Skocz do zawartości


Zdjęcie

Deca Durabolin+Testosteron Prolongatum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

badblueboys88
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Deca Durabolin+Testosteron Prolongatum
Witam.Chciałbym otrzymac od Was pomoc celem ustalenia cyklu na w/w srodkach.Jest to Moj drugi cykl.Pierwszy miałem dwa lata temu było to deca+metka.
  • 0

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca Durabolin+Testosteron Prolongatum
ja bym widział to tak:
1-14 deka 400mg e7d
1-16 prolo 300mg e3d
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca Durabolin+Testosteron Prolongatum
Deka jak jest DOBRA to sklepie i przy 200mg. To jest jego drugi cykl, więc bez jaj..

Jak dla mnie to teść ok, ale deka 200mg.

Ogólnie bije aktualnie testa e7d. Może i stężenie nie jest takie stabilne, ale za to mam wyższe libido jak przy e3d. No i szoty raz w tygodniu. Mniej sajdów, ciśnienie podbija mi na jeden dzień po szocie i dalej się normuje w miare więc też wg mnie ok.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca Durabolin+Testosteron Prolongatum
...jak dobra, osobiście w to niewierze, tak samo jak w prolo (no chyba że jedno i drugie z apteki wyciągane ;) )

a co dokładniej bijesz za testa Szafik, enana solo?
i w jakiej ilości? czujesz wachanie stężenia (syfy wywala, skoki ciśnienia, częste zmiany nastroju itd), czy tak tylko o nim piszesz?

o jakich sajdach piszesz?

bicie rzadziej, ale co z tego jak 300mg e3d jest równe 700mg e7d a wiadomo, że przy prolo wychodzi to 7ml, więc i tak minimum 2 "szczały" wychodzi ;)

ps. z tym wachaniem stężenia to naprawde ludzie przesadzają, tak samo jak z niewykorzystaniem propa w omce przy rzadszym biciu :rotfl: choć e7d jak na enana to jednak troszkę rzadko się wydaje ;)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca Durabolin+Testosteron Prolongatum
No ja tak biłem w tamtym roku i w chuj mnie poklepało, lubido spadło mimo bicia testa 600mg EW.

a co dokładniej bijesz za testa Szafik, enana solo?


bije go z boldem w jeden dzień.

i w jakiej ilości?


750mg E7d+500mg bolda E7D

czujesz wachanie stężenia (syfy wywala, skoki ciśnienia, częste zmiany nastroju itd), czy tak tylko o nim piszesz?

o jakich sajdach piszesz?


Wachania stężenia odczuwam jedynie przez skok ciśnienia i lekki ból głowy jeden do dwóch dni po szocie.

Bij jak uważasz ;) Ja po prostu mówie o tym, że dzieki temu nie czuje wachań libido.

ps. z tym wachaniem stężenia to naprawde ludzie przesadzają, tak samo jak z niewykorzystaniem propa w omce przy rzadszym biciu


Omka jest sterydem, który jest stworzony do rzadszego bicia. Ma estr który 4 tygodnie się buja w organizmie. Ja już pierdole Omke szczerze mówiąc. Jest na niej takie nagromadzenie testa i taka konwersja do estrogenu, że nie opłaca sięw ogóle jej bić. Niech sobie ommke biją sezonowcy. Ja pozostane przy zwykłych długich estrach.

choć e7d jak na enana to jednak troszkę rzadko się wydaje


Nie tylko Tobie ;) Mi osobiście pasuje i przy tym zostane do końca cykly.

W sumie to do końca enana bo później zastępuje go propem.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024