Skocz do zawartości


Zdjęcie

refleksje podczas walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_shingouki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: refleksje podczas walki
witam jestem nowy ale trenuję od dawna i mogę napisać o moich odczuciach i reakcjach na ulicy
ważę 76KG przy wzroście 180-więc zbyt potężnie nie wyglądam co stwarza różne sytuacje :(
byłem w robocie (chadzałem w glanach po obiekcie) nagle wyrósł spod ziemi wielki gość o głowę wyższy odemnie i ważący na oko ponad 100KG.
Wydzierał się żebym stanął przed nim na baczność.........drobna wymiana zdań- z każdym słowem bałem się bardziej i szczerze powiem że chciałem już wrócić do domu :(
nagle gość złapał mnie za chabety: i tu następuje zmiana- mój organizam działa w taki sposób że czym dłużej gadam tym bardziej się boje bo wiem że w gadce nie jestem najlepszy ale kiedy ktoś dotyka mnie to już przekracza tą granicę a ja odczówam samo dotknięcie mnie przez obcą osobę jako napaść i dostaje totalnego świra.....więc, gościu dostał dwa strzały z prawego prostego( przy drugim musiałem trochę podskoczyć), wyłorzył się na lodzie(była końcówka zimy).
To była moja pierwsza sytuacja w życiu gdzie miałem okazję sprawdzić jak dużo się nauczyłem przez wszystkie lata treningów, byłem zszokowany jak bardzo walka na ulicy różni się od sparingów- widziałem gościa w zwolnionym tempie, nic nie słyszałem, on próbował mnie pochwycić a ja spokojnie czekałem na odpowiedni moment i bum..jedna, potem druga i gościu ślizgał się już na lodzie.
Jak się później okazało zapadła mu się kość policzkowa i musiał przejść skomplikowaną operację :D
  • 0

budo_shingouki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: refleksje podczas walki
witam jestem nowy ale trenuję od dawna i mogę napisać o moich odczuciach i reakcjach na ulicy
ważę 76KG przy wzroście 180-więc zbyt potężnie nie wyglądam co stwarza różne sytuacje :(
byłem w robocie (chadzałem w glanach po obiekcie) nagle wyrósł spod ziemi wielki gość o głowę wyższy odemnie i ważący na oko ponad 100KG.
Wydzierał się żebym stanął przed nim na baczność.........drobna wymiana zdań- z każdym słowem bałem się bardziej i szczerze powiem że chciałem już wrócić do domu :(
nagle gość złapał mnie za chabety: i tu następuje zmiana- mój organizam działa w taki sposób że czym dłużej gadam tym bardziej się boje bo wiem że w gadce nie jestem najlepszy ale kiedy ktoś dotyka mnie to już przekracza tą granicę a ja odczówam samo dotknięcie mnie przez obcą osobę jako napaść i dostaje totalnego świra.....więc, gościu dostał dwa strzały z prawego prostego( przy drugim musiałem trochę podskoczyć), wyłorzył się na lodzie(była końcówka zimy).
To była moja pierwsza sytuacja w życiu gdzie miałem okazję sprawdzić jak dużo się nauczyłem przez wszystkie lata treningów, byłem zszokowany jak bardzo walka na ulicy różni się od sparingów- widziałem gościa w zwolnionym tempie, nic nie słyszałem, on próbował mnie pochwycić a ja spokojnie czekałem na odpowiedni moment i bum..jedna, potem druga i gościu ślizgał się już na lodzie.
Jak się później okazało zapadła mu się kość policzkowa i musiał przejść skomplikowaną operację :D
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: refleksje podczas walki
noi dobrze zrobiles tez nie lubie jak mnie ktos dotyka :evil:
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: refleksje podczas walki
tu oczywiscie zostaje jeszcze kwestia KTO Cie dotyka, nieprawdaż? ;)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: refleksje podczas walki
nie bede sie bronil przed atrakcyjna kobieta :)
  • 0

budo_matteo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MMA POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: refleksje podczas walki
:) Jak atrakcyjna, to zawsze można wciągnąć w garde BJJ... :) POZDRO
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: refleksje podczas walki
kurcze ale co zrobić z bardzo NIEatrakcyjną?!
miałem dwa razy przeboje z takimi BABAMI, raz udało mi się zdezerterować przed molestowaniem a raz hmhm pomogłem troszkę wyrócić się pijanemu monstrum w spódnicy..
:X
było to prawda 4-5 lat temu... ale do dziś mam koszmary 8O

pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_przepraszam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: refleksje podczas walki
czasami jak dluzej zasiedze sie w jakims barze i potem coś z tego wychodzi niemilego i jestem kopany na ziemi to zazwyczaj staram sobei przypomniec o co poszlo, dlaczego on mnie kopie
?, ale... :oops:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024