Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie dotyczące suplementów!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Farmer
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie dotyczące suplementów!
Witam mam 16 lat i chciałem zacząć brać suplementy,czego oczekuje?oczekuje po ich braniu trochę masy ,szybkości,wytrzymałości ,wzrostu mięśni...Dzisiaj przeglądałem różne fora z suplementami,ale za bardzo nie wiem co wybrać chciałbym żebyście mi doradzili jeżeli macie chęć w ogóle mi pomóc.
Wybrałem parę suplementów które podobno są dobre ,ale jak to ja za bardzo się na tym nie znam a za przeproszeniem gówna nie chce brać i marnować pieniędzy więc chciałbym prosic o nazwy produktów i o trenig od razu.
Moje dane!
Wzrost-174
Waga-55kg
Nie chce być gruby po prostu chce trochę masy zdobyć i zrobić rzeźbę i są jakieś suplementy na rzeźbę ale ja za bardzo nei wiem jakie widzialem parę rzeczy na olimp, ale nie wiem co na co jest jest.Może jakiś opis tego? jezeli tak to proszę o podanie ...
Mam Zamiar kupic na masę suchą produkt olimp Profi mass i pisze na olimp ze to jest na suchą masę , oplaca mi się to kupić ?
dziękuje!
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczące suplementów!

Wzrost-174
Waga-55kg


zrobić rzeźbę i są jakieś suplementy na rzeźbę

|

przy takiej wadze to podejrzewam że rzeźbę już masz :P

Zacznę z innej beczki chodzisz na siłke?
uprawiasz jakiś sport?

czy po prostu liczysz na to ze nie robiąc nic weźmiesz suple i będzie sie samo robić?
  • 0

Farmer
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczące suplementów!
Już mówię rzeźbę może i mam ale za chudy jestem tak myślę więc chciałbym trochę nabrać suchej masy..
Czy uprawiam sport?
tak uprawiam mam w domu parę rzeczy hantle ławeczkę i td
Lubie bardzo biegać i w tym jestem bardzo dobry zdobywam medale i nie chciałbym tego stracic ale przybrać na masie też bym chciał i jeszcze jakiś plan bym chciał cwiczeń..
Pytanie czy to nic nie wpływa na wzrost czy dalej będę normalnie się rozwijał po braniu różnych suplementów?
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczące suplementów!
najwazniejsza jest dieta , bez odpowiedniego zarcia suple sie tylko zmarnuje...

trening proponuje zaczac od:
http://www.forum-kul...showtopic=53784
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024