Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Wiecie co? ja mam dopiero 14 lat i tez mam to. Mozna powiedziec, ze zyje w tym srodowisku, ale troche z boku bo sie wyprowadzilem z osiedla tylko chodze tam do szkoly. I jak patrze na kumpli z klasy jak sie umawiaja 15 na 15 bez sprzetu a potem wracaja pocieci "bo te kurwy przyniosly siekiery", a potem sie zbieraja i ida na nich to mam to na codzien.
Moja szkola jest za Cracovia i tu raczej Aklaw ma racje. Z tego co patrze to przynajmniej wsrod takich gowniarzy jak ja jak ktos sie bije to zawsze "za jego Cracovie"

Marchew ktory sie w takie walki nie wdaje
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
szczerze to ja nikomu nie kibicuje mnie to wali kto za kim jest ale ludzie z ktorymi trenuje to kibole cracovi a na kickboxingu to rozni przychodza od bojowki cracovi do zwyklych kibicow wisly i spokojnie mowia o swoich klobach fakt faktem piastow jest teraz biedne bo tam kolo nich kupe wislakow i hutnikow ,zobaczymy co sie bedze dzialo ?najlepsze rozwiazanie to walki ustawione na odludziu a nie bicie niewinych (mowa tu o kibicach moji kumple z streetboxingu tez tak uwazaja)a po za tym wislacy lubia tnac dziewczyny moi kumple mowia ze oni sa bez zasad


______________
Marcin
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...

tym wislacy lubia tnac dziewczyny moi kumple mowia ze oni sa bez zasad
______________
Marcin


"ciąć dziewczyny"?
Zupełnie tego nie rozumiem - po co? Aby siać terror, czy co?
Silvio
  • 0

GośćGuest_budo_Robert Flynn_*

Guest_budo_Robert Flynn_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...

...a po za tym wislacy lubia tnac dziewczyny moi kumple mowia ze oni sa bez zasad


Tnac dziewczyny?Takich (sorry za wyrazenie) pojebancow powinno sie ukatrupic zaraz po dostrzezeniu pierwszych objawow jakichs odchylen.
Oni nie sa bez zasad ,tylko bez mozgow.


PS.Aklaw spoko gosc z Ciebie.

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Czytam sobie i az trudno w to uwierzyc, ale wiem ze tak to bywa. Grila poza domem to starch robic tak samo ognisko. Jak bylem w warszawie w delegacji to oplacilo sie to ze nosze nunchaku ze soba :( swiat oszalal.....
a ten fanatyzm i walka za klub to jakies dziwnie mi sie wydaje. absolutnie irracjonalne..... tego to juz wogole nie pojmuje.................
  • 0

budo_billy_lo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mińsk Mazowiecki

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Grilowanie grilowaniem, ale teraz nie mozna nawet w spokoju pociągiem do szkoły dojechać.

Któregoś razu do pociągu wpadło sześciu dresiarzy. Dwóch stanęło na pomostach a reszta weszła do przedziału z workami i z parą siekier. Kazali oddawać wszystko: komórki, biżuterię, kasę -co kto miał.
Na następnej stacji wysiedli. Nie mieli masek ale po zawiadomieniu służby ochrony kolei i spisaniu zeznań oraz rysopisów sprawców naturalnie nie ujęto.
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
a ten fanatyzm i walka za klub to jakies dziwnie mi sie wydaje. absolutnie irracjonalne..... tego to juz wogole nie pojmuje.................

to nie zaden fanatyzm oni poprostu chca sie za cos bic wielu z nich nie ma pojecia na ktorym miejscu jest ich zespol i nawet nie znaja skaldu ,oni porostu chca sie bic i czuja sie silniejsi w gropie ,nie wszyscy kibole sa tacy dluzo jest kiboli np cracovi o ktorych slyszalem ze sami lub w 3 osby zucali sie na wielosilniejsze ekipy innego klubu


_____________
Marcin
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
No u nas byla taka sytuacja, ze goscia zaczepilo 4 kolesi i "za kim jestes" a ten im "Za Cracovia Wislanskie psy" i kolesi normalnie najebal sam. Zaskoczyl dwoch pierwszych a reszte doklepal.

Marchew
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
ale uwazam ze kobiet i kolesi z dziewczynami sie nie rusza ,kiedys pod moim blokiem widzalem ze jakiegos kolesia dresy zaczepily bo im nie spasil zobaczylem pozniej ze on do takiej dziewczyny co klatke dalej miszak przychodzi i sie wstwilm za nie go sam chodze do swojej dziewczyny i mam klopoty z jakims cwelami z jej osiedla juz mi nawet kose obiecali tez jacys pseldo kibice ,a wracajac do kibicow to bylem swiadkiem jak 15 osob chlopakow z osedla zaczepilo pare i ich poscili dlatego bo par i kobiet nie bija


_____________
Marcin
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Na takich kolesi nie ma sily , przeciez nie stane naprzeciwko i nie powiem chodzicie na mnie pokoleji to was powybijam ! Dla mnie na takich bucow jest jedno rzwiaznie , policja powinna byc wszedzie i powinna moc strzelac bez jakis tam strzalow ostrzegawczych ! A jak nie policja to nie powinno byc w takim wypadku pozwolenia na ostre ammo - proste.Jak slysze takie motywy ,ze gropka 6 osobowa z siekierami zabila badz mocno bobila jakiegos typa to sie tak bulwersuje , ze pala siada ! Takie kozaki z nich sa 1 na 1 nie wyskocza a jak wyskocza to z drobna przewaga jaka jest SIEKIERA !



Pozdr00wka ALL !
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...

Na takich kolesi nie ma sily


Sila jest. ... Brutalna. Kompania ZOMO albo dwie, w pelnym oporzadzeniu i z przykazaniem ze moga robic co chca .. aby nie zabili (na miejscu :) ). Jakos teraz ta Policja za malo brutalna jak dla mnie w stosunku do pojebusow ktorzy lataja ze sprzetem (siekiery itp) i wala kogo sie da.
Albo sprowadzic z Francji ich oddzial do tlumienia demonstracji. Wiecie ze oni paluja w bialych rekawiczkach :) ale ich pojawienie sie na ulicach wrozy zawsze duzy przerob na oddzialach urazowych pobliskich szpitali. Nie zeby bezmyslnie prali. Oni doprowadzili to do artyzmu. I zadna bojowka kiboli im nie da rady. Widzialem film z rejestracja ich akcji. Mimo iz napastnicy mieli tarcze plastikowe, bejsbole i inne takie ... rozniesli ich gliniarze w pyl. I taka jednostka powinna byc w kazdym miescie polskim gdzie kibole nie potrafia sie ustawic na osobiste walki tylko laza po miescie i szukaja ofiar.
A tak poza tym, mysle ze srodowisko kibicow, jesli juz musza byc bojowki (ktore uwazam ze zupelnie niepotrzebne) , ustalilo raz na zawsze ze wala sie bez zadnego sprzetu, nozy, siekier, lomow i co tam komu przyjdzie do glowy. Niech sobie pochodza bojowkarze na sale treningowa. Niech wyleja kilka litrow potu , i potem jak juz cos beda umieli niech sie bija poza miastem i w recznym boju. Co to kurwa za honor sprzedac komus kose, czy rozwalic leb siekiera. Ale jak konus (przepraszam niskich) 160 cm/ 50 kg przy...li 190/130 miesniakowi bo zna MA to jest powod do dumy dla niego jako fajtera i bojowkarza.
A zreszta .. niech sie bija czym chca . ale niech sie szybciej pozabijaja wszyscy. Bedzie spokojniej. :)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...

Albo sprowadzic z Francji ich oddzial do tlumienia demonstracji. Wiecie ze oni paluja w bialych rekawiczkach :) ale ich pojawienie sie na ulicach wrozy zawsze duzy przerob na oddzialach urazowych pobliskich szpitali. Nie zeby bezmyslnie prali. Oni doprowadzili to do artyzmu. I zadna bojowka kiboli im nie da rady. Widzialem film z rejestracja ich akcji. Mimo iz napastnicy mieli tarcze plastikowe, bejsbole i inne takie ... rozniesli ich gliniarze w pyl. I taka jednostka powinna byc w kazdym miescie polskim gdzie kibole nie potrafia sie ustawic na osobiste walki tylko laza po miescie i szukaja ofiar:)


Nazywają się CRS. Gdy idzie ich 300 to są tak przeszkoleni, że słychać, że idzie jeden.
Nie wiem, ile jest w tym prawdy, ale słyszałem, iż we Francji stając na przeciwko CRSu człowiek pozbywa sie swoich praw konsytucyjnych, a wiecie, co to oznacza :twisted:
  • 0

budo_orka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Zgadzam się ! Powinni kilku chuji wyslac do szpitala aby reszta zobaczyla co ich czeka w razie podniesienia ręki na meczu. Dzis juz nawet na mecz strach isc porządnemu czlowiekowi bo nikt nie bedzie ryzykowal noza w plecach.
W pelni popieram istnienie takiej jednostki!
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...

Na takich kolesi nie ma sily , przeciez nie stane naprzeciwko i nie powiem chodzicie na mnie pokoleji to was powybijam ! Dla mnie na takich bucow jest jedno rzwiaznie , policja powinna byc wszedzie i powinna moc strzelac bez jakis tam strzalow ostrzegawczych ! A jak nie policja to nie powinno byc w takim wypadku pozwolenia na ostre ammo - proste.


LOKKO - co masz na myśli że nie powinno byc pozwolenia na ostre amo ?

tak jak Lord tesz noszę giwerę (do smietnika nie - bo mam go na posesji :) ) , jak bym spotkal taką bandę co leci na mnie to bym wial, jak bym z rodzinka byla by wojna i trupy.

Jaka jest siła = 1 = zdecydowana i bezwzględna Policja, po wezwaniu, do gościa z siekiera, brak reakcji, strzaly i to celne, = 2 = dostęp do broni (przemyslany) przyklad Texsasu, 2 gości z bronią automatyczną wpada do baru i jak wspomniane dresy każe wyskakiwać z portfeli itd. po czym w ich strone zostaje wycelownaych kilkadziesiat luf, panowie potulnie oddali się w bezpieczne ręce policji :) goscie byli nie z tego stanu :) nie znali lokalnych zwyczajow :)

na takich palantow dziala tylko psychologia psa, w tym przypadku psy sa juz wsciekle = trza powystrzelac, gdyby policja odstrzelila kilkuset w calej polsce nie bylo by rajdow na osiedla, no ale wtedy mowilo by sie o brutalnosci etc.
  • 0

budo_mardras
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Jeśli chodzi o mnie to na tym osiedlu co tam biegają z siekierami, ludzie z tych bloków powinni się złożyć na jednego porządnego snajpera co by ich jeden po jednym wystrzelał w razie jakiejś akcji.
Kurde zawsze chciałem mieszkać w Krakowie :)


MARDRAs/Snajper
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
ludzie nie tworzcie sobie mitow o krakowie bo tak czarno wcale nie jest
ale zdazaja sie takie sytuacje jak wszedzie na osiedlach ,na rynku i w dluzej czesci miasta jest bezpiecznie jak nie szukasz zaczepki, po za tym krakow nie jest najniebezpieczniejszym miastem w polsce kupe turystow co roku przyjezdza do krakowa i jakos im nic sie nie dzieje w stolicy jest gorzej a osiedle zwlaszcza piastwo przepraszam ludzi co tam mieszkaja ale to jest zadupie pare blokow i dalej to juz pola to nic dziwnego ze tak sie dzieje uwazam ze krakow jest bezpiecznym miastem

_________________
rodowity KRAKOS papieros
  • 0

budo_e2rd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ta czesc galaktyki

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...

Nie wiem, ile jest w tym prawdy, ale słyszałem, iż we Francji stając na przeciwko CRSu człowiek pozbywa sie swoich praw konsytucyjnych, a wiecie, co to oznacza :twisted:

Heh, tak sie skalda, ze ostatnio przy piwku ze znajomym policjantem temat zszedl na CRSa :) I gosc byl dla nich pelen podziwu. Mowil, ze jak juz oni wchodza to na metode spalonej ziemi. Nie ma silnych, pacyfikuja wszystko co sie rusza ;) I tlumaczenie jest proste: skoro CRS wszedl, to znaczy, ze bylo powazne zagrozenie.
To by mi sie zgadzalo z tym pozbyciem sie praw konstytucyjnych ;)

pozdro
E2rd
  • 0

budo_lord_l
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
u mnie w tychach sytuacja nie jest jeszcze tak drastyczna ale zdazaja sie tesh chore sytuacje. ostatnio mojego qmpla odwiedzilo 5 napakowanych kolesi z policji, bo "istnialo podejrzenie ze bral udzial w bojce", no a ze w tej "bojce" dzieki towarzyszom z siekiera jeden facet stracil reke i skonczyl z rozbita glowa (pekniecie czaszki) w szpitalu majac spiaczke to jush nigdzie nawet nie pisali, z innej beczki moj inny qmpel bawiacy sie bardziej w "tepienie brudow" niz w wojny miedzyklubowe opowiadal jak to jego znajomy po malej sprzeczce na ulicy teoretycznie wygral "wymiane argumentow" :box: , no ale tak sie zdarzylo ze przejezdzali obok qmple "poszkodowanego", wiec on nogi za pas niestety goscie z samochodu wyjeli guna i uciekajac dostal postrzal w lydke
i powidzcie ze ten swiat nie jest pierd***iety
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Kurcze kiedyś Wrocław był tkaim niebezpiecznym miastem. Strach było wyjść : łysi, kibole, że o dresach nie wspomnę. A teraz? Jakośdziwnie spokojnie jest. Wszyscy kibole założyli szeroki nachy i jeżdżą na deskach, łysi zapuścili włosy i poslzi do pracy, troche dresików zostało, ale ardziej niż wojny interesuje ich CAR AUDIO i TUNING :) Słowem, spokój...
  • 0

budo_masterl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie po ulicy jest nie zdrowe...
Co do tego ciecia panienek to ci z wisly tez maja swoje legendy ze cracowia to robi i tamto a tak naprawde to jest ten sam typ czlowieka po obu stronach i robia w zasadzie to samo .Tylko ludziom opowiadaja ze ci z to robia to i tamto zeby ich osmieszyc w oczach innych a siebie wybielic.

Tutaj dostaja slabi najczesciej zwykli ludzie ktorzy nie wiedza jak sie zachowac i maja pecha .A tak jest spokuj raczej poza wjazdami bo teraz kazdy zbiera ekipe i jedzie bo mu jakis koles najebal nie maja godnosci zeby porazke przyjac ani zeby samemu walczyc czesto tez nie maja .Zdaza sie ze koles najpierw mowi ze dostaniesz wpierdol a jak wyczai ze zaraz zdechnie to mowi moj kuzyn jest od ....... naloza ci haracz zginiesz .Najlepsze ze jednemu kozakowi z osiedla nalozyli haracz
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024