Skocz do zawartości


Zdjęcie

3AD - maly test Anabolic Xtreme


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

waldoch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 3AD - maly test Anabolic Xtreme
Experto---co do lydek,to cwicze traktuje je priorytetowo,dlatego praktycznie caaly czas na treningu nog je cwicze,wczesniej troche je zaniedbalem i teraz musze dwa razy wiecej cwiczyc hehe zycieeeeeeeeee :angry:
Ten trening co podales,praktycznie robie identyczny,plus wykroki z hantlami,czasami zamieniam kolejnosci cwiczen,zalezy jaki sprzet mam wolny,a lydki tak jak napisalem dorzucam takie dopompowania miedzy seriiami.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: 3AD - maly test Anabolic Xtreme

witam po malej przerwie,niestety cykl zostal przerwany 2 tygodnie temu,bol nerek nie ustepowal i odpuscilem,po odstawieniu dorwal mnie jakis wirus,40st goraczki,bol glowy,zablokowalo mi sie pocenie,myslalem ze mi nerki wysiada,wyladowalem w szpitalu,przeszedlem wszystkie badania i naszczescie jest wszystko oki. Lekarz stwierdzil ze byla to jakas infekcja wirusowa ale nie wie co to bylo,dziwna sprawa.
a wiec 2 tygodnie mialem odpoczynku od treningow,supli,waga lekko w dol 3kg,ze 112kg na 109kg obecnie,ale jest spoko.wazniejsze zdrowie.
od poniedizlaku zaczalem znow treningi,narazie lajtowo ,bez supli,same aminokwasy i zarzucam spalacz przed treningiem.
jakos odechcialo mi sie supli z dziwnymi nazwami w skladzie,bede sie trzymal sprawdzonych srodkow

odsprzedalem puche kumplowi i po 2 dniach brania on sie rozchorowal,nie nie wiem czy to przez 3AD czy byl przetrenowany,ale on mowi ze naprawde bardzo zadko go lapie jjakies przeziebienie i dziiwie sie ze tak nagle go cosik doapdlo hehe


zaraz na trening ,lekko plecy i triceps

Kurwa szkoda że Cię choroba dopadła :D A to chujowo tak przerywać cykl jest no ale zdrowie najważniejsze.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024