Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

budo_tychik55
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER


Poza tym - Bj znokautowany w 2 rundzie ;) :D


Kurwa, teraz to Twoja złośliwość czy żart? Bo jak to pierwsze i jest to prawdą to szkoda mi słów na Ciebie.

hahahaha :) :) wszyscy nagle zaczęli się zastanawiać czy przypadkiem przez walkę Pudzian - Najman nie przeoczyli UFC :D
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
Dla mnie gala ma się odbyć 12 grudnia i jest 12 grudnia :-) czekając na linki do Rapida do ściągnięcia. Bo co innego walki amatorów Pudzian Najman, a co innego walki mistrzów świata Diego/Penn. Naprawdę się przestraszyłem.
  • 0

budo_toszi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
toć to kurwa śmiech na sali... :)

najbardziej będą teraz drażnić mnie komentarze ludzi nie zjających się

Ta walka to jakaś pomyłka... tylko po to by wywołać szum medialny
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
wydaj mi sie czy mirek chcial podniesc pudziana po walce? :lol:
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
Mariusz Marcin oszukal. Bo ten myslal ze on bedzie z nim na poczatku rozmawial a on go zaczal odrazu bic :)
Najlepsze jest to ze Pudzian praktycznie pokonal go w jego plaszczyznie. Tymi lowkickami przegonil go jak zbitego psa po wiejskim podworku.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

juz jest jako submission
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
Mógl potem Pudzian się konferansjerem zająć... :)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
Najman poddal te walke juz po pierwszym low kicku... Adamek powiedzial przed walka z Golota ze jesli ktos sie boi i wchodzi do ringu to moze sobie krzywde zrobic. Mial racje.
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
pienia za kazdym razem jak pudzian kopal te swoje (powiedzmy) lowy, rece trzymal niiiisko. dla boksera to nie jest chyba jakis problem.

Tutaj się nie zdziwiłem pisałem zreszta o tym bardzo czesto bokserzy podczas walk z zawodnikami MMA itp. Po low-kickach opuszczaja garde z tym ze najczesciej to sie konczy po low-kicku sierpem :P Pudzian mial inna technike. Jednak nie zapominajmy ze Najman tez byl kickbokserem jednak z tej strony sie nie pokazal :P . Jezeli chodzi o vice versa to najman po 1 low-kicku nie myslal o kontrze (pudzian bez gardy) domyslam sie ze low-kicki mariusza byly demolujace byly z calym impetem.

Ciesze sie ze Pudzian wygral i ukrucil gadanie na jego temat. Oczywiscie teraz znajda sie trolle ktorzy beda gadac jaka to byla technika itp.

Oceńmy walke pod katem technicznym
Pudzian: zero gardy, słabe ciosy, bardzo kiepskie technicznie low-kicki
Najman: zero pomysłu na obrone/kontre low-kickow, opuszczal garde po low-kickach

Oceńmy walke pod katem woli do walki
Pudzian: szybkosc mariusza napewno zaskoczyla wszystkich!, power z jakim mariusz wyszedl do walki cos nie samowitego, low-kicki z bardzo duza moca (Najman po nich latal w ringu), nawet gdyby Najman nie znalazl sie na deskach to mysle ze kulalby po ringu, nastawienie Mariusza na wygrana widac ze to jest typ zwyciezcy
Najman: zero psychiki do walki (zreszta ogladajac jego walki bokserskie wydaje sie jakby sie bał rywali), wyjscie do walki z nastawieniem ze mam przetrzymac 1min to jest porazka przed wyjsciem do ringu, po pierwszym low-kicku byl juz spanikowany nie wiedzial co robic opuszczal garde, kto podnosi noge przy takich poteznych low-kickach?

Jeszcze raz gratuluje Mariuszowi. Dla tych ktorzy zarzucaja mu brak techniki przypominam trenuje od 3 miesiecy... a do tej walki przygotowal sie perfekcyjnie o czym swiadczy wynik. On nie musial miec techniki mial zdemolowac Najmana i to uczynil chociac malo osob pewnie obstawialo ze to beda low-kicki :) . Oczywiscie mam nadzieje ze Mariusz podciagnie sie teraz z technika ;) jak dla mnie wykonal 100% tego co mial zrobic.

Pozdrawiam
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
teraz pudzianowi dadza w w dwojeczce program kulinarny, albo na mtv bedzie mial swoja telenowele, pudzian polskim czlowiekiem renesansu
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
ja mysle, ze na guber.. tzn, do sejmu ;)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER

teraz pudzianowi dadza w w dwojeczce program kulinarny, albo na mtv bedzie mial swoja telenowele, pudzian polskim czlowiekiem renesansu

Ja go mogę oglądać. Przynajmniej nie będzie udawać pedałkowatego francuskiego akcentu.

BTW moja babcia wczoraj powiedziala, ze uwielbia Pudziana, bo tanczyl w programie i go stad kojarzy :lol:
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
co do minusow jeszcze walki mariusza pod katem technicznym dodalbym liniowosc.. za malo kombinacji kto zasadza 5 low-kickow pod rzad? jednak na Najmana wystarczylo ogladnalem jeszcze raz ta walke i te low-kicki byly poprostu demolujace. Mam nadzieje ze Pudzian w przyszlych walkach nie bedzie taki liniowy tylko pokaze wieksza improwizacje, roznorodnosc itp ;)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
powiem tak, oglądałem walkę wczoraj na żywo, dziś dwie powtórki i...mam niedosyt...przyjdzie nam czekać do następnej walki aby dostać odpowiedź przynajmniej na kilka pytań...
1. Jak Mariusz zachowa się po otrzymaniu ciosu
2. Jak zachowa się w parterze
3. Jak z kondycją
Póki co wiemy tylko że kopie piekielnie mocno ale na razie dość słabo technicznie, jest dość szybki i agresywny...nasuwa mi się osobiście porównanie do Sappa tylko że Mariusz jest szybszy i nieco sprawniejszy...Mam nadzieję że ta wygrana nie spowoduje że pomyśli o sobie że jest mega mada faka i wogóle...długa droga przed nim ale jak widać chyba chęć do walki ma...chęć plus siła plus doszlifowanie kilku technik (ja myślę że powinien skupić się bardzije na parterze a w stójce tylko poprawić obronę)...Myslę że jak go się rozsądnie poprowadzi (czyli 2 walka nie z Nastulą a z jakimś leszczem na przetarcie) to można na nim niezła kasę zbic...zresztą panowie z KSW chyba głupi nie są i też to zauważyli...Mam nadzieję że współpraca Pudziana z Mirkiem będzie trwała i że potraktuje MMA naprawdę poważnie, a wtedy kto wie...


A Najman...jaki bokser taki zawodnik MMA...karierę bokserską rozpoczął od trzech porażek, w MMA może być podobnie...zero chęci walki, strach, zero psychiki i tylko mi trochę wstyd że ktoś taki był kiedyś MP w kicku (słabo to świadczy o poziomie)....Kolejny raz naszczekał się przed walką a jak przyszło co do czego to złamał barierę 1 gołotosekundy...nie zrobił w walce nic, podobnie jak kiedyś Saleta ( z którego zresztą bardzo się śmiał)...wstyd , żenada i temu panu już podziękujemy...
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
Mjr, a na cholerę mu wiele kombinacji technicznych? Zresztą, po 2 miesiącach treningów nie oczekujmy mistrzostwa świata. ;) Pudzian pokazał, że jego technika jest na tyle skuteczna, żeby boksera mającego za sobą 17 zawodowych walk zmieść w 44 sekundy. Jeszcze rok czasu i Mariusz zacznie demolować czołówkę światowego MMA (z Fedorem włącznie). :wink:

Edyta
Do następnej walki pewnie mu zakontraktują kogoś cięższego (lub w okolicy jego wagi) i bardziej doświadczonego w formule MMA. W sumie, ktoś a'la Belfort nie byłby wcale taki zły. :)
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
silver zerknij na strone wczesniej :P to byl fragment ktory zapomnialem :P i oczywiscie na Najmana to wystarczylo dlatego napisalem i mam nadzieje ze nie bedzie liniowy w kolejnych walkach bo nastawienie do walki ma i demolke w sercu :)

Co do Fedora to raczej Pudzian dlugo by nie powalczyl boje sie ze skonczyloby sie to tez w 44 sekundy :P

pitmanOsobiscie nie porownywalbym Pudziana do Sappa ani przed walka a tym bardziej po obejrzeniu tej walki. Pudzian chociaz kopac potrafi :P i to jak zobaczylismy bardzo demolujaco
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
loooool ale freak show :lol: :lol: :lol: nie moglem na to patrzec :lol: :lol:
to byla zwykla walka uliczna, pudzian na poczatku widac ze byl zestresowany, moze nie chcial sie zblaznic, bo to jednak presja duza byla, ale jak mu sie wlaczyl agresor, to nawet jak najman chcial klinczowac to po prostu nie mial sily utrzymac rozjuszonych 130 kilogramow. lowkicki = zero techniki, ale i tak taka sila ze by drzewo przewrocily :lol: co do najmana, to presja i agresja po prostu go zjadly, brak doswiadczenia i umiejetnosci nie pozwolily mu zachowac zimnej krwi. do tego widac ze zrobil duzy szum, wyszczekany byl tylko dlatego ze go poszczuli tym sianem i kazali mu skakac jak malpa, a ludzie sie nabierali ze to taki prostak bla bla bla, wyszedl do ringu, dostal kilka lowkickow, kilka mlotkow na garde, plus kilka ciosow na koniec, twarzy rozbitej nie mial, byl prawie jak nowy, zgarnal 50k i poszedl w chuj.
na ta chwile w Polsce nie ma dla niego zawodnika, zaden nie ma takiego doswiadczenia i umiejetnosci, zeby opanowac emocje i nie dac sie zjesc jego agresji. mam nadzieje ze ta walka to byla taka utrata dziewictwa, po ktorej nie bedzie tak zestresowany wchodzac nastepny raz do ringu
edit
gdzies po drodze przeczytalem post uirapuru ze teraz dzieciaki zamiast trenowac to beda sie koksic :lol: :lol: jak tak to czeka nas apokalipsa, wyobrazcie sobie jak wychodzicie z domu a tam tylko grupki dzieciakow nakoksowanych jak swiniaki :lol: :lol:
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
było kiedyś coś takiego jak Celebrity Deathmatch. Ta walka była pierwszym wydaniem z żywymi aktorami. Przy okazji dociekań o następną walkę - wydaje mi się, że jedyne sensowne zestawienie to Pudzian - Gołota. Gołota już się bardziej nie ośmieszy, a Pudzian ma zawodnika, z którym coś mógłby pokazać, trochę się pomęczyć i nie ośmieszać innych porządnych fajterów (Mamed myślę nie wystąpiłby w takiej walce za żadne skarby).
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER

na ta chwile w Polsce nie ma dla niego zawodnika, zaden nie ma takiego doswiadczenia i umiejetnosci, zeby opanowac emocje i nie dac sie zjesc jego agresji...

a ja bym powiedział, że Damian by mu fajnie poprzeszkadzał, no i fajnie by się go oglądało z MirkiemO :)
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER

było kiedyś coś takiego jak Celebrity Deathmatch. Ta walka była pierwszym wydaniem z żywymi aktorami. Przy okazji dociekań o następną walkę - wydaje mi się, że jedyne sensowne zestawienie to Pudzian - Gołota. Gołota już się bardziej nie ośmieszy, a Pudzian ma zawodnika, z którym coś mógłby pokazać, trochę się pomęczyć i nie ośmieszać innych porządnych fajterów (Mamed myślę nie wystąpiłby w takiej walce za żadne skarby).

myślę, że po ostatnim batach, jakie zebrał Gołota, mało kto chciałby to jeszcze raz oglądać. Wynik i przebieg walki z Pudzianowskim byłby taki sam, jak wczorajszej tyle że Gołota znaczy dużo więcej od La Estrogenu, nie chciałbym takiej walki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024