Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaki wynik walki bjj vs. sumo???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_ender
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

jaki wynik walki bjj vs. sumo???
no właśnie skończył się rower błażeja a ja bym chciał poznać wynik walki.
chyba że to była ściema...
pozdrawiam
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
Z tego co mówili to walka ma się dopiero odbyć. Swoją drogą ciekawe czy dojdźie do konfrontacji. Myśle, że po prostu byli ciekawi reakcji przedstawiciela bjj.
  • 0

budo_felis silvestris
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
sumo kontra bjj przestraszony hahahahaha wystarczy umiejetnośc biegania i po sumoce papieros
na takiego opasa wystarcza ręce i nie trzeba nic trenować bo oni nie są za dynamiczni :D
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???

sumo kontra bjj przestraszony hahahahaha wystarczy umiejetnośc biegania i po sumoce papieros

Ale trzeba mieć dobrą kondycję, bo trochę biegania będzie :grin:

na takiego opasa wystarcza ręce i nie trzeba nic trenować bo oni nie są za dynamiczni :D

Dynamiczni nie są? Kolego... gdybyś ważył tyle, co jakiś sumoka, to na pewno nie mógłbyś się równać z nim dynamiką.
  • 0

budo_~montech~
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stalowa wola

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
Panowie to jest jakis smiech na sali, jak Michael Jackson-trenujac 6miecha bjj-- mógłby pokonac Brytney Spears--która własnie zaczeła trenowac sumo 8) Czysta hipokryzja.Kazdy rozsądny fighter wie ze i tak najlepszym przeagresorem jest Czak Noris wariat
A poza tym kto by przypuszczał ze Mirek Oksinski i ten "ous...sumo" to jedna i ta sama osoba,tylko napompowali go przed wejsciem :o :o :o
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
Sumo jest zaj.... dynamiczne. Goście ważący po 170 kg miotają drugimi jak workami. Przy okazji są nieźle rozciągnięci - który z was potrafi zrobić szpagat? - no a oni potrafią :P Przy okazji sumo to również technika - kilkadziesiąt technik.... nie tylko wypychanie dupskiem z pola.

Pozdrawiam, Aviator

P.S. A tak przy okazji, to mi się wydaje, że to "wyzwanie" to raczej żartem było i do walki nie dojdzie :P
  • 0

budo_człowiek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
>SUMO hahahahaha
Młody człowieku nie masz zielonego pojecia o czym piszesz, jak juz trenujesz sport typu zapasniczego to zainteresuj sie troche tym sportem dla spaślaków.
Sumo takie jak widzisz (mozna poogladac na eurosporcie i ci to polecam, bo jak jestes myslacym stwarzeniem to ci 15min starczy i zmienisz zdanie), jest skrajnie usportowione a i tak na tyle skuteczne ze ja walczac w JJ nie stosuje technik ktore podpatrzylem u sumokow bo sie boje o partnera. A to sportowe sumo wzielo sie z bitewnego sumo (nazwy nie pamietam) a to bitewne bylo podstwawowym treningiem walki wrecz samuraja - a mieli oni jeszcze do dyspozycji JJ z krorego wyrodzilo sie JUDO i BJJ, a jednak podstawa było SUMO - a ludzie ci nie walczyli na ringach tylko o zycie i uwierz mi ze wybierali tylko "the best'ciaki".
Ja Sumo zobaczyłem przypadkiem na eurosporcie i po 10min patrzenia na oblesne cielska mnie wciągneło, bo cos dostrzegłem...co sam musisz zobaczyć. A na koniec ci powiem na ulicy stosuje mieszanke kick-box + Sumo, a nie np JJ+cos tam, a na treningach jak pisalem nigdy-sumo, bo bylo by krwawo.
Co do walki - jezeli tylko sumoka bedzie chocby srednim sumoka ze sredniej stajni - ale japońskiej, to jezeli bedzie walczyl w regule sportowego sumo(czyli z klepnieciami) to zamiecie BJJ - nie spodziewam sie zeby sie nawet polozyli, sadze ze sie skonczy na 2,3 klepnieciach w czaszke + jakims barku,bioderku z rozbiegu.
Jak sumoka bedzie europejczkiem - to wygra BJJ.
  • 0

budo_clans
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
Jezeli walka rzeczywiscie sie odbedzie, to watpie aby pokazali ja w telewizji.... moze jakas krociutka relacja w rowerze blazeja, poprzedzona piosenka Magdy Famne, czy jakos tak sie to pisze.... Szkoda bedzie, bo napewno bedzie ona bardzo interesujaca. Mam kumpla ktory jest milosnikem sumo, ma full kaset nagranych z eurosportu i skads tam jeszcze, tak ze odrobine wiem jak to wyglada. Nasz bjj`owiec tez nie wyglada na chuderlaka, na oko 120 kilo ma, wiec bedzie o 50 kg lzejszy od sumoki.... czy to tak wielka roznica przy takich wagach? Ja stawiam na bjj, a walka, obojetnie kto wygra, nie bedzie trwala dluzej jak 2 minuty.

ps. sumoka bedzie Polak
  • 0

budo_człowiek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
Fajnie by bylo zeby zawodnicy byli porownywalnych rozmiarow i porownywalnej klasy, jest paru dobrch sumokow w wadze 110-130kg i paru dobrych BJJ-kafarow tez by sie znalazlo.

Co do polaka - nie wiem jak ten sport u nas stoi, ale jak ogladam europejskie zawody sumo i jakies japonskie to pierwsze co widac to min. dwukrotna roznica w dynamice na kozysc japoncow, oni sie: szarpia, miotaja, zucaja a europa siluje i przepycha-a to zabiera 3/4 "uroku"suma.

Zreszta jaki by nie byl wynik walki to nie bedzie oddawal rzeczywistosci, tę wykazla by dopiero seria starc, najlepszych w porownywalnych wagach i sądze ze pomimo ze reguła porównywalnych wag okroiła by sumo z 80% najlepszych zawodników to i tak zmasakrowali by BJJ - przy założeniach przepisów BJJ+SUMO (+) zaznajomienia sie zawodników ze sposobami walki druzyny przeciwnej.
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
Ha ha Panowie!
Na starej stronie Warszawskiego centrum BJJ byla informacja ze Slawomir Luto jest honorowym czlonkiem tego klubu :D :D :D
wiec o czym wy mowicie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  • 0

budo_thor_n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
Dokladnie nie wiem o co wam chodzi ten koles z sumo zna Mirka i mirek go juz "dusil" idxzie tez sobie do sklepu tego kolesia od sumo to zobaczycie tam Brazylijska flage - wiec wyciagnijcie wnioski. Aha i tak jak przedmowca wspomnial trenuje bjj....
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
widze ze tu niektorzy zachwalaja sumo ale w vale tudo sie nie sprawdzilo a bjj tak pamietam walki kick & sumo i kempo & sumo i ci drodzy przegrali i to dosc szybko ,a co do poziomu polskich sumitow to naleza do czolowki europy



(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_illuk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
Z tego co wiem, to polscy sumici sa naprawde dobzi... Wiadomo, do japonskich im daleko, ale w Europie bryluja...
A tak poza tym, zajebiscie wygladalo to wejscie Wojtka... stanal nad Mirkiem i go mierzy, a ten spokojnie rozmawia z prowadzacym. Dopiero jak skonczyl, to spojrzal na Luto... Poza tym wydaje mi sie, ze to bylo wyrezyserowane (na bank), zeby udowodnic, ze znajac Bjj bedzie sie moglo odbierac wyzwania nawet takich Wielkich :)
pozdro 8)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???

Ha ha Panowie!
Na starej stronie Warszawskiego centrum BJJ byla informacja ze Slawomir Luto jest honorowym czlonkiem tego klubu

Ma blisko mnie sklep z odzieza stosownych rozmiarów
"Sklep dla nieskarlałych mężczyzn" :) na Międzyborskiej (zaraz po skręcie z Al. Waszyngtona)
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???

Poza tym wydaje mi sie, ze to bylo wyrezyserowane (na bank), zeby udowodnic, ze znajac Bjj bedzie sie moglo odbierac wyzwania nawet takich Wielkich :)
pozdro 8)

Masz w 100% racje. Zreszta ponoc S. Luto byl zawodnikeim zapasow, ale nie wiem czy klasycznych czy wolnych :?: Wiem ze sympatyzuje z BJJ.
BTW. Ciekawe czy rozmiar jego brzucha uniemozliwia zaplecienie gardy. Bo jezeli tak to trzeba bedzie sobie taki zapuscic na szelki wypadek :) :)
  • 0

budo_phcthulhu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
Ta walka sie odbędzie.
Prawdopodobnie 15 maja.

Nie da sie Luto gardy zapiac.

Mirek wazy 100kg - a wiec 70kg roznicy.
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
Cześć

Skąd ta informacja - od źródła?

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_phcthulhu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
Tak
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki wynik walki bjj vs. sumo???
na SGH'u ??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024