Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oma - co ile dni ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Oma - co ile dni ?
Cze. Dla ziomka, poważnie %) Zakładając, że będzie robiony cykl na mietku i omie nieaptecznej to co ile robić strzał z omena ? Lepiej po 250mg e4d czy 500mg e7d ? Wspomniałem, że nieapteczna, więc mogą tam być różne proporcje estrów, ale pewnie najwięcej najtańszego szybko działającego propa.

Jaka firma to mniejsza z tym, nie o to tu chodzi żeby mi ktoś napisał, że jak Balkan to dobra, jak PMP to taka se, a jak Biosira to dno i odwrotnie %)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Oma - co ile dni ?

Jaka firma to mniejsza z tym, nie o to tu chodzi żeby mi ktoś napisał, że jak Balkan to dobra, jak PMP to taka se, a jak Biosira to dno i odwrotnie %)


Tu wszystko zależy od źródła, jeden będzie zachwalał balkana, a drugi będzie zachwalał pmp..


Co do tematu, to omena niech leci lepiej e7d. Ja popełniłem rok temu błąd bijąc częściej i po paru miechach cyklu miałem taką konwersje teścia do estrogenu, że musiałem siegnąć po arimidex.. Ogólnie oma jest chujowa i już jej nigdy nie zamierzam tykać. Najdłuższy estr strasznie się kumuluje w organizmie. Jak już długi estr to enan/cido.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Oma - co ile dni ?
Ok, dzięki.
  • 0

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oma - co ile dni ?
w sumie to wszystko jedno, estr przy jednym i drugim sposobie skumuluje, tu i tak raczej zależy od dawki ile bijemy na tydzień;
omka została wymyślona do rzadkich iniekcji, jedna na 2-4 tygodnie i w takim stosowaniu ester mało lub prawie wcale nie kumuluje, czy taki sposób dobry i czy będą wyczuwalne wahania stężenia nie wiem, to tylko takie moje drobne przemyślenia...

nie wiem jakie doświadczenia ma kolega, staż, wymiary więc dawkowania nie da się wywróżyć, jeśli to pierwszy kontakt proponuje dać 25o c7d, estr skumuluje ok 4 tygodnia i wtedy w razie czego podbijać dawki, wiem że to dla niektórych śmieszna dawka, ale nawet na takiej nie jednemu głowa spuchła;
wiem że teraz modne w miare wysokie dawki, co uważam za głupote i marnowanie środka bo np na 500 omki na tydzień nie zrobisz 2x tyle co na 250mg/week, ba ani nawet półtora tego, a tylko wystąpią większe skutki uboczne z łapaniem wody na czele
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Oma - co ile dni ?
Też mu poradziłem jednak 250mg e7d, do tego 30mg/ed metki na start. Aczkolwiek jest duży i dawki wydają się może niewielkie, to jednak gość ma dobre geny, typowy mezomorfik, dobrze łapie mase. Od roku wznowił treningi. Wymiary to: ok. 92kg wagi, ok. 44cm w łapie, ok. 85cm pas. Leciał raz na metce i raz na metce z prolką.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024