Skocz do zawartości


Zdjęcie

palka w... plecaczku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku

a bron gazowa z przylozenia jest dziesieciokrotnie bardziej smiercionosna od broni na konwencjonalne pociski.


Mógłbyś rozwinąć ten temat?
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
oparzenia i gluchota z bliskiej odleglosci napewno. ale jakos nie przemawia do mnie to ze po strzale z przylozenia z ostrej broni pacjent lepiej bedize sie czul z dziura we lbie niz po poparzeniach od gazowej.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
Kurde, pierwszy post i taka gafa 8O

Na dobry początek nie przywalę ostrzeżenia, ale uprzejmie informuję, że wyciąganie archiwalnych tematów jak nie ma się nic sensownego do dodania jest w bardzo złym tonie.

A
  • 0

budo_sammar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
Przepraszam, jesli zburzylem spokoj... moge dokladnie rozwinac temat o broni gazowej na forum i poprzec to skanami tomografii komputerowej co sie dzieje w glowie po strzale z przylozenia, mam zdjecia z sekcji i pacjentow ktorzy przezyli... niektorych fot z wiadomych wzgledow (rozpoznanie czlowieka) nie moge udostepniac, jednakze wiekszosc tak, wiec jesli moderator sie zgodzi, to wkleje zdjecia i dokladne opisy.

a dla zaspokojenia ciekawosci, to bron gazowa z przylozenia np do skroni powoduje penetracje gazow do wnetrza czaszki, wtloczenie kosci czaszki w mozg oraz depozyt ogromnej ilosci trucizny jaka jest gaz prosto do tkanek. sprawa ma sie z reszta identycznie jesli przylozymy do brzucha lub do klatki piersiowej... wlasnie jestem na tropie przepisow, bo zaintrygowala mnie pewna rzecz: broń gazowa jest bronią palną zarówno w rozumieniu art. 263 par. 2 k.k., jak i art. 280 par. 2 k.k. a w pewnej gazecie sprzed tyogdnia znajduje pana Rutkowskiego promujacego bron gazowa bez pozwolenia za jedyne 199zl - replika Glocka. Dobra, milkne, bo bedzi eostrzezenie ;) Zobaczyska!
  • 0

budo_sammar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
... tylko dodam, ze faktycznie pomylilem stronki i wtracilem sie w stare posty... jeszcze raz przepraszam...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
Dawaj taki temat, może być ciekawy. Tylko raczej na tym -> http://www.forum-kul...p?showforum=137 forum :-)
  • 0

budo_mmw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
Tylko Rutkowski reklamuje ręczny miotacz gazu w kształcie pistoletu, a tym z przyłożenia możesz zrobić tyle, co dezodorantem.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Musisz jeszcze trochę postudiować :wink:
  • 0

budo_sammar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
... dzieki za info, przeoczylem informacje ze jest to na wklad gazowy, jednakze bede mial okazje przekonac sie na wiosne jak mocne jest to ustrojstwo, bowiem najprawdopodobniej bede mial mozliwosc wykonywania doswiadczalnych strzelan z broni gazowej do swinskich tusz. mam foty co robi zwykly sportowy starter i pare innych, ale nie bardzo wiem jak wklejac te zdjecia na forum. Zdjecia mam w sciezce c: to jaka sciezke wpisac po nacisnieciu klawisza IMG..? od tej pory bede sie udzielal na forum podanym przez AdamD :) pozdrawiam!
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
Wrzucasz fotki na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a potem korzystasz z wygenerowanych przez Imageshacka linków. A potem wio na http://www.forum-kul...p?showforum=168 i trenować wklejanie.
  • 0

budo_sammar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
Dziekuje! dam rade. zobaczyska na forum.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
mimo kilku lat ze sztukami walki zawsze, wychodząc po 21 z domu noszę za paskiem tłuczek do ciasta :) jest lekki, drewniany, jednak drewniania kula, która jest na szczycie rączki potrafi zmasakrować całą szczękę. Mam nadzieję, że nigdy jej nie użyję, jednak mam zasadę, że jeśli kiedyś w starciu ceną ma być moje życie, które by mi odebrał jakiś ćpun to dobrze iść na kompromis i sięgnąć rączką za spodnie.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku

drewniania kula, która jest na szczycie rączki potrafi zmasakrować całą szczękę.


Ta?

Skąd wiesz?
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
mierzyłem sobie :D
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
to załóż w knajpie nowy temat i porównuj z innymi którzy też "sobie mierzyli", a nie wykopujesz jakieś starocie :)
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
wolę wykopywać, niż spamować zakładaniem podobnych :P
zresztą, w starych topicach można czasem wykopać jakieś wartościowe rzeczy.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
Zgłoszę ciebie Torek do "Kupy miesiąca"... za całokształt ;) . A tobie AdamD współczuje :wink: i życzę jak najmniej takich userów.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
no comment, zapomniałeś jeszcze dodać: panie moderatorku, a dupcię panu jeszcze z prawej strony nie wylizałem.
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku
Nosz k... Adam, jak tylko dostanę podwyżkę, sam ufunduję dodatek/rentę dla Ciebie za użeranie się z tymi śmieciami i sprzątanie nich :evil: Nie wiem, może warto by wprowadzić jakieś testy psychologiczne przed wpuszczaniem na vortal...?

pozdr,
Dom
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku

no comment, zapomniałeś jeszcze dodać: panie moderatorku, a dupcię panu jeszcze z prawej strony nie wylizałem.


http://budo.net.pl/w...il&userid=18182

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: palka w... plecaczku

Nosz k... Adam, jak tylko dostanę podwyżkę, sam ufunduję dodatek/rentę dla Ciebie za użeranie się z tymi śmieciami i sprzątanie nich :evil: Nie wiem, może warto by wprowadzić jakieś testy psychologiczne przed wpuszczaniem na vortal...?

pozdr,
Dom

ooo! nowe zasady. Ubliżana osoba dostaje ostrzeżenie, a chamskie ścierwo dostaje bonusa? Adam kocham Cię, powinni Cię wrzucić zamiast tego kaczyńskiego!
-___-
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024