Skocz do zawartości


Zdjęcie

przeciagniete duszenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: przeciagniete duszenia

Mkimura, Silvio : nigdy nie mieliscie 12 lat i nie zrobiliscie niczego glupiego?

I jeszcze jedno, Mkimura, co Ty masz do kingpina25 ? Przeciez dobrze mowi. Ja pizgam poki wiem ze koles juz mi nic nie zrobi.

Ależ absolutnie nic nie mam. Ale po przeciągniętym duszeniu kopanie w łeb to przejaw sadyzmu, bo koleś jest nieprzytomny, tak? A co do robienia głupot w wieku lat 12, to masz rację. Każdy świrował. przestraszony
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: przeciagniete duszenia

Ale po przeciągniętym duszeniu kopanie w łeb to przejaw sadyzmu, bo koleś jest nieprzytomny, tak?


Nie. Kingpin25 napisał, że gość jest na granicy świadomości, czyli że sie zaraz rozbudzi i będzie gotów do walki. Na ulicy nie ma litości.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: przeciagniete duszenia

Ale po przeciągniętym duszeniu kopanie w łeb to przejaw sadyzmu, bo koleś jest nieprzytomny, tak?


Nie. Kingpin25 napisał, że gość jest na granicy świadomości, czyli że sie zaraz rozbudzi i będzie gotów do walki. Na ulicy nie ma litości.


No nie ma, ale widziałeś kiedyś "gotowego do walki" na granicy utraty przytomności? Chyba do walki z cieniem. :lol: :lol:
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: przeciagniete duszenia
A widziałeś kiedys faceta, który po 3 strzałach w twarz z pistoletu gazowego walczył dalej? Bo ja widziałem.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: przeciagniete duszenia

A widziałeś kiedys faceta, który po 3 strzałach w twarz z pistoletu gazowego walczył dalej? Bo ja widziałem.


A też widziałem. Pierwszy strzał z odległości 20 cm w twarz, drugi do przewracającego się. A potem teoretycznie wyeliminowany zawodnik dostał białej gorączki i sklepał strzelca i jego kolegę i lalę co z nimi była. Było to pod klubem Heineken na ul. Lubicz w Krakowie, gdzieś koło 1992-93. Dobre, co? Ale gaz działa pobudzająco najwyraźniej. Dodam, że koleś miał mocno poparzony pyszczek, i dość poważne problemy z okiem.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: przeciagniete duszenia
Więc nie powinienes sie dzwiwić, że z ziemi w staja podduszeni, postrzeleni, skopani po jajach czy ze złamaną nogą w kolanie. Ja tam zawsze do każdego podchodzę jak do fightera - robocopa i może dlatego jeszcze mi się nic specjalnie nie stało.
  • 0

GośćGuest_budo_Dakhr_*

Guest_budo_Dakhr_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: przeciagniete duszenia
Kingpin25

Z MOICH OSOBISTYCH OBSERWACJI WYNIKA ZE PUSZCZAMY KOLESIA JAK JEGO CIALO ZACZNIE SIE ROZLUZNIAC JEST TO JESZCZE STAN NA GRANICY SWIADOMOSCI. JEZELI TO ULICA MOZEMY KOPNAC GO PARE RAZY W GLOWE.


Lord von Banan

Nie. Kingpin25 napisał, że gość jest na granicy świadomości, czyli że sie zaraz rozbudzi i będzie gotów do walki. Na ulicy nie ma litości.


Ludzie izzii ,takie zachowania to prowadzą do cieżkich uszkodzen ciala i paragraf murowany. Nokdaunujesz goscia i po co dobijac , po prostu, po akcji sprintem opuszczasz miejsce zajścia, to jest najlepsze wyjście. Co fałszywe poczucie honoru wam przeszkadza :?: .
Dla mnie jednak jakies minimalne zasady są ,nie masakrujesz gościa który leży, bo w ten sposób nie jesteś lepszy od niego , dajesz mu wycisk ale nie pastwisz się nad nim "dla pewności" zeby nie wstał i nie oddał.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024