Skocz do zawartości


Zdjęcie

organizacje jiujitsu w polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_roslon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 801 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: organizacje jiujitsu w polsce
I adres strony takiego kiedyś dawałem jako przykład...
Pewnie Marcin pamiętasz...


R.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: organizacje jiujitsu w polsce

Ale wole osobę z dwuletnim stażem, która chce się uczyć od nieodpowiedzialnego "mistrza", który uważa że zeżarł wszelkie rozumy i nic oraz nikt go nie może nauczyć...

Tacy sa najgorsi...
I najniebezpieczniejsi...

R.


tak tacy sa najgorsi i najniebezpieczniejsi - maja po prostu przerost ambicji - i najczesciej to samo wytykaja innym u siebie nie widzac.
Dlatego kazdy powinien robic swoje i na tym sie skupiac.
Ale dodawanie poczatkujacej osoby na kurs tylko po to aby kase na tym zbic to chyba nie jest fer ?
Wlasnie z takich osob biora sie nastepni wielcy mistrzowie i nastepne organizacje szybko sie osobe puszcza na kurs szybko sie promuje na coraz wyzsze stopnie aby byl jeszcze jeden klub przy organizacji - bo w koncu zawsze ja mozna z organizacji wyrzucic i sie nawet do niej nie przyznawac - a ta osoba otwiera swoja organizacje ktora wysyla ludzi na kurs aby zalozyli nowy klub ;) i kolo sie kreci.
Osoba przypisuje sobie nowa historie cwiczenia wszedzie i u wszystkich nascie lub dziesiat wygranych walk - a naiwni ktorzy nie siedza w temacie robia z zachwytu wielkie oczy.
Wlasnie posprawdzalem kilka osob ktore sie podpieraly stopniami w judo (terazniejsci mistrzowie ju-jitsu) i ich licznymi zwyciestwami na turniejach - jak na razie niewielu z nich znalazlem w archiwach judo ;)
To samo ich treningi za granica tez jakos - wyblakly bo glebszych zbadaniach (bo albo ich osoby nie znaja albo cos tam kojarza z usmiechem na twarzy) i to jest szara rzeczywistosc realiow.
A przeciez to sa trenerzy, instruktorzy, mistrzowie i wychowawcy mlodziezy ;)
To jest po prostu zaklamanie i obluda do ktorej nikt sie nie przyzna.

Akurat nie pamietam tamtej strony ktora podawales ;(

Pozdrawiam
Marcin
  • 0

budo_ko-jot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: organizacje jiujitsu w polsce

Wlasnie posprawdzalem kilka osob ktore sie podpieraly stopniami w judo (terazniejsci mistrzowie ju-jitsu) i ich licznymi zwyciestwami na turniejach - jak na razie niewielu z nich znalazlem w archiwach judo ;)
To samo ich treningi za granica tez jakos - wyblakly bo glebszych zbadaniach (bo albo ich osoby nie znaja albo cos tam kojarza z usmiechem na twarzy) i to jest szara rzeczywistosc realiow.
A przeciez to sa trenerzy, instruktorzy, mistrzowie i wychowawcy mlodziezy ;)
To jest po prostu zaklamanie i obluda do ktorej nikt sie nie przyzna.


Pozdrawiam
Marcin


Kurcze Martius czy ja ci się aby napewno nie chwaliłem jakimiś zwysięstwami. Zaczynasz się robić niebezpiecznie dociekliwy-;). Znaczy sznowna małżonka pogodziła się z losem i masz już więcej czasu na tzw. sprawdzanie :-) ), -:) Ja znam kilku byłych szperaczy życiorysów ich obecny stan można ogólnie uznać za niezadowalający -:)
Pozdrawiam
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: organizacje jiujitsu w polsce

Ja znam kilku byłych szperaczy życiorysów ich obecny stan można ogólnie uznać za niezadowalający -:)
Pozdrawiam


Ja to tylko w celach pogladowo-naukowych :oops: :) :)
  • 0

budo_ko-jot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: organizacje jiujitsu w polsce


Ja znam kilku byłych szperaczy życiorysów ich obecny stan można ogólnie uznać za niezadowalający -:)
Pozdrawiam


Ja to tylko w celach pogladowo-naukowych :oops: :) :)


Wiesz i to mnie najbardziej martwi. Byłeś fajnym kolegą, nawet było miło poturlać się z Tobą po macie, ale od dzisjaj rozmawiamy tylko o pogodzie. Nie miej mi tego za złe, ale ja Ciebie naprawdę rozumiem - syndrom Hoovera -:)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: organizacje jiujitsu w polsce

syndrom Hoovera -:)


to mi grozi tak po czterdziestce ;) )
  • 0

budo_roslon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 801 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: organizacje jiujitsu w polsce
W Dz.U.02.25.253 będzie wersja Ustawy o KF z ostatnimi poprawkami obowiązującymi od 1 maja...

...to tak dla zainteresowanych...
  • 0

budo_yawara
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: organizacje jiujitsu w polsce

Od lat istnieje Polski Zwiazek Budo - zarejestrowany przez UKFIT i nalezy do Polskich Zwiazkow Sportowych - czy ktos slyszal o dyscyplinie sportu BUDO ???


Może i nie słyszał, ale stopnie w BUDO już są w Polsce i to nie niskie !! Ale co tam budo, znam kilku co mają już tytuł O-sensei... dziwić się czy nie ?

pozdrawiam... :lol:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: organizacje jiujitsu w polsce

dziwić się czy nie ?

pozdrawiam... :lol:


Ja juz dawno przestalem sie dziwic :) -Ty chyba tez :)

Tak jest na calym swiecie - a nawet jeszcze bardziej gdzie indziej a i tak mata weryfikuje wszystko 8)

Na seminariach czesto podchodza ludzie starsi do mnie pocwiczyc a tylko dzieci do tych O-sensejow - a potem zazdrosc misciow ze ich ludzie olewaja. To jest najwieksza nagroda a nie jeszcze jedna belka na i tak bialo czerwonym pasie :)
  • 0

budo_yawara
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: organizacje jiujitsu w polsce



dziwić się czy nie ?

pozdrawiam... :lol:


Ja juz dawno przestalem sie dziwic :) -Ty chyba tez :)


Wiesz, myślałem, że już się nie dziwię...ale jednak... ale mam nowe hobby
- zbiór super pieczątek ! czego tam nie ma i w jakiej ilości. Czy dany liczy się na tuziny czy kopy ? A co do weryfikacji...hmm... niestety, mata wszystkiego nie zweryfikuje... oni nie wchodzą na matę! Oni unoszą się nad nią... i tu jest problem !

miłego dzionka :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024