Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Słyszał ktoś o tym?
Cyt.:
" W zeszla srode ok godz. 22.00 na osiedlu Piasow w Krakowie wpadla ekipa z Wisly("kibice") z siekierami i palkami i chcieli zabic kazdego kogo napotkali ,na gornym Piastow pocieli 26letniego chlopaka ktory nie zdazyl uciec do domu i ktory nie ma nic wspolnego z pilka nozna, po operacji w szpitalu przezyl ale podobno straci noge.Na dolnym Piasow zabili kobiete ktora bronila syna ,a jemu przebili pluco.I jeszcze jeden facet na gornym Piastow podjezdzal pod klatke Fiatem Uno i zdazyl im uciec ,to zmasakrowali samochod (stoi na parkingu strzezonym na gornym Piastów ,mozna obejzec).Podobno zabili jeszcze pijaka na Bohatrow Wrzenia .Czemu nikt o tym nie pisze , czy Policja nie chce rozglosu ? Na Piastow jest nerwowo kazdy boi sie wychodzic wieczorem przed blok .To byli prawdziwi mordercy , a najgorsze jest to ze przyszli zabic ja wracalam do domu pol godziny wczesniej i to mi uratowalo zycie .Podobno to cale zamieszanie spowodowane jest tym ze ktos z kibicow innego klubu pocial "kibica" Wisly , to czemy nie wycinaja sie miedzy soba? Chodza plotki ze maja wpasc jeszcze na kilka osiedli (...) "

Ile w tym prawdy (odnośnie ofiar) jescze dokładnie nie wiem, ale część na pewno.

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
A ludzie się w głowy pukają jak im mówię, że nawet jak wychodzę ze śmieciami to mam przy sobie pistolet...
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...

A ludzie się w głowy pukają jak im mówię, że nawet jak wychodzę ze śmieciami to mam przy sobie pistolet...


I b.dobrze robisz. Życze tylko żeby nigdy sie nie musiał przydać...
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Lord, wiesz może jak to jest z pozwoleniami na broń? Jak nie byłem karany, studiuję, mam 23 lata i czuję się zagrożony to ile procent szans, że dostanę? Druga sprawa jak uzyskuje się pozwolenia na broń białą.

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Masz chody - 100%,
nie masz chodów - 0%.

Według Ustawy o broni i amunicji, broń biała to broń pod postacią:
- ostrzy ukrytych w przedmiotach niemających wyglądu broni,
- kastetów i nunczaków,
- pałek posiadających zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierających wkładki z takiego materiału,
- pałek wykonanych z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału, imitujących kij bejsbolowy.

Chciałbym zobaczyć, czym motywujesz cheć posiadania laski z rapierem w środku... A katanę możesz mieć, nie ma problemu.
  • 0

budo_atabaque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosmos .... ale obecnie wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
hmm.... a jednak gra Franko ma skutki uboczne ech.....
  • 0

budo_thor_n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Wie ktos jeszcze o tej aferze z piastow ?
Piszcie bom tego ciekaw ....
Kibole jednak maja nierowno pod sufitami.
I tutaj odrazu "patrze garzacym wzrokiem" na tych ktorzy na innym forum (nazwy nie wymienie) bronili ich odmiany o nazwie HOLS
  • 0

GośćGuest_budo_Robert Flynn_*

Guest_budo_Robert Flynn_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Piastow ,Kombatantow ,Dywizjonu 303 ..............yyyyyyyy czemu to tylko 2 osiedla od mojego????? :( :( :( :( :( :( :( :(

Nie moglo to byc gdzies dalej ,a najlepiej zeby wcale to sie nie stalo?

GośćGuest_budo_Robert Flynn_*

Guest_budo_Robert Flynn_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Aviator a skad o tym wiesz?

budo_thor_n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Ortiz a ty o ty nie slyszales ?
BO strasznie jestem ciekaw czy to prawda....
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Bo mieszkam własnie na os. Piastów - górny. I znam człowieka z tutejszych tubylców. W ten feralny wieczór widziałem 2 tajniackie samochody zapieprzające i tu i tam na sygnale. Tubylec siedział u mnie i urywały się telefony, że wjazd jest i czy wszyscy żyją.

Pozdrawiam, Aviator

Ten 26-latek to znajomy kumpla.
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
A i jeszcze jedno....

Najazdy od strony Bohaterów Września są bardzo częste. Akurat specyfika osiedla temu sprzyja. Piastów jest najbardziej wysuniętym osiedlem na północ Krakowa i poza nim to już tylko szczere pola. Po drugiej stronie torowiska jest osiedle Bohaterów Września a tam już sięgają wpływy Wisły. Często więc - na szczęscie z okna- obserwuję jak się ganiają. I tak nie trwa to wszystko dłużej niż 10 min. Więc policja jak przyjedzie to juz dawno po zabawie.
Ten też był faktem, ale czy i kto zginął to nie jestem w stanie potwierdzić.

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
jup

powiem krotko: wk.... mnie taka pier.... polityka.
NIe wierze by policja nie mogla ukrocic tych sk....
Tfu na to wszystko
  • 0

GośćGuest_budo_Robert Flynn_*

Guest_budo_Robert Flynn_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...

Ortiz a ty o ty nie slyszales ?
BO strasznie jestem ciekaw czy to prawda....



Nie slyszalem ,bo tam nie chodze i od dawna sie nie kontaktuje z zadnymi osobami ktore tam mieszkaja.A w gazetach i tv chyba nic o tym nie bylo.

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
awitor slyszalem o tym ale tyle morderstw to jaks przesada dawno temu by bylo slychac w gazetach i w tv slyszlaem tylko tyle ze jaks baba dostala kose i jakis gosc widze ze pieski sie rozszalaly trzeba im przyciac ogon,wpadli dlatego bo piastow juz nie ma ochrony (wiesz kogo aviator przeciez tam mieszkasz)slyszalem ze chlopaki sie szykuja a jak cracovia wpadnie to uslyszy o tym cala polska bo zawsze sie cos dzieje po za tym
kibice wisly nie przychodana umowione walki jak sie umawiaja to nikt sie nie stawia a wpadaja kiedy ekipy nie sa gotowe lub sa po osedla rozproszone



_____________
Marcin
  • 0

GośćGuest_budo_Robert Flynn_*

Guest_budo_Robert Flynn_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Poczytajcie to

king jg

[127.0.0.1] Temat: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez king jg dnia 2002-05-18 18:51:36
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; DigExt)]

--------------------------------------------------------------------------------
POLICJA DZIS UZYLA ZNOW BRONI GLADKOLUFOWEJ TYM RAZEM DO NAS STRZELANO NA OS OSWIECENIA POLICJA NIE MOGAC DAC SOBIE RADY Z 60 OSOBOWA GRUPA JUDE GANGU ZACZELA STRZELAC.TYM SAMYM RATUJAC OD RZEZI PODSTAWIANY AUTOBUS POWRACAJACY Z KIBICAMI GTS DO NOWEJ HUTY PO MECZU Z GKSEM. JG NH

[Wyslij odpowiedz]
wujek_dobra_rada

[127.0.0.1] Temat: Re: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez wujek_dobra_rada dnia 2002-05-18 20:42:13
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; DigExt)]

--------------------------------------------------------------------------------
a zapomniales dodac do opisu jaki przypal robiliscie ze sie pyty zjechaly hee? bylem widzialem oceniam bo moge...

[Wyslij odpowiedz]
CHCHAAAA

[127.0.0.1] Temat: Re: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez CHCHAAAA dnia 2002-05-18 21:44:52
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; Q312461; .NET CLR 1.0.3705)]

--------------------------------------------------------------------------------
O CO CI WUJEK DOBRA RADA CHODZI BO NIKT CIE NA TYM FORUM NIE ROZUMIE.MISIU POD GLOWE I DO SPANIA MALOLACIE.

[Wyslij odpowiedz]
SLIMS

[127.0.0.1] Temat: Re: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez SLIMS dnia 2002-05-18 21:59:36
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; Q312461; .NET CLR 1.0.3705)]

--------------------------------------------------------------------------------
WUJEK IDZ ZA KORNER I WALNI SOBIE KONIA MOZE ZROBI CI SIE LEPIEJ PALANCIE!!!!!!!!!!!

[Wyslij odpowiedz]
bolek

[127.0.0.1] Temat: Re: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez bolek dnia 2002-05-18 22:01:48
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; Q312461; .NET CLR 1.0.3705)]

--------------------------------------------------------------------------------
za pozno sperma mu juz walnela na mozg

[Wyslij odpowiedz]
xxx

[80.48.253.194] Temat: Re: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez xxx dnia 2002-05-20 02:23:23
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)]

--------------------------------------------------------------------------------
Oswiecenia - he he. Nie zapomnieliscie jak 3 waszych dostalo kosy podczas imprezy w bloku nr 7 ? Do nastepnego. Było nam miło

[Wyslij odpowiedz]
Frente

[205.188.193.44] Temat: Re: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez Frente dnia 2002-05-20 03:06:24
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; AOL 7.0; Windows 98; DigExt)]

--------------------------------------------------------------------------------
SLYSZALEM O TYCH 3 DEBILACH Z CRACOVII CO DOSTALI KOSAMI. RESZTA SIE ZE STRACHU POSRALA W PORY I SPIERDOLILA, OTO CALE PASY!

[Wyslij odpowiedz]
gumior

[217.97.124.158] Temat: Re: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez gumior dnia 2002-05-20 03:59:09
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; DigExt)]

--------------------------------------------------------------------------------
Zaczeły sie grube loty w hucie i akcje która tez akurat widziałem była raczej nie na pokaz ale faktycznie zle to ztrobiliscie bo było was widac a co do tych kolesi to nie wiem jak mozna w kilkadziesiat osób zenic kosy 3 no ale spoko wasza wina.............

[Wyslij odpowiedz]
WISLA HOOLS

[213.25.231.16] Temat: Re: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez WISLA HOOLS dnia 2002-05-20 06:34:28
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 95; DigExt)]

--------------------------------------------------------------------------------
A kurwy napiszcie jak walczylo w srode 3 kolesi z jg kontra 3 devilsow!! Byla honorowa walka o knajpe na rynku i jak zydy pierdolone dostalyscie wpierdol to cisza. A moze kurwy opowiecie jak sie dostawalo na Ruczaju? Dla nie wtajeminiczonych: 15 osob z jg i starej ekipy cracovi bawilo sie w knajpie. Akurat jak zaczeli spiewac Wisla to stara... zostali rozpierdoleni przez mloda ekipe Wisly. Ale tu kurwy pejsowski penie nic nie napiszecie. Wy wiecie co sie w Krakowie dzieje ale przed reszta kraju zgrywacie kozakow. Jebcie sie. Pozrdowienia dla WISLA DEVILS.

[Wyslij odpowiedz]
xxx

[80.48.253.194] Temat: Re: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez xxx dnia 2002-05-21 00:54:53
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)]

--------------------------------------------------------------------------------
KosynierC gdzie ty jestes ? Jakas dziwna cisza ...........

[Wyslij odpowiedz]
YOGI 78

[62.179.0.29] Temat: Re: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez YOGI 78 dnia 2002-05-21 05:17:50
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)]

--------------------------------------------------------------------------------
i groty: sklep na os. oswiecenia 23.Polecam!

[Wyslij odpowiedz]
KoSynier_C

[192.168.4.3, 80.] Temat: Re: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez KoSynier_C dnia 2002-05-21 09:35:44
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 4.01; Windows 98)]

--------------------------------------------------------------------------------
xxx temat os.Ruczaj jest dla mnie zamkniety.
Jesli chodzi o ,,honorowy sparing" trzech na trzech to rzeczywiscie jest sie czym chwalic zwazywszy na to,ze takich ,,honorowych sparingow" jest w Krakowie w ciagu miesiaca od groma.Warto dodac,ze opisy takich ,,honorowych sparingów" wywolują na forum ogromne poruszenie.

[Wyslij odpowiedz]
xxx

[195.116.240.237] Temat: Re: STRZALY NA OSWIECENIA

wyslane przez xxx dnia 2002-05-21 10:09:25
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98; PI)]

--------------------------------------------------------------------------------
Mówię o tych trzech pocietych. A bedzie ich coraz wiecej ......... Oswiecenia - do nastepnego

GośćGuest_budo_Robert Flynn_*

Guest_budo_Robert Flynn_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Niebezpieczne grillowanie
Dziesięcioosobowa banda osiłków, prawdopodobnie odurzonych narkotykami, bez powodu napadła na czterech młodzieńców grillujących na działkach na nowohuckim osiedlu Oświecenia. Dwaj z nich zranieni nożami przebywają w szpitalu.
Napastnicy uzbrojeni w noże i pałki zaatakowali około godziny 1 w niedzielę.
- Wszystko wskazuje, że napadli bez powodu - pierwsze ustalenia śledztwa przekazuje komisarz Tomasz Klimek, rzecznik prasowy komendanta miejskiego policji w Krakowie. - Nie wiemy kim byli napastnicy.
Poranionych uczestników feralnego grilla pogotowie zabrało do szpitala. Dwaj po opatrzeniu zostali wypisani do domu. Stan pozostałych dwóch 21-letnich krakowian był poważniejszy.
- Gdyby nie szybka pierwsza pomoc i nasza interwencja mógł się wykrwawić na śmierć - przyznaje dr hab. med. Leszek Brongel, kierownik kliniki medycyny ratunkowej i obrażeń wielonarządowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. - Rany drugiego z mężczyzn wyglądały tak, jakby go chciano zabić. Jedna z nich spowodowała uszkodzenie nerwu strzałkowego odpowiedzialnego za ruchy stopy.
Doktor Brongel przewiduje, że rehabilitacja tego pacjenta potrwać może nawet do roku. Jego kolega będzie miał dużo szczęścia jeśli w pełni odzyska władzę w ręce, której nerwy uległy uszkodzeniu. Życiu obu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.
- Nie chcemy o tym mówić - młodzieńcy nie chcą rozmawiać o nocnym napadzie..

GośćGuest_budo_Robert Flynn_*

Guest_budo_Robert Flynn_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
To jeszcze o tym wjezdzie na Piastow

"paru wislakow chcac sie pokazac podpielo sie do marchewy i dragosza ktorzy przyjechali wyrownac rachunki za pobicie balawajdera i trafili leszcza i chuj wie czy ten leszcz przezyje.policja podobno zlapala 8 uczestnikow i ktorys z nich sie juz rozjebal pewnie ten pobity matol tez sprzeda. hutnik piastow forever
"

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Wlaśnie dlatego tego posta zacząłem słowami "Słyszał ktoś..." - nie, żeby wszystkim o tym powiedzieć , tylko żeby samemu się coś więcej o tym dowiedzieć :) Dlatego też zacytowałem tą pannę - wg. mnie z tymi trupami to była przesada. Ale, że te chuje z siekierami biegają to fakt i dlatego można się nie czuć bezpiecznie na osiedlu. A z innej beczki, to ja na Piastowie mieszkam dopiero od roku i staram się jednak "nie siedzieć" w temacie, bo ja za siekierę nie złapię :P

Pozdrawiam wszystkich, Aviator
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
ta akcja na pistow to odwet za sliwe jakiegos wysoko postawionego kibola wisly cracoviacy obcieli mu kciuk i wpakowali kilkanascie kos w nogi i wszdzili go do tramwaju ze by mial jak dojechac do domu narazie jest nie bezpiecznie w krakowie ale prawda jest taka ze ludzie co sie licza w polswiadku przestepczym to chlopaki z dawnej bojowy cracovi a takie pisanie jak na takich forach kibicowskich jest woele widzalem rozne opinie
i widze ze tak na prwde to w kraowie bardzej cracovia sie liczy a w hucie wisla


____________
Marcin
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024