Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zemsta blokowiska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_pedro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zemsta blokowiska
u mnie jest troche mniej drastyczna sytuacja..
male wymuszenia, pobicia typu dwa lima i siniaki.. no raz na ruski rok kogos wywioza do lasu i zakopia, a jak koles sie odkopie to i tak do domu nie trafi :) :) :)
w szkole kiedys mialem taka sytuacje.. jakis leszczu mnie zaczepil na przerwie, cos tam pier** ze mu sie nie podobam, ze cos tam cos tam.. zaciagnal mnie z kumplami na zewnatrz, zrobilo sie koleczko.. my w srodku.. i co tu zrobic.. widac ze kozaczy strasznie.. kilka sekund i goscia mozna poskladac jakis hijijime czy kotegyashi.. (slang aiki :P ) no ale co tu zrobic.. pewnie gdyby tym dostal to by sie reszta rzucila.. przefakalo by sie w szkole.. wiec zrobilem tak jak nakazal o.Senesei :] , czyli bron sie nie robiac krzywdy wrogowi :) .. typ uderzal tylko sierpami i low-kickami.. wiec nie bylo problemu.. delikatne zejscie, zbicie ataku i odepchniecie.. kiedy walil low-kicki wystawialem tylko kolanko, to sie nadziewal piszczelem i robil kwasne miny :] tak chwile poskakalismy tam wkoncu typ sie zmeczyl chyba.. ten ogien w oczach mu zgasl .. pobluzgal cos i poszedl.. od czesci widowni (ktora przyszla od tak tylko popatrzec) dostalem brawa :) :) :) :P , i bylem ulozony w szkole bo juz nikt mnie nie ruszal.. ciekawe co bedzie teraz bo zdalem do innej :)

inna sprawa jesli wyskakuje do ciebie zawodowy bokser :P wtedy lepiej uciekac.. jesli jest z twojej dzielnicy.. hmm.. sprawa sie komplikuje.. za** takiemu to jego "plecy" beda cie scigac.. :| piszecie ze poslaliscie jednego z nich do szpitala i byl luz.. BZDURA ! w moim miescie, jesli jeden pojdzie do szpitala, to reszta bandy sie motywuje i jest do konca przejeb** .. najlepiej cwiczyc psyche.. tak jak rycerze JEDI .. :] hyhy.. wierz mi .. sa ludzie, ktorzy maja w sobie cos takiego, ze chodzbys nie wiem ile wypil, za cholere bys do takiego nie podskoczyl.. i to nie zalezy od masy ciala, czy rzezby.. uwierz siebie.. to jak ze zwierzetami, np. pokaz psu ze sie boisz, a zacznie na ciebie szczekac.. a patrz mu tak w oczy jakbys chcial mu zrobic z dupy sajgon, a podkuli ogon i ucieknie :twisted:
hm.. no moze nie zawsze to podziala na ludzi.. ale ma to w sobie duzo prawdy :]

czyli jeszcze raz.. nie pakuj malego do szpitala, bo sam tam niedlugo trafisz, jesli kolo ma plecy.. a dalej to nie wiem co :]]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024