Skocz do zawartości


Zdjęcie

CreaShot itp czyli cykl masowy ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

CreaShot itp czyli cykl masowy ;)
Witasm wszystkim. Przymierzam się do kupienia przedtreningówki. Miałem kupować plutonium+hyperfusion bo była ładna promocja ale niestety nie zdążyłem. Na necie jest wiele pozytywnych opini na temat Crea Shot'a z activlaba. Czy to żeczywiście dobra przedtreningówka?? Lepszy Crea Shot czy Nitrobolon Energizer?? I czy według was lpeij zrobić płaczenie Crea Shot przed treningiem Hyperfusion po czy kupić 2x Creashot i brać go przed i po treningu?? Dawka zalecana przez producenta jest wystarczająca czy brać więcej??


Ps. Przedtem brałem Hitec X-pump i Hyperfusiona i byłem zadwolony a teraz szukam czegoś podobnego ale za mniejszą kase??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: CreaShot itp czyli cykl masowy ;)

Czy to żeczywiście dobra przedtreningówka??

na kazdego moze podzialac inaczej , jeden wyskoczy ze skarpetek a drugi nie poczuje , prawda jest taka ze dopoki nie sprobujesz to sie nie dowiesz jak podziala na ciebie

czy kupić 2x Creashot i brać go przed i po treningu??

a w jakim celu chcesz brac przedtreningowke po treningu ??

ja ostatnio wcinam przed treningiem soul ripper z olimpa i powiem ze naprawde daje rade , olimp mnie zaskoczyl tym produktem :)
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: CreaShot itp czyli cykl masowy ;)

na kazdego moze podzialac inaczej , jeden wyskoczy ze skarpetek a drugi nie poczuje , prawda jest taka ze dopoki nie sprobujesz to sie nie dowiesz jak podziala na ciebie



No to jest wiadomoe. Każdy inaczej reaguje na dane substancje. Ale chodziło mi czy ogólnie to dobry supl jest czy te opinie z netu nie są przereklamowane. Składowo wygląda ładnie. 5 g różnych kreatyn, 5 g araginy 2 g glutaminy. Co o tym sądzicie i czy warto sprtóbować??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: CreaShot itp czyli cykl masowy ;)
wybór padł jednak na plutonium+cytocell bo trafiłem dobrą oferte.O plutonium słyszy się same dobre opinie. Na temat cytocella są rózne ale narzekań nie widziałem. Do tego mass mutation z rana jako śniadanie. Bo za chuja nie wygospodaruje rano czasu na pełen posiłek. Białko i węgle po treningu. Zostało mi jeszcze troszkę x-pumpa i hyperfusiona z poprzedniego cyklu więc plutonium mogę smiało stosowac codziennie a i tak łaczy cykl z resztek i z nowego cyklu wyjdzie około 6 tyggodni. To chyba dobry wybór?? Jak myślicie. Jakie dawki plutoniuma bo są opinie zeby zaczynać od pół dawki?? I czy plutonium w dnt lepiej z rana czy po południu (tak jak pisałem że plutonium mogę brać codziennie bo mi wystarczy). Rano wstaje o 4:45 a o 6 w pracy pije kawe i nie wiem czy plutonium o 5 i kawa o 6 nie zabardzo podniosą mi ciśnienia??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: CreaShot itp czyli cykl masowy ;)
a co creashot to bralem i czesalo dobrze
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024