Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieproporcjonalne stony ciała, pomocy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

nowy93
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nieproporcjonalne stony ciała, pomocy!
Witam, ćwiczę od około miesiąca, zażywając gainery oraz jabłczan kreatyny. Efekty muszę powiedzieć widać już po tym miesiącu ale ostatnio stanąłem przed lustrem żeby się pooglądać i jedna rzecz mnie trochę przeraziła... Mianowicie lewą stronę ciała mam bardziej "nabitą" od prawej. Tyczy się to bicepsa, tricepsa jak i klaty ! Przy napinaniu poszczególnych partii widać to jeszcze bardziej. Inny przykład: stojąc przed lustrem z rękami rozluźnionymi wzdłuż ciała, po lewej stronie łapa od ramienia do połowy bicepsa styka się z ciałem. Natomiast patrząc na prawą stronę, w tym miejscu gdzie po lewej łapa się już styka z ciałem, po prawej stronie widać wyraźną lukę. Świadczy to o większym przybiciu lewej strony. Co dziwnego, 2 rzeczy: jestem praworęczny oraz po treningu czuję że lewa ręka jest bardziej zmęczona, a przecież prawa powinna być bardziej zmęczona skoro jest mniejsza! Proszę o pomoc, wypowiedzi czy ktoś przeżył coś podobnego bo trochę mnie to przeraziło szczerze mówiąc. Z góry dzięki za pomoc ;)
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieproporcjonalne stony ciała, pomocy!
Mam ten sam problem prawa ręka silniejsza a 1cm mniejsza :wstyd: . Takie rzeczy ciężko zredukować ale z czasem to się wyrówna tak że nie będzie widoczne gołym okiem tylko na miarce ;) także nie martw się tylko ćwicz regularnie i z czasem te różnice się zmniejszą . :cwaniak:
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024