Skocz do zawartości


Zdjęcie

interesuje mnie tylko tzw rzeźba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

damian102
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

interesuje mnie tylko tzw rzeźba
Witam,

Od jakiegoś czasu trenuje na siłowni dla poprawienia sylwetki. Nie bardzo interesują mnie rekordy, tylko wykształcenie odpowiedniej rzeźby mięśniowej. Co zrobić, żeby tego dokonać nie biorąc na siebie zbyt dużych ciężarów? Z góry dzięki za dobre rady.
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: interesuje mnie tylko tzw rzeźba
Mój kuzyn pokazał mi trening na rzeźbę rok temu (dodam że typ ma bf w okolicach 10 % :przestraszony: ) wykonujesz tzw "obwód" tylko robisz po 3 serie małym ciężarem 50 % twojej maksymalnej siły i wykonujesz 16 powtórzeń nie dokładasz ciężaru i w moim przypadku ten trening zdał egzamin . :hyhy:
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Mikster
  • Administrator
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: interesuje mnie tylko tzw rzeźba
Dla wszystkich którzy będą chcieli otrzymać porady, wskazówki, podpowiedzi:

Musisz napisać znacznie więcej o sobie, uzupełnić informację a dopiero wtedy będziemy mogli udzielić Tobie pomocnych i indywidualnych informacji.

M.in. : czy masz kontuzje, ile czasu trenujesz, jak u Ciebie z odżywianiem, jakie masz możliwości treningowe, wiek, waga, historia treningowa - to tak na początek :)


sportowe pozdrowienia
  • 0

osknow
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: interesuje mnie tylko tzw rzeźba

Jeśli chcesz tylko i wyłącznie rzeźbić mięśnie to udaj się do jakiegoś porządnego trenera personalnego, on na pewno Ci w tym pomoże. Ja trenuję z Wrzoskiem tu jego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Facet ma świetne podejście do drugiego człowieka, czym bardzo mi zaimponował na pierwszym treningu. Pomimo tego, że nie miałem kompletnie siły ani wiedzy na temat ćwiczę to miał mnóstwo cierpliwości, żeby krok po kroku mi to wszystko tłumaczyć. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024