Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyzwanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Aiki, Mahakala, Taisho
Naprawde, szczesliwy jestem widzac, ze wszystkie sztuki walki tworza braterstwo ...
Braterstwo zawisci, ograniczenia, pseudofilozofii
Kiedys nie rozumialem, dlaczego kiedy opowiadalem judokom o aikido, to smieli sie do rozpuku. Po 2 sparringach wiedzialem.
Sek w tym, zeby cwiczyc , bo sie lubi, a nie na sile dorabiac filozofie do impotencji.
Z waszych postow przebija, to niestety czesto spotykane u aikidokow (szczegolnie tych mlodszych stazem) poczucie wyzszosci wobec innych stylow, co tam jakies obijanie geby, my studiujemy SZTUKE walki, nie jakies tam sporty. porazki na sparringu tlumaczycie sobie tym, ze to bardzo trudna SZTUKA.
I sek wcale nie w tym, ze pojawiaja sie posty typu aikido&reality. Raczej w tym, ze niektorzy na sile probuja znalezc cos czego nie ma. I tyle. W necie mozna sobie bezkarnie nazwac kogos ignorantem, zarzucic mu brak znajomosci tematu ...
Dla informacji, ze nie wiem o czym mowie: Aikido cwiczylem jakies 5 lat (oczywiscie, zaraz ktos moze stwierdzic ,ze Aikikai to nieprawdziwe aikido :cry: ), moj rozwoj poszedl w innym kierunku, przez "tradycyjne" jj (cokolwiek by to nie znaczylo), az do bjj obecnie. I cwicze to bo lubie, a nie dlatego, ze chce cos komus udowadniac.
Wojtek
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
cool stuff.
nigdy nie pisalem ,ze aikido jest nr.1 na swiecie.. ani,ze inne sztuki walki i sporty sa be..

aiki

ps..
w Geancie na jubilerskiej jest piwo po 4,99 1,5 l.. polecam na takie dni..
wawa niestety
  • 0

budo_bogus
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
War trafiles dokladnie w dziesiatke.

Tylko uwazaj bo przedstawiciele innych twardych stylow Aikido stwierdza ze przez te piec lat to wlasciwie marnowales czas bo prawdziwe Aikido to Twarde.... :D i dlatego zmieniles styl walki ktory trenujesz

Boguslaw Dawiec
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Jasne Bogus, dlatego wlasnie poszedlem w kierunku "twardego" jj :)
Wojtek
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie

Aiki, Mahakala, Taisho
Naprawde, szczesliwy jestem widzac, ze wszystkie sztuki walki tworza braterstwo ...
Braterstwo zawisci, ograniczenia, pseudofilozofii
Kiedys nie rozumialem, dlaczego kiedy opowiadalem judokom o aikido, to smieli sie do rozpuku. Po 2 sparringach wiedzialem.
Sek w tym, zeby cwiczyc , bo sie lubi, a nie na sile dorabiac filozofie do impotencji.


I znowu nieładnie o Aikido
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Taisho, gdzie ja napisalem cos nieladnego o aikido 8O
Wojtek
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
dla kazdego słowo czy styl aikido oznacza co innego mozemy jedynie dzielic sie swoimi spostrzezeniami,ale glupota jest ocenianie skutecznosci czy chocby podejscia aikido zalezy od czlowieka niestety nadal wielu jest pieniaczy lub ludzi uwazajacych sie za mistrzow.Ja wiem ze naprawde niewiele umiem i tutaj chciaalbym sie czegos dowiedziec ale widze ze nie zawsze mozna
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
"dla kazdego ..... chciaalbym sie czegos dowiedziec ale widze ze nie zawsze mozna" - no i szczytny frazes.. Czy ktos ci tu czegos odmówił??
bonie kumam
i gdzie kogos lekcewaylem ?

Aiki
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Nie wiem, moze czytam nieuwaznie czy co. Coscie sie mahakali czepili. Facet naprawde pisal ciekawe rzeczy. Martwi mnie ze przez takie sytuacje odchodzi tylu wartosciowych ludzi :(((

Czyli to co pisalem pare postów temu: Wola cwiczyc nie tracic czas na farmazony na tej grupie :(((

Nawet Szcepan sie juz nie odzywa, pewnie gdyby nie byl moderatorem to by nas juz olał.
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Ja też już spadam.

Ceść
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
po prywatnej rozmowie z Aiki czuje sie w obowiazku:
Moj post kierowalem do pewnej grupy na tym forum, celem zwrocenia uwagi na pewne "braki" w sposobie prowadzenia dyskusji
Zostalo to odebrane jako zarzut o pieniactwo
i rzeczywiscie, w przypadku Aiki, bylby to zarzut nietrafiony (pomijajac fakt, ze takowego zarzutu nie postawilem)
Natomiast pozostali aresaci, niestety calkiem spokojnie moga zostac w ten sposob odebrani
koniec notki :roll:
Wojtek
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
dziekuje :-)))

Aiki
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
o_O

MAm nadzieje ze Mahakala i Taisho, nie mówią poważnie. Chłopaki wracajcie, jak ja sie bez was bede hordom fajterów opierał :)))))
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie

Z waszych postow przebija, to niestety czesto spotykane u aikidokow (szczegolnie tych mlodszych stazem) poczucie wyzszosci wobec innych stylow, co tam jakies obijanie geby, my studiujemy SZTUKE walki, nie jakies tam sporty. porazki na sparringu tlumaczycie sobie tym, ze to bardzo trudna SZTUKA.
Wojtek


zgadzam sie w 100%
Dzieje sie tak dlatego ze podczas treningu aikido atakujacy nie oporuje i nie kontruje, co rozwija taka wlasnie psychike, pyche i zarozumialstwo.
Tylko ciezki fizycznie trening, gdzie nic nie wychodzi niszczy ego i nabiera sie realnego szacunku dla innych -okazuje sie nagle, ze w innych SW jest duzo doskonale wycwiczonych ludzi... Sam sie o tym niejednokrotnie przekonalem.
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Wszystko ma swoje wady i zalety,aikido ma swoje slabe strony,ale duzo mocnych,podobnie inne sztuki walki,poco sie od razu obrazac i wyzywac na pojedynki. :wink: ale zwykle ci traca nerwy w dyskusji ,ktorym brak argumentow 8)
Aiki- znowu kogos wkurzyles :wink: Dobrze ,ze ujawniles ten nieparlamentarny post. Zupelny brak rownowagi psychicznej - moze troche medytacji nad sensem zycia :) 8) W takim stanie odradzalabym jakiekolwiek sw :D
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Kurde, wpadłem na ten topik dopiero na piatęj stronie. Jak można opublikować czyjś mail na priva? OK. Można miec dziwne podjeście do netykiety. Ale jeszcze być pochwalonym?! Sorry, ale to po prostu... Chociaż... Ostatnio byłem na spotkaniu ze znajomymi - studentami filozofii. 80% obgadywniae nieobecnych. Geez. Szkoda słów. To ja już wolę być dresem.

;P
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Chcialam przeprosic za to ze zaczelam tak najezdzac poprostu troche sie zirytowalam mam nadzieje ze nikogo nie urazilam naprawde bardzo mi przykro
  • 0

budo_szmajser
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
poklon
Ludzie co się z wami dzieje, kto wam daje prawo do krytyki deceyzji innych. Czy mało jest nienawiści na świecie, jeszcze takimi pierdołami się zajmujecie. Człowiek zdecydował a my nie mamy prawa go oceniać, nikt nie jest doskonały. Proszę pomagajmy sobie, mało wam wszyskim walki. Pamiętajcie BUDO powstało do obrony nie do ataku. Aikido nigdy nie jest agresywne- mistrz kocha innych nawet przeciwników dlatego nie robi im KRZYWDY.
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie

Do Dakhr
Stary ile ty masz lat?
Kozaczysz jak gówniarz z zawodówy.
Co ty chcesz przez to udowodnić? Że chłopców z bjj najłatwiej wyprowadzić z równowagi?
To najgorsza słabość osoby ćwiczącej sw.
Weźmij se trzy głębokie wdechy.

Aiki dobre zrobił że ujawnił tego priva :)


Taisho, już dawno miałem Cię o to zapytać. Skąd się wziął Twój nick? Czy po japońsku Taisho to znaczy generał?

Co do postu tego człowieka, Dakhra, to należy mu wytłumaczyć, że Aikido nie służy do walki i nie ma w nim sparringów.

Silvio
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
minął weekend.. hmm i dobrze.. moze bedzie nowe spojrzenie na świat..
Zastanawiałem sie.. gdzie robie błąd. To moja naturalna czynnośc gdy coś nie working.
Jasne,że pewne sprawy są dyskusujne i czy sie zrobi tak czy inaczej to juz sprawa indywidualna ale..
Hmm moze nie powienienem tego pisac?
Nie wiem... szukam jakiegos sensownego argumnetu.. 8 lat w necie .. hm.. pustak w głowie..
Ok.. chyba jeden argument jest najsensowniejszy..
Zacząłem pisac na tym forum , bo sadzielem ( i dalej w to wierze) ,ze rozmawiamy o sprawch merytorycznych.. Reszta mnie nie interesuje.
Hmm.. szeleszcze tak sobie porannie, przy kawie.. i usiluje napisac cos sensownego..
Moze tak:
Szmajsert - piekne idealy, gdyby tak chcialo byc :-))))
Marta-IKA; nie sadze by ktos sie obrazil ( ale co ja tam wiem?? )
Grey; rpiv na public jest zwsze dyskusyjny - uwierz,ze sporo sie na tym zastanawialem. Nie mialem zamiaru smieszyc nadawcy. Jedynie pokazac koniec sily argyuentow i poczatek argumentow sily
paskuda: tak jest zawsze jak sie koncza argumenty. Kiedys mi kobieta powiedziala,jak jej sie skonczyly argumenty ,ze ejstem brzydki.. no coz.. pewnei jestem .. jak kupa nosorożca w dziwn zmarlych na cmentarzu w Zimbabwe:-))
garry: popieram : Boys.. come back!!

Aiki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024