Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś na początek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Ko$iu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oln

Napisano Ponad rok temu

Coś na początek
Witam. Chciałbym prosić o radę, na początek podam kilka ważnych informacji na temat siebie, a więc mam 17 lat na siłownie chodze prawie 3 miesiące ważę 77 kg do wzrostu 176cm, chciałbym zakupić sobie jakąś odżywke która pomogłaby zmniejszyc mase tłuszczu zaś zwiększyć masę tkanki mięśniowej, chodzi mi zwłaszcza o to żeby poprostu przerobic tluszcz na miesien. Efekty po prawie 2 miesiącach siłowni miałem takie że z wagi około 85 kg spadłem do wagi 73 kg nie stosując żadnej specjalnej diety poprostu ograniczałem się z jedzeniem i jadłem mniej rzeczy słodkich lub też kalorycznych póżniej po jakichś 3 tyg przytyłem 6 kg chodząc na siłownie ale zauważyłem zmiany w wyglądzie bo poprawiłem trochę swoja sylwetkę po czym znów schudłem 3 kg, mam zamiar dalej ćwiczyć ale chciałbym zażyć jakieś odżywki żeby "urosnąć". Prosiłbym o rady doświadczonych kolegów z góry dziękuję
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na początek
tłuszczu nie da sie przerobić na miesień. mit. Zobacz się w lustrze, i odpowiedz na pytanie. chcesz chudnąć. czy nabrać mięśni. Pamiętaj że nabierając mięśni zazwyczaj i szczególnie na początku zaleje cie troche tłuszczu, nie zaleznie od wiedzy treningu czy starań. Tu w grę wchodza przede wszystkim geny. Na twoim miejscu pokatował bym się choćby miesiąc- dwa na redukcji, poczytaj o niej ! przy okazji zadbał o technikę. siły przybędzie, troche zaczątków mięśni sie odsłoni, zmotywuje cię to do pracy.wzrosnie siła wytrzymałość predyspozycje technika wiedza i chęć do cwiczeń. jeśli teraz będziesz robić mase, spod tłuszczu mięśnie nie wyłonią się szybko.Pojawić ci sie może lub urosnąć oponka. bedziesz sie demotywować. zastanawiac, czy rośniesz ty, czy twoja tkanka tłuszczowa.Poza tym w mojej opinii mięśnie łatwiej robić i wagę po konretnym dopierdoleniu organizmu i wypaleniu z niego 7 potów. Organizm inaczej reaguje i na pewno będziesz bardziej zadowolony. Masz krótki staż, wiele rzeczy nie robisz technicznie, wiele osiągniesz przez najblizsze miesiące nie zaleznie od celu. Ale bez wspomagaczy. Potem, jestem typem który nie bedzie ci mówić że coś za wczesnie. Przerzucisz się po spalaniu na masę,minie troche czasu. I jeśli spełnisz warunki :
wiedza na temat diety
treningu
regeneracji
zadowalający poziom tkanki tłuszczowej

dorzucasz suplementacje i jedziesz ku nieskonczonosci w strone budowania mięśni. To takie proste na początku, a ja jak większość to zajebałem :P Łatwo mówić, ale też teraz wiem że łatwo to osiągnąć pod warunkiem że nie będziesz małpować, walić bóg wie jakich treningów cieżarów technik. Staranność i wiedzadrogą do celu, a osiągniesz wszystko.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na początek
Widzę słaby, że nabrałeś ogłady do tego sportu na dobre chyba. Chwali się to.

Sry za offtop
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na początek
Staram się, ciężko jest zacząć, poza tym jak pierdolne czymś głupim zbiore opierdol od któregoś z was, i wezme na to poprawke, co wyjdzie mi na korzyść:)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Ko$iu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oln

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na początek
Dobrze a więc prosiłbym o radę czy dalej ćwiczyczyć na siłowni bez jakich kolwiek suplementów ? Ogólnie moim celem jest to, że chciałbym stracić ten tłuszcz ale nie być chudym tylko nabrać mięśni i jaka odżywka by mi w tym pomogła, chodzi mi tu o to żeby wyglądać lepiej w dosyć szybkim czasie, myślałem nad jakąś kreatyną co wy na to?
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na początek
tak bez suli, na nie przyjdzie czas, poznasz ten sport przez pierwsze miesiace, pamietaj silka to nie sport na chwile a lata. zadbaj przdewszystkim diete, dobre jedzenie a zobaczys zjak potrafi sie zmieniac cialo ;)
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na początek
wypalaj, samo to ze trenujesz pokaze po twoich miesniach ze cos tam cwiczysz. A z niewytrenowanego organizmu pierwsze kilogramy mięśni przychodzą zadziwiająco łatwo. Przyłóź się a na wiosne zobaczysz że było warto.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Ko$iu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oln

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na początek
Dobrze rozumiem, że samo to że cwicze da efekkty bo je już widać mięśnie na plecach większy biceps dużo spadło mi z brzucha, ale właśnie mam pytanie, czy założmy kreatyna byłaby dla mnie teraz dobra? Czy pomogłaby mi osiągnąć mój cel czyli zdobyć więcej mięśni a spalić tłuszcz bo tak przecież ona działa nie sądze, że lepiej byłoby mi ćwiczyć "na sucho". Jeśli kreatyna pomogłaby mi w tym co chce osiągnąć jaką byście mi doradzili?
  • 0

Ko$iu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oln

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na początek
UP :)
Nikt się wiecej nie wypowiedział doradzilibyście co do mojego ostatniego posta?
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na początek
nie rosnie sie od kreatyny tylko od jedzenia
najpierw dopracuj zarcie
na poczatku bez supli ma sie swietne rezultaty
suple dorzucasz po jakims czasie
pamietaj ze pierwszy cykl na krecie jest najlepszy , wiec lepiej wszystko dopracowac i wyciagnac maksimum korzysci

najpierw trzeba dopracowac 3 rzeczy
1.zarcie
2.regeneracja
3.trening

jesli chociaz jeden punkt jest niedopracowany to kupujac kreatyne zmarnujesz tylko kase

czy założmy kreatyna byłaby dla mnie teraz dobra? Czy pomogłaby mi osiągnąć mój cel czyli zdobyć więcej mięśni a spalić tłuszcz bo tak przecież ona działa

mylisz sie , kreatyna tak nie dziala , to zarcie tak dziala w polaczeniu z odpowiednim treningiem i regeneracja
a kreta tylko ma ci pomoc w tym
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na początek
Ko$iu, wez mono i dawkuj 10g dziennie, cala reszta supli w twoim przypadku jest zbędna
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024