Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lista kreatyn i boozerow testosteronu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Lista kreatyn i boozerow testosteronu
Czytajac forum wpadlem na pomysl ulozenia listy ogolnej suplementow, tj dlugiego cyklu ktory mialby w sobie liste najbardziej polecanych suplementow od poczatkowych slabszych do coraz mocniejszych. Tzn zeby poczatkujacy nie zaczynal np od Storma jak na mono mialby te same badz porownywalne efekty np

Mono z fitmaxa - 4 tyg w przerwie slaby boozer testosteronu np TT 4tyg z fitmaxa potem np jakis jablczan 4tyg potem np testosterol 4 tyg potem np green magnitude 4 tyg potem np storm 4 tyg etc

Tak zeby ciagle sila i masa rosla progresywnie. Poprawcie mnie jesli zle kombinuje. Bo jakby sie bralo na zmiane kreatyne z boozerem test w przerwie to organizm bylby ciagle w stanie anabolicznym a to skutkowaloby ciaglymi przyrostami, nie?

Zarazem stanowiloby to pewien rodzaj przewodnika, bo jest wiele postow gdzie ludzie sie pytaja "co dalej", a taki poradnik stanowilby pewien rodzaj odnosnika i tym samym nie byloby 'zasmiecania' forum niepotrzebnymi i powielanymi tematami, zgadzacie sie?

Oczywiscie taki poradnik mialby w sobie tylko spis kreatyn i boozerow testosteronu, bo gainery. bialka, czy aminokwasy to osobny rozdzial :lol:

Moze kazdy by sie wypowiedzial i dodal cos od siebie kopiujac i edytujac liste ponizej

1. Mono z fitmaxa/ Mono z Universala
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Lista kreatyn i boozerow testosteronu
tylko kto tak dlugo pociągnie taki test :lol:

Tzn zeby poczatkujacy nie zaczynal np od Storma jak na mono mialby te same badz porownywalne efekty

Przecietny poczatkujacy mysli tak "ten je mono i jest kor... byk to ja odrazu jeb... ne cos mocniejszego i h..a w tyle zostawie a po drodze nogi z du..y powyrywam :)


Ogólnie to chcialbym bardzo zeby taka lista powstala.
  • 0

 

 


PiOtReK_02_07
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lista kreatyn i boozerow testosteronu
Przecietny poczatkujacy mysli tak "ten je mono i jest kor... byk to ja odrazu jeb... ne cos mocniejszego i h..a w tyle zostawie a po drodze nogi z du..y powyrywam :lol:

Dobrze to ubrałeś w słowa... :)
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lista kreatyn i boozerow testosteronu

Czytajac forum wpadlem na pomysl ulozenia listy ogolnej suplementow, tj dlugiego cyklu ktory mialby w sobie liste najbardziej polecanych suplementow od poczatkowych slabszych do coraz mocniejszych. Tzn zeby poczatkujacy nie zaczynal np od Storma jak na mono mialby te same badz porownywalne efekty np

Mono z fitmaxa - 4 tyg w przerwie slaby boozer testosteronu np TT 4tyg z fitmaxa potem np jakis jablczan 4tyg potem np testosterol 4 tyg potem np green magnitude 4 tyg potem np storm 4 tyg etc

Tak zeby ciagle sila i masa rosla progresywnie. Poprawcie mnie jesli zle kombinuje. Bo jakby sie bralo na zmiane kreatyne z boozerem test w przerwie to organizm bylby ciagle w stanie anabolicznym a to skutkowaloby ciaglymi przyrostami, nie?

Zarazem stanowiloby to pewien rodzaj przewodnika, bo jest wiele postow gdzie ludzie sie pytaja "co dalej", a taki poradnik stanowilby pewien rodzaj odnosnika i tym samym nie byloby 'zasmiecania' forum niepotrzebnymi i powielanymi tematami, zgadzacie sie?

Oczywiscie taki poradnik mialby w sobie tylko spis kreatyn i boozerow testosteronu, bo gainery. bialka, czy aminokwasy to osobny rozdzial :lol:

Moze kazdy by sie wypowiedzial i dodal cos od siebie kopiujac i edytujac liste ponizej

1. Mono z fitmaxa/ Mono z Universala

po pierwsze ten testosterol to jebane placebo nic nie warte,po drugie suple sa coraz lepsze i mocniejsze.ja zaczynałem od kretki mono z treca i poszło mi fajniusio.wiec na start polecam mono,potem krealkalyna,cell pumpa a potem juz walnij coś mocnego np storma+shock teraphy,ewentualnie noxplode+storm.nie na sensu robić cykli od mono po storma przez kilkanascie miechów bo to strata czasu.polecam branie stacków z volumizerami azotu np.noxplode,animal pump.pamietaj że to tylko bodźce to wzrostu i zwiększenie wydolności treningowych a masa czy to sucha czy szeroko pojeta jest budowana na diecie ewentualnie wspomagana białkiem,gainerami.
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Lista kreatyn i boozerow testosteronu

po pierwsze ten testosterol to jebane placebo nic nie warte,po drugie suple sa coraz lepsze i mocniejsze.ja zaczynałem od kretki mono z treca i poszło mi fajniusio.wiec na start polecam mono,potem krealkalyna,cell pumpa a potem juz walnij coś mocnego np storma+shock teraphy,ewentualnie noxplode+storm.nie na sensu robić cykli od mono po storma przez kilkanascie miechów bo to strata czasu.polecam branie stacków z volumizerami azotu np.noxplode,animal pump.pamietaj że to tylko bodźce to wzrostu i zwiększenie wydolności treningowych a masa czy to sucha czy szeroko pojeta jest budowana na diecie ewentualnie wspomagana białkiem,gainerami.


"Po pierwsze" to staraj sie czytac z zrozumieniem :) Nie pytam o odzywki dla siebie, ani tez nie chce zebys wyrazal opinie o Testosterolu, ktory podalem tylko i wylacznie jako przyklad. To samo dotyczy sie gainera/ bialka. Cala idea tej listy polega na zrealizowaniu jednego "duzego" cyklu (o ile taki da sie zrealizowac B) Jak juz wspomnialem chodzi o zaczecie od slabych supli przez coraz to mocniejsze tak zeby sila i masa :lol: ciagle rosla.

ja zaczynałem od kretki mono z treca i poszło mi fajniusio.wiec na start polecam mono,potem krealkalyna,cell pumpa a potem juz walnij coś mocnego np storma+shock teraphy,ewentualnie noxplode+storm.


wlasnie o to mi chodzi - to ma byc bodziec do dyskusji, wymiany zdan, z ktorej poczatkujacy moga skorzystac.

Wiec podsumowujac
1. mono z trec'a/ universal nutrition/ Fitmax
2. krealkalyn ? jakies konkretne firmy?
3. Cell-pump BSN
4. Alri - NGorge
5. Storm + ewentualnie Shock Therapy - UN
6. No-explode + Storm
7. HP + Krealkalyn ?

A co powiecie na Storm + Shock Therapy a potem dla doswiadczonego zawodnika Storm + Shock + mono a potem Storm + shock + krealakalyn? CZy bedzie roznica miedzy tymi zestawieniammi? Bo jak sie myle to ta lista nie ma sensu B)

Co do listy boozerow test
1. TT z Fitmaxa
2. Erekton - Olimp
3. UN - Natural Sterol Complex
4. Alri - Restore/ GN - Novedex
5. UN Animal Test
6. GN - Halodrol
etc
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Lista kreatyn i boozerow testosteronu
KA każdy byle by na patencje,masz błąd bo CP nie jest z BSN
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lista kreatyn i boozerow testosteronu
A co powiecie na Storm + Shock Therapy a potem dla doswiadczonego zawodnika Storm + Shock + mono a potem Storm + shock + krealakalyn? CZy bedzie roznica miedzy tymi zestawieniammi? Bo jak sie myle to ta lista nie ma sensu (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) ________________________________________________________________________________
_______________________

storm+shock to bardzo fajne połączenie,podobnie jak noxplode+storm albo animal pump+storm.uważam że na tych zestawach mozna smiało pojechać nawet kilka cykli.nie dołączałbym innych form kreatyn bo i tak nie spowoduje to lepszych efektów ze wzgledu na ograniczoną możliwość wchłaniania kreatyny prez cxzłowieka a zwłaszcza mono które konwertuje do kreatyniny.nie mniej ciekawe byłoby dodanie do tych zestawów np krealkalyna,który jest formułą bardzo dobrze dostepn a dla ludzkiego organizmu i nie powoduje gromadzenia duzej ilości wody podskórnej.ja to widziałbym tak:

w/w zestaw np storm+shock+krealaklyn 2g po treningu
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024