Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto co ćwiczy/ćwiczył?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
7-8 lat koszykowka.Bardzo duzo godzin na boisku.Niestety duzo godzin rowniez zmarnowalem
Brazylijskie Jiu Jitsu od wrzesnia 2000
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
jezeli liczy sie dowolny okres czasu :twisted: to
1)taekwon-do ITF
2)viet vo dao
3)boks
3)aikido

w kolejnosci nie przypadkowej :idea:
obecbnie caly czas trenuje taekwon-do [od ponaad 2 lat] a vvd na razie zawiesilem. mam zamiar od tych wakacji wziasc sie za boks a przede wszystkim bjj.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
No to moze teraz ja - jak juz wiekszosc zaczela sie spowiadac ;)

Jako ze to jest przedstawienie od strony SzW wiec tylko wspomne o lekkiej atletyce jak to sie mowi troche sie przebiegalo bo ulubione dystanse to 5 km i 10 km ale zdarzaly sie znacznie dluzsze i w sumie troche km sie uzbieralo
Ogolnie w MA :
od 1976 - sluzylem jako poligon doswiadczalny i worek treningowy brata - nie mialem mozliwosci stalego cwiczenia niestety ;(
W sekcjach pod okiem instruktorow cwicze od 1981 roku
1981 - 1984 - karate kyokushinkai i judo samoobrona (nazwa ju-jitsu nie byla wtedy tak popularna)
1984 -1988 - Viet-Vo-Dao i jujitsu
Po 1988 raczej skupilem sie na nowoczesnym ju-jitsu
Teraz caly czas cos co mozna okreslic nazwa albo modern ju-jitsu albo po prostu walka wręcz.
Łacze elementy roznych styli : ju-jitsu, kobudo, eskrima, vietvodao itd i jesli uwazam ze cos zaluguje na uwage dolaczam do swojego repertuaru.
Nie mam zamiaru tego stanu rzeczy zmieniac ;) i jak bym nie nazwal mixa ktorego teraz robie to i tak to bedzie po prostu walka wrecz a nie okreslony styl.
Więcej nie pamietam, za nic nie zaluje i nie obiecuje poprawy ;)
Pozdrawiam
Martius
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
Lord ,
zaczynalem pod Bolkiem Jedraszka ,pozniej cwiczylem ze Skulskim , Pawlowskim , i legenda "Fuma"

Wosiu ,
ja ciagle mam smak tego piwa w ustach ( tym bardziej ze ty placiles) , spotkania w realu sa najlepsze.

PS
Nie wiesz co sie dzieje z Domrazkiem i Milerem ?
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?

Pozniej chyba z 5 lat Kung -fu , duzo walk i roznorakich broni ( jakies spotkania , rady wu - shu , spotkanie z Brudnymi , Braksalem , Szymankiewiczem etc.).


Witam Seiken,

To my chyba się gdzieś widzieliśmy. Bo ja w tych czasach uczestniczyłem w tych radach, zebraniach. Byłem też V komisji stylowej przy PZK ( od spraw stopni ).
Z m.in. Januszem Szymankiewiczem,Sławkiem Milczarkiem, Andrzejem Braksalem, Grzegorzem Ciembroniewiczem, Tadkiem Gackim, chłopakami z Gdańska ( sorry, ale nie pamiętam ich nazwisk ) coś próbowalismy stworzyć. Tamte czasy niestety nie pozwalały rozwinąć skrzydeł.
pozdrawiam :-)
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?

Wosiu ,
ja ciagle mam smak tego piwa w ustach ( tym bardziej ze ty placiles) , spotkania w realu sa najlepsze.{/quote]

Trzeba by powtorzyc. Fajnie by bylo gdybys mial jakas okazje.

PS
Nie wiesz co sie dzieje z Domrazkiem i Milerem ?


Niestety nie, malo co o ludziach z naszych czasow teraz slychac.


Pozdr.

Wosiu
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?

To my chyba się gdzieś widzieliśmy. Bo ja w tych czasach uczestniczyłem w tych radach, zebraniach. Byłem też V komisji stylowej przy PZK ( od spraw stopni ).
Z m.in. Januszem Szymankiewiczem,Sławkiem Milczarkiem, Andrzejem Braksalem, Grzegorzem Ciembroniewiczem, Tadkiem Gackim, chłopakami z Gdańska ( sorry, ale nie pamiętam ich nazwisk ) coś próbowalismy stworzyć. Tamte czasy niestety nie pozwalały rozwinąć skrzydeł.


Chlopaki z Gdanska to Roland ktory przynajmniej jedno spotkanie w Gdansku na ten temat zorganizowal i m.in. Seiken i ja. Byles na tym spotkaniu? Bodajze Tadek Gacki opowiadal historyjke jak jeden czlowiek z poludnia kraju cwiczacy kung fu uratowal jedna dziewczyne przed gwaltem zbiorowym i trafil za kratki bo jednemu z lobuzow oko uszkodzil. Pamietasz?

Wosiu
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
Witam,
Coś nie coś kojarzę, ale to tyle lat !. W Gdański będę prowadził staż przy końcu maja lub na początku czerwca - może spotkamy się. Jestem ciekawy co dzieje się z ludzmi z tamtych lat. Z osobami, które wymienilem w poscie w większości mam kontakt,
pozdrawiam RJ
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
O, kurczę... Aż mi głupio pisać o swej nędznej przeszłości w tak znamienitym towarzystwie poklon :-) Śmieszne uczucie, wiedzieć że ktoś ma większy staż w MA niż ja w ... życiu jako takim ;)

Wracając do tematu:
Coś koło 1991, może 1992 początek "przygody" w szkole, która mieściła się w Warszawie przy Rondzie Wiatraczna. Szyld toto miało Taekwondo, ale głowę dam sobie uciąć że było to coś znacznie bardziej chińskiego ;) Zwłaszcza że na treningach było robione Tai Chi. Trwało to coś ponad rok.
Potem było trochę Tai Chi jako takiego, później, po ok. rocznej przerwie - jak to ktoś gdzieś ładnie określił "To, Czego Uczą W Red Tiger", zgodnie z plakatami - Kung Fu ;) przez jakieś osiem długich lat. Później Tai Chi w warszawskiej YMAA, później Karate Hoenkai u Pawła Droździaka, a od jakiegoś czasu "przyjacielskie potyczki" ze znajomymi jakich się kilku nazbierało w czasie kilku lat "w branży".

Innymi aktywnościami sportowymi jakoś mi się chyba nie chciało nigdy zajmować w sposób bardziej intensywny niż kompletnie amatorski. Może koszykówką parę lat (pewnie z 10) temu, kiedy zafundowałem sobie parszywą kontuzję obu piszczeli, która ciągnie się za mną do dzisiaj... :(

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
Tak sobie kombinuję, że ludzie którzy od tylu lat zajmują sie MA to już świry większej wody. Ja trenuję od 21 lat a jak poczytałem sobie posty Seikena, Wosia i Ryszarda Jóźwiaka to poczułem się jak szczeniak. Śmiało Panowie piszcie coś jeszcze, często wstawiając wspominki z lat 70tych to się młodziej czuję :)
  • 0

budo_aga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
no to teraz ja :roll:
zaczelo sie od grania w pilke na boisku, wspominam o tym bo faule konczynly sie zapasami :P .
- od 4 klasypodstawowki cwiczylam dyscypline bezkontaktowa i tak przez 10 lat (Lekka Atletyka),
- jak znudzila mi sie rywalizacja chcialam pobrykac na aikido i tak blisko 5 latek zakonczylo sie to 1 danem,
- obecnie robie podchody pod bjj :wink: , ale nie moge patrzec jak tylu facetow przytula sie do mojego Fiodoram, a co gorsza zdaza sie tez babka wariat , wiec chyba zaczne chodzic systematycznie, nie zebym Fiodorkowi nie ufala, ale dobrze moc czasem komus dolozyc skoczek tak dla lepszego samopoczucia;)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
Bedzie cosik od 91 roku

judo (1 rok)
+ rok kociarstwa w internacie - wiecie musiałem sie troche ciągać z burakami :)))
kick + streching (2 lata, we własnym zakresie)

potem dostałem najpaskudniejsze wp$%#ol mego życia więc zrobiłem sobie troochi przerwy na przemyslenie sobie tego i owego :)

a potem :

aikido (7 lat)
oraz uzupełniająco:

karate kyokushin (1,5 roku)
okinawa goju-ryu karate-do (0,5 roku)

No i oczywiście obowiązkowo oglądałem Ghost Dog :)))
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
Trenuje od 1 klasy liceum (rocznik 78).
Najpierw taekwondo itf-3 lata
potem rownolegle karate shotokan i kyokushin(tak gdzies kolo 2 lat)
dalej: 2 lata modern ju jitsu (ci z glogowa)3xtyg po 3 czasem 4 h.
potem chi sim vt, rownolegle z chi sim zaczynalem tai chi najpierw yang potem Chen ktory cwicze do dzisiaj. Staram sie tez raz na czas pojsc na modern jj troche sie pokulac po macie ale stoje srednio z czasem wiec nie jest tego jakos duzo. Z tego wszystkiego tak naprawde wazne bylo dla mnie modern jj i Chen- reszta byla lekka strata czasu.
pa
czasem tez,szczegolnie jak wracalem w godzinach nocnych do domu, chlopaki z osiedla fundowali mi marszo-biegi polaczone z elementami combat i sztuki negocjacji. Na szczescie od kilku lat konczy sie na sztuce negocjacji.
  • 0

budo_ngmui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
Shotokan Karate - 1rok
Wing Chun - 1,5 roku
Shuai Shiao - 0,5 roku
San Da - 0,5 roku
Wing Tsun Kuen - 3/4 roku i ciągle rośnie :)
2 lata strzelectwo sportowe z kpn :)
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
witam !
trenuje juz jakies 8 do 9 lat ,zaczynalem od zapasow styl klasyczny -biezanowianka krakow ,rownolegle boks trenowalem tata byly bokser mnie szkolil,potem rok taekwondo itf i rok karate seki shi kan (czy jakos tak sie to nazywalo)no i wkoncu 5 lat kickboxing w smok krakow z zmianami na kick tahi w kraksporcie do tego mam treningi od stycznia z
kibicami boks uliczny z elemetami judo zapasow i kravki dodaje do tego kalki troszke walki nozem i nunczaku po za tym staram sie sparowac z roznymi zawodnikami jak np krzysztof kesek (4mistrz polski,wice mstrz mistrz europy i 3 na swiecie w san da san shui)zemna bylem jego sparing partnerem na mistrzostwaswiata,sparowalem wielokrotnie rowniez z 3 mistrzem polski i mistrzem europy w kategori open w taekwondo mackiem michalikiem z federacij gtf ,rowniez z pawlem budzyniem wielokrtnym mistrzem polski w zapasach w ciezkiej kategori wagowej nie licze walk na zawdach z chlopakmi z kadry polski w kicku i mistrzami poski itd rowniez sparuje z zawodnikami bjj miedzy innymi dudu i bolo (ostatnio chyba z pol roku temu bylem u nich )walcze roniez z sambistami i z uczniami pana jarzabka w sekcij w krakowie po za tym czesto od czasu do czasu gramy w ragby



(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
No to ja tyle osob to ja tez sie wyspowiadam, choc moj dorobek w MA bedzie skromniutki :oops: ale moze nadrobie "ogolnorozwojowka" :roll: .

4-8 klasa podatawowki=szkola sportowa ("lekka"atletyka), w tym czasie (okolice 7-8 klasy) 1 rok Karate Kyokushinkai, potem od 1 klasy liceum ratownictwo wodne, od 2 klasy liceum pletwonurkowanie, wspinaczka (dorywczo), zeglarstwo (na zaglach i na silnikach :) ), turystyka wszelka, od 2 lat kick boxing (z przerwami na sesje) i w tym roku kilka miesiecy Aikido (ale raczej nie wroce, chyba sprobuje BJJ albo Krawki, moze ktos poleci dobre szkoly w 3Miescie?).

PS. Szukam kogos do nauki walki (a konkretniej samoobrony) z uzyciem noza.
  • 0

budo_clans
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
Kiedys box. Poznalem tez podstawy bjj. Otarlem sie rowniez o kravke i combat 56. Obecnie z powodu szkoly, nie mam czasu na trening. Moim jedynym kontaktem z MA sa sparingi, worek w piwnicy i to forum :) .

Pozdrawiam
Clans
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
santiago- gdzie KB trenowales?
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?

santiago- gdzie KB trenowales?


moro- w Championie na przymozu
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto co ćwiczy/ćwiczył?
i jak oceniasz ten klub? ...ostatnio mam ochote przejsc sie na KB, myslalem o stoczniowcu ale champion jest tak samo daleko :) [ale nie mowie ze daleko]
mozesz napisac ile sie placi za miesiac?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024