Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Pytanko
Witam!!!
Oto mój debiut na tej grupie i na naszym FORUM wogóle. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad rozpoczęciem treningów BJJ. Dokładnie chciałbym zacząć trenować w Tychach. 70 złotych/ za miesiąc to troszkę dużo. Wiem, że oszczędzać na swoim zdrowiu nie należy. BTW mam też wątpliwości czy treningi zacząć już teraz (do końca roku szkolnego niewiele czasu zostało) czy dopiero po wakacjach. Już sporo czasu nie ćwiczyłem nic i to mnie też troszkę martwi.
Pozdrawiam Adder
Ps. Czekam na Waszą pomoc. :)

  • 0

budo_zibenson
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
ZACZNIJ NATYCHMIAST :twisted:

KAZDY TYDZIEN SIE LICZY. 70 pln to nie tak duzo ;-)

Do wakacji bedziesz sprawny, piekny i pewny siebie
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Witam
Zaczne od tego ze 70zl to nie jest w duzo jak na najskuteczniejszy system walki wrecz 1 na 1 na swiecie.W niektorych klubach w Polsce musimy placic duzo wiecej za mozliwosc trenowania Bjj a i tak jest to nieporownywalne z tym co wynosimy z treningow.
Zacznij trenowac od teraz.Od jutra.Jeszcze nie wiesz ile tracisz z kazdym dniem bez treningu ale wkrotce sie przekonasz.Policz sobie ile treningow bys stracil gdybys zaczal po wakacjach.Zwlaszcza ze na poczatku poziom umiejetnosci wzrasta w szalonym tempie.Po wakacjach juz wyjedziesz na prosta a na takich co mysla zeby zaczac dopiero po wakacjach we wrzesniu bedzesz sobie trenowal ulubione dzwignie z usmiechem na ustach.
To nic ze dlugo nie trenowales.Zobaczysz ze we wrzesniu bedziesz sobie dziekowal ze zaczales trenowac teraz a nie pozniej
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
w wawie trzeba becelować 150zł przestraszony
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
70 zł i wybrzydzasz :) nie wiem czy wiesz ale to wychodzi chyba najtaniej w Polsce ... a co rozpoczęcia ... polecam teraz bo po wakacjach zapewne przyjdzie nowa wiara a jak to zwykle bywa treningi będą mniej ciekawe - a teraz poćwiczysz sobie dość ciekawie i w dodatku z ludźmi (kobietą lub mężczyznami) którzy już troszkę łapneli BJJ i wiedzą co pokazać być dobrze robił. Po za tym w wakacje będą obozy jak zawsze - ogólny z Poznania zapewne i klubowy tyski więc nie widzę przeszkody byś nie mógł kontynuować nauki na takim oboziku :)
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
jak sie nauczyc bic to wpadnij do bedzina (masz blizej) a jak walczyc w bjj to to jedz to tych

w bedzienie masz bjj i thai box na jednej sali wiec trenujesz stojke albo parter na co masz ochote

mozesz za jeden trening robic i to i to (np ja tak robie:)
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
vojtek !!! KURWA CDKI MI PRZYWIEŹ i przy okazji zobaczymy coś sie nauczył :) ehh do nas teraz na rano przylaza bokserzy i inne takie ... jak wczoraj kopal mi jeden lowkasy na tarcze to myslalem ze mi noge polamie. Nic ... zapraszam do Tych - i tak 1 trening za Free więc można zobaczyć i potem zdecydować :)
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
OK chłopaczki!! sloneczko
W tym tygodniu to może nie, bo muszę jeszcze parę spraw załatwić, ale w przyszłym to już napewno pójdę na trening próbny. Zobaczymy jak mi pójdzie na darmowym treningu limo
Mam nadzieję, że aż tak źle ze mną nie będzie.
Pozdrawiam i dzięki wielkie.
:)
ADDER
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
podaj jeszcze wzrost i wagę i możliwą byłą kariere w dziedzinie walk lub siłowni ... dobierę Ci kogoś do treningu :) Napewno dostaniesz kogoś dobrego technicznie by Ci wytumaczyłwszystko - ostatnio się tym kumpela zajmowała :) była wśćiekła żę wszyscy ćwiczą kombinacje a ona siedzi i pokazuje mu balache i klucze i duszenia i się potwornie nudzi :) hihi
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko

jak sie nauczyc bic to wpadnij do bedzina (masz blizej) a jak walczyc w bjj to to jedz to tych

w bedzienie masz bjj i thai box na jednej sali wiec trenujesz stojke albo parter na co masz ochote

mozesz za jeden trening robic i to i to (np ja tak robie:)


Dzięki, ale w Będzinie teraz mi się przypomniało, że tam mi nie odpowiadają godziny treningów. Niestety pracuję do godz. 16, a może na szczęście, gdyż inni nawet do 18 bądź 21 :-)
Do Tych(ów) też mam dobry dojazd, gdyż przystanek 888 jest jakieś 2 km od mojego domku.
Dzięki za dobre chęci.
Adder
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Ja mam dokłądnie taki sam problem. NIe trenowałęm już od prawie pół roku :| , i bardzo mi to ciąży że uprawiam ostatnio mało sportu. Już wiele razy myślałem o zaczęciu treningów, ale nie bardzo wiedziałęm czego.
Po jakimś czasie pomyślałem o BJJ. Cena 200 zł za miesiąc (niby 5 razy dziennie, ale ja nie zawsze mogę :| ) trochę mnie odstraszyła, ale jednocześnie bałęm się aby nie być najgorzym (najbardziej zacofanym limo ) z grupy. I teraz nie wiem czy BJJ czy coś innego czy zacząć od razu (patrz zdanie wyżej)czy też po świętach albo po wakacjach.
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
ECH !!!!!
Ja już postanowiłem. Przyszły tydzień napewno. Prawdopodobnie poniedziałek. Myślę, że dostanę jakąś taryfę ulgową :wink:

Pozdrowionka śle Adder

Ps. EDIpro_ którym jesteś kolesiem na zdjęciach waszej sekcji :?: :?: :?:
Muszę wiedzieć z kim mam w poniedziałek rozmawiać :)
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Hmm rozmawiaj albo z czarnym pasie albo z blue :) czarny to trener blue to ja :) a tak naprawde to trener ma czarny z Aikido a ja blue mam bo taki kumpel mi dał a płacić za nowy nie ma sensu :) hihi
Taryfa ulgowa jasne jak każdy nowy :) powalczysz ze mną :) dziśteż był jeden nowy kolo :) silny ale nic po za tym :) hihi i przyszedł następny ale miał złe namiary :( bo godzinki się zmieniły :) i zamiast na 19:30 sąna 18:00 a on miał starą ulotkę :(
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
To już wiem jak wyglądasz :D
Widziałem Cię na fotce.
A te godziny podane na stronie są aktualne???
I czy będę mógł ćwiczyć w krótkich spodenkach i t-shircie??? rotfl
Pozdrawiam
Adder
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Tu jest ukazana wyższość NETU - stronka jest w miarę aktualna - przynajmniej to co powinno być :) więc godziny treningów są aktualne :) koszulka i spodenki - wiekszość tak nowych przychodzi ale pamiętaj że z koszulki może nic nie zostać.
PS. Na fotce to nie ja :) ja jestem groźniejszy - ktoś musiał aparat trzymać :D
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko

PS. Na fotce to nie ja :) ja jestem groźniejszy - ktoś musiał aparat trzymać :D


BUAHAHAHHAHAHAHHAHAHHA rotfl
Pożyjemy, zobaczymy nawet dziś :!: :!:
Znalazłem czas i idę dziś na 21.00
Pozdrowionka Adder
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
oo dziś :) no to musze powiedzieć kumplowi że on prowadzi rozgrzewkę :) bo ja przed treningiem mam 1h3 walk :) i nie będę w stanie :) jak zawsze się będę obijał :)
  • 0

budo_michael
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Czas to pieniądz, najlepiej zapisz się jeszcze dziś.
Dawno nie ćwiczyłeś, nie martw się formę załapiesz szypko. 8)
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
tak tak tak czas to pieniądz ... tak samo jak sport to zdrowie ... tylko czemu po wczorajszych duszeniach nie widzęnaturalneg okoloru szyi :?: ehh jush nie dam sobie zakładać duszeń przez panienke :) to zbyt boli :oops:
  • 0

budo_thor_n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
panowie i tym , ze dlugo nie trenowaliscie nie martwcie sie ;) ja nie trenowalem 3 lata i zrobilem come back ;) i jest elegancko ..... pierwszy trening byl kondycyjnie przerabany , ale szybko na bjj forme zlapalem.
I ludzie nie czekajcie na "po wakacjach" bo kazdy trening to krok w przod.... aha jak ktos jest z okolic Gliwic to zapraszamy do Nas
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024