Skocz do zawartości


Zdjęcie

jakies dziwne kropki na 'INTERESIE* POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

marcysia1418048754
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies dziwne kropki na 'INTERESIE* POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!
eeee tam reynevan88 zadnych urazow nie mam juz wiem co to jest . to jest zapalenie mieszka wlosowego i te male krostki to takie cysty ropne ktore mi sie za sprawa gruczolow lojowych porobily. ale do urologa i tak pojde jaki problem . ja sie swojego ciala nie wstydze. a i takiego czegos mozna dostac jak sie plywa na mocno chlorowanym basenie a ja juz na takich w ogole plywac nie bede. jeb..c baseny :] ale dzieki za porady chlopaki :] a i wiesz w akcie desperacji nie zastosowalbym sie do rady *ZPX-a* heheh chlopie kastrowac to sie nie bede :) ok
  • 0

mistrzu84
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies dziwne kropki na 'INTERESIE* POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak moze być zapalenie mieszka włosowatego skoro na penisie( żołędziu) nie ma włosów ( przynajmniej ja nie mam )
zawsze w szkole na krzesłach malowało się penisa z włosami na żołędziu czyż nie ? :)

MArcysia dobra dobra Ty mi tu basenem oczów nie mydlij :)
  • 0

marcysia1418048754
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies dziwne kropki na 'INTERESIE* POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!
ja nie mowi za mam to na zoledzi ja tego nie mam na zoledziu wcale tak nie mowilem ja to mam przy nasadzie penisa . i w tych miejscach gdzie rosna wlosy. tylko tam . a jak grzyba sie ma albo drozdzyce ( w sumie to chyba to samo) to to jest wszedzie to boli swedzi i w ogole czasami moze krwawic. a mnie to ani nie swedzi ani nie krwawi i nie boli i to tylko jest w miejscach gdzie wloski rosna. a i wogole jak sie dobrze przypatrze to widac ze sa w tych miejscach gdzie wlos wyrasta. no coz na zapalenie to trza sie do urologa wybrac :) ok pozdrawiam i narka
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies dziwne kropki na 'INTERESIE* POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja wiem Ja wiem!!!!
przytrzaśnij sobie go drzwiami to będziesz miał jeden wielki bąbel zamiast wielu małych...
zawsze coś nie???

[ Dodano: 21-07-2005, 11:19 ]
BODYGUARD,
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024