Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
ty chyba mówisz o VT :) hmm wiesz teraz nawet nie kopnę ... wyleczę nogę, kciuk oleje i Cię wezwę :) tak więc szkol się :) polecimy sobie VT i obadamy cio się tam nauczyłeś :)
  • 0

budo_carlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bedzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Nie stawiaj sie na mojego zawodnika (Vojtex) jak chcesz to ja sie pisze na Vale Tudo. Łatwo mowic jak ktos wczesniej zaczol BJJ i ma wiekszy zasob technik. Wpadnij jak najszybciej przed wakacjami jeszcze.
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Ja umie parter a on stojke zobaczymy jak to bedzie :)
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko

Ja umie parter a on stojke zobaczymy jak to bedzie :)


VT sobie odpusc bo bym ci krzywde zrobil chyba ze uskuteczniles kopniecia i uderzenia

ale pare minutek w stojce i pare w parterze sure why not
mysle ze na poczatku czerwca wpadne
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
poco kopac ? starczy ze w bebechy umie i lowkasy ... wiecej mi nie potrzebne - do tego dochodzi troszku boksu i BJJ oraz resztki zapasów :)
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko

poco kopac ? starczy ze w bebechy umie i lowkasy ... wiecej mi nie potrzebne - do tego dochodzi troszku boksu i BJJ oraz resztki zapasów :)


dobra nie ma co sie przechwalac co kto umie:)
sie sprawdzi to sie zobaczy


a tak btw: zapomniales o psychicznej stronie walki ze po jednym prostym w jape moze ci sie wlaczyc myslenie typu: walczyc dalej ...moze wygram...a jak nie wygram to mnie pobije...nie chce byc pobitym itp itd
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
:) takie potyczki słowne mnie nudzą :) jak coś to kiedyś sprawdzimy .. najlepiej po wakacjach - może wylecze kciuka a ty podszkolisz się w parterze i wszyscy będą szczęśliwi :) szkoda czasu na pisanie takich bzdet .. ide nyny bo jestem przemęczony - za dużo trenuje :(
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko

:) takie potyczki słowne mnie nudzą :) jak coś to kiedyś sprawdzimy .. najlepiej po wakacjach - może wylecze kciuka a ty podszkolisz się w parterze i wszyscy będą szczęśliwi :) szkoda czasu na pisanie takich bzdet .. ide nyny bo jestem przemęczony - za dużo trenuje :(


ty lepiej wez ta fajowo sztunie z kolczykiem w wardze mi przyslij na trening:) powiedz jej ze opanowalem pare nowych chwytow i jestem modny:)
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
hmm ta z kolczykiem - Monika ... widziałeś jej chłopaka .. nie ??? a to czemu - przyjedź też trenyje - i to nie tak długo jak ty ... ale myślę że nie masz z nim szans ... dlaczego pytasz ... odpowiedź prosta - jak na mnie siękładzie to mi wnętrznośći podchodzą do pyska, jak łapie to jak imadło a i technike za szybko łapie :) jednym słowem dobry koleś do sparingów :) tylko odemnie cięższy o około 15 kg :) dalej masz ochote na Monike ?
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko

hmm ta z kolczykiem - Monika ... widziałeś jej chłopaka .. nie ??? a to czemu - przyjedź też trenyje - i to nie tak długo jak ty ... ale myślę że nie masz z nim szans ... dlaczego pytasz ... odpowiedź prosta - jak na mnie siękładzie to mi wnętrznośći podchodzą do pyska, jak łapie to jak imadło a i technike za szybko łapie :) jednym słowem dobry koleś do sparingów :) tylko odemnie cięższy o około 15 kg :) dalej masz ochote na Monike ?


ja w przeciwienstwie do ciebie wole monike od jej chlopaka:D
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
widze że na tej Twojej sekcji chyba Cię rozpieszczają :) musisz znów kiedyś przyjechaćnauczyć się u nas pokory :) Sądzęże Agnieszka dała by już Ci rade :) nio może gdyby była troszke silniejsza to powiedział bym to ze 100% pewnością - jednak jesteś facetem troszke silniejszym i cięższym od niej ale myślę żę i tak w parterze by Ci wklupała :)
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko

widze że na tej Twojej sekcji chyba Cię rozpieszczają :) musisz znów kiedyś przyjechaćnauczyć się u nas pokory :) Sądzęże Agnieszka dała by już Ci rade :) nio może gdyby była troszke silniejsza to powiedział bym to ze 100% pewnością - jednak jesteś facetem troszke silniejszym i cięższym od niej ale myślę żę i tak w parterze by Ci wklupała :)


nie ma sprawy:)
moge wpasc jakos w tygodniu
tylko przygotuj ja psychicznie:>>>
ale masz racje:) u was bylo troszke inaczej niz mam tutaj ale nie powiem ze jest gorzej czy lepiej...jest inaczej...
  • 0

budo_carlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bedzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Och EDI EDI kiedy ty zrozumiesz ze wlka na ulicy to cos innego niz na macie. Zmienil bys zdanie jak bys kiedys dostal porzadny wpierdol to bys podchodzil z dystansem do tego tematu. Jezeli chodzi ci o VT umawiane sie na walki to szczerze powiedziawszy mialbys duze klopoty z Vojtex on by cie wypunktopwal jest dobry w stujce. Jak bys go chwycil o bys moze dal rade. Jest tylko jeden aspekt czy walka nawet umawiana toczy sie na macie czy ringu bo to zawsze ogrniczone pole walki. Na otwrtej przestrzeni kruche mialbys szanse jeseli nie zaczolbys cwiczyc na ostro stujki. I troszke poprubowac sie na ulicy dla wzmocnienia psychiki. Narrra!!!!!!
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
zapasy w stylu wolnym mnie nauczyły troszke - a sparingi w KB i troszke techniki w zeszłym roku też swoje zrobiły więc ... :)
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko

zapasy w stylu wolnym mnie nauczyły troszke - a sparingi w KB i troszke techniki w zeszłym roku też swoje zrobiły więc ... :)


odbieram to jako wyzwanie na sparing w stojce:)
w czwartek mam wpasc?:)
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
a wpadaj se .. WEŹ MOJE CD !!! walczyć teraz nie będę bo sązawody głąbie i nikt się nie chce narazić na kontuzje :P wy byście też kiedyś pojechali i się sprawdzili tam...
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Hmm a po za tym wkurwia mnie że ty i bartek tak na mnie naskakujecie !!!
  • 0

budo_carlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bedzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
EDI spoko nie denerwuj sie ja sie z tematu wycofuje. Sorry ze cie urazilem. Zreszta niech kazdy robi co mu sie podoba i cwiczy tak jak chce.
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko

Hmm a po za tym wkurwia mnie że ty i bartek tak na mnie naskakujecie !!!



ty no zle mnei odebrales
przeciez po kazdym zdaniu sa smiley`e
wpadne jutro to sobie pogadamy loozno i cos moze zawalczymy:)
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
jasne wpadaj :) jesteś mi potrzebny - tzn bardziej CDki niz Ty bo bije na nich kase :) więc :) ... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024