca,
zgadza sie czesc jest taka ze jak ida na policje to placza za mama ale onisie nie licza na osiedlach zawsze jest ktos kto robi interesy nieczyste
lub siedzal ktorym sie bronia ,a co do mojej policij to mnie to szczyka co ktos tam bedze mowil mi za plecami jak nie ma odwagi mi powiedzec to w twarz to napewno nie bede sie tym przejmowal

___________
Marcin
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska

w tym problem ze unas jest kilka ludzi ktorzy siedzieli nawet po kilka razy
i dla recydywy jest szacunek (w srod dresikow) a co do dresikow to kilku ma kuratora jest koles co ma brata ktory dostal 10 lat za narkotyki i oni sie tym szczyca
Marcin

No teraz qmam i mam jasność o czym mówimy.
  • 0

budo_masterl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska
Dresiki mszcza sie jak ktos jest im rowny albo slabszy a jak ktos jest powazniejszy to nawet jak jest ich stu to nie wyskocza .Jeden koles z mojego osiedla recydywista pogonil 12 dresikow (18-21) co drugi nosi kose w kieszeni pozniej mowili ze potem by ich wylapal pojedynczo : ) jakby mu cos zrobili .Ja tam z wieloma nie utrzymuje kontaktu nawet im czesc nie mowie i nawet o drobne nie spytaja .Moze dlatego ze jak oni zaczeli pic to ja zaczolem trenowac .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024