Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pora na zmianę treningu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

marcin9732
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Pora na zmianę treningu...
Myślę że zmiana treningu dobrze wpłynie na rozwój mięśni, tym razem chciałbym dostać rady od innych osób które interesują się kulturystyką .Sam dużo eksperymentowałem ale przyszedł czas na pomoc innych...

Łącznie mój trening to około dwóch lat w okresie czterech lat. Miałem nie miłe przerwy spowodowane sytuacją życiową, co się wiązało z dużymi spadkami np w ciągu rok były spadki wagowe nawet 8 kg...

Mój wiek 20 lat, waga 77, wzrost 183, biceps 38,5
Innych wymiarów nie podaje bo nie ma czym się chwalić heh , dodam ze klatka jest stosunkowo mała, ale plecy ok, nad brzuchem pracuję (gdzieś jest temat rezultat po a6w) Nogi wyrobione bieganiem :)

Mój trening wyglądał tak
klata, triceps
barki, biceps
nogi,plecy
Biegam co drugi dzień, 25-30 minut

moja siłka http://www.forum-kul...o...=3745&st=20
do tego dochodzi worek bokserski i bieżnia.

Miałem sporo przebytych cykli. Ostatnio na nitrobolon wspomagane mutantem, aminami, (zajebiście dało radę 2 cm w bicu lol) sporo tego było

cele:
-zmienić plan treningowy najlepiej na 4-dniowy
-przybrać jeszcze parę kg suchego mięsa :)
-może pora na coś mocniejszego niż suple???
  • 0
Ćwiczenia powinny stać się częścią długoterminowego programu poprawy zdrowia.Regularne uprawianie sportu rok w rok-oto co się naprawdę liczy. Krótkotrwałe ćwiczenie daje krótkotrwałe efekty.

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na zmianę treningu...

Myślę że zmiana treningu dobrze wpłynie na rozwój mięśni, tym razem chciałbym dostać rady od innych osób które interesują się kulturystyką .Sam dużo eksperymentowałem ale przyszedł czas na pomoc innych...

Łącznie mój trening to około dwóch lat w okresie czterech lat. Miałem nie miłe przerwy spowodowane sytuacją życiową, co się wiązało z dużymi spadkami np w ciągu rok były spadki wagowe nawet 8 kg...

Mój wiek 20 lat, waga 77, wzrost 183, biceps 38,5
Innych wymiarów nie podaje bo nie ma czym się chwalić heh , dodam ze klatka jest stosunkowo mała, ale plecy ok, nad brzuchem pracuję (gdzieś jest temat rezultat po a6w) Nogi wyrobione bieganiem :)

Mój trening wyglądał tak
klata, triceps
barki, biceps
nogi,plecy
Biegam co drugi dzień, 25-30 minut

moja siłka http://www.forum-kul...o...=3745&st=20
do tego dochodzi worek bokserski i bieżnia.

Miałem sporo przebytych cykli. Ostatnio na nitrobolon wspomagane mutantem, aminami, (zajebiście dało radę 2 cm w bicu lol) sporo tego było

cele:
-zmienić plan treningowy najlepiej na 4-dniowy
-przybrać jeszcze parę kg suchego mięsa :)
-może pora na coś mocniejszego niż suple???



Mysle ze na tym etapie rozwoju jesli chodzi o trening, najcenniejsza jest wiedza ktora sam zdobyles. ukladaj plan wedlug wlasnych predyspozycji. oczywiscie znajdziesz na forum setki planow ale one wcale nie musza Tobie odpowiadac.

Co do mocniejszych wspomagaczy... he he chyba wiem co masz na mysli. ale to tez jest Twoja indywidualna sprawa. jesli juz suple Ci nie pomagaja to wtedy mozesz cos pokombinowac ale musisz sobie uswiadomic ze istnieje ryzyko utraty zdrowia. stawiajac cel musisz zdawac sobie sprawe czy warto zaplacic taka cene by go osiagnac.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024