Skocz do zawartości


Zdjęcie

NaNo Vapor


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Mattiman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Połaniec
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, muzyka, komputery ,dziewczyny i wszystkiego po trochu

Napisano Ponad rok temu

NaNo Vapor
Witam może zacznę od początku. Dostałem niedawno od kilka próbek stacków. Jednym z nich był właśnie NaNo Vapor. Poczytałem o nim w necie i opinie wydawały się naprawdę obiecujące, więc postanowiłem zjeść z kumplem bo spora ta próbka była. Odczekaliśmy kilka minut aż się wchłonie i czułem że zaczyna już działać. Zrobiliśmy rozgrzewkę i zaczęliśmy trening. Ja zakładałem coraz to większe ciężary bo czułem wyraźny przypływ siły tak jak mój kupel. Po treningu postanowiliśmy kupić sobie po jednym stacku. W poniedziałek zaczęliśmy już brać ten stack ale ja nie oduczyłem takich efektów tak jak po tej próbce, zrobiliśmy klatkę i tricepsa ale nie było żadnego przyrostu siły ani pompy tak jak po tej próbce. (???). Wczoraj też wzięliśmy przed treningiem po miarce. Odczekaliśmy chwilę, robimy trening pleców i z podobny czasie zaczęło się nam dziwnie robić głowa lekko bolała słabo nam było, porostu źle się czuliśmy. Nie czułem żadnej pompy ani nic podobnego. Nie dokończyliśmy nawet treningu!. Do końca dnia źle się czułem tak jakbym się czymś zatruł. Poszedłem wcześniej spać ale gdy wstałem czułem że mi jeszcze nie przeszło! Nie wiem czemu tak ten nano vapor działa, co on może mieć takiego w sobie? Próbka była bardzo dobra ale już "pełna wersja" którą kupiliśmy od różnych osób na allegro tak na nas podziałała. Może ktoś z was jadł go i miał podobne odczucia???
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: NaNo Vapor

Witam może zacznę od początku. Dostałem niedawno od kilka próbek stacków. Jednym z nich był właśnie NaNo Vapor. Poczytałem o nim w necie i opinie wydawały się naprawdę obiecujące, więc postanowiłem zjeść z kumplem bo spora ta próbka była. Odczekaliśmy kilka minut aż się wchłonie i czułem że zaczyna już działać. Zrobiliśmy rozgrzewkę i zaczęliśmy trening. Ja zakładałem coraz to większe ciężary bo czułem wyraźny przypływ siły tak jak mój kupel. Po treningu postanowiliśmy kupić sobie po jednym stacku. W poniedziałek zaczęliśmy już brać ten stack ale ja nie oduczyłem takich efektów tak jak po tej próbce, zrobiliśmy klatkę i tricepsa ale nie było żadnego przyrostu siły ani pompy tak jak po tej próbce. (???). Wczoraj też wzięliśmy przed treningiem po miarce. Odczekaliśmy chwilę, robimy trening pleców i z podobny czasie zaczęło się nam dziwnie robić głowa lekko bolała słabo nam było, porostu źle się czuliśmy. Nie czułem żadnej pompy ani nic podobnego. Nie dokończyliśmy nawet treningu!. Do końca dnia źle się czułem tak jakbym się czymś zatruł. Poszedłem wcześniej spać ale gdy wstałem czułem że mi jeszcze nie przeszło! Nie wiem czemu tak ten nano vapor działa, co on może mieć takiego w sobie? Próbka była bardzo dobra ale już "pełna wersja" którą kupiliśmy od różnych osób na allegro tak na nas podziałała. Może ktoś z was jadł go i miał podobne odczucia???

hmmmmm ciekawe spostrzerzenia.......nie brałe nie wiem o co kaman ale obawiam sie czy to z allegro nie jest czasem lipne.zalezy tez czy coś brałeś wczesniej albo czy jakis składnik nie powoduje tego u Ciebie.podobnie jak z prohormonami -efekt niekorzystny mógł wyjśc po kilku dawkach suplementacji
  • 0

Mattiman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Połaniec
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, muzyka, komputery ,dziewczyny i wszystkiego po trochu

Napisano Ponad rok temu

Re: NaNo Vapor
Wczoraj wziąłem też NaNo i...nic mi nie było, może dlatego że tylko połowę normalnej dawki wziąłem, i teraz sam nie wiem co mam myśleć, możliwe że to było takie przystosowywanie się mojego organizmu do takiej ilości składników, sam nie wiem.
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: NaNo Vapor
Albo źle reagujesz na jakieś ze składników,a że pół dawki to było go mniej.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: NaNo Vapor
Albo po prostu kupiłeś syf ja osobiście zagranicznych odzywek nie kupuje na allegro te niskie ceny mnie nie przekonują :lol:
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NaNo Vapor

Albo po prostu kupiłeś syf ja osobiście zagranicznych odzywek nie kupuje na allegro te niskie ceny mnie nie przekonują :lol:

Tez nie kupuje na allegro,czasami jest cena tak niska ze kurwa jest to podejrzane,widziałem kiedyś małego Storma za 20zl,jak się nie myle.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024