Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zrobić z Tym fantem ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

moskit
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kopenhaga

Napisano Ponad rok temu

Co zrobić z Tym fantem ...
Siemka, mam problem z moim "cielskiem". Mianowicie nie moge pozbyc sie masy na sucho tzn chodze juz 2 miechy na siłke, biegam. Co do diety to staram sie nie jeść zadbych tłustych rzeczy czy fastfoodów itp, i tak jem małe posiłki co 4 godziny. Mianowicie kieryje swoje pytanie do os. znajcych sie na fachu. WIęc co musze w siebie zaaplikować zeby masa mi spadła lecz mięsień został. Jestem dobrze zbity lecz nie widać mi mięśni. Warze 90 kilo, na klate biore 95, na bica 40, na trica na krześle 80 kg wiec nie jest chyba tak źle. Nie znam wyników lecz mysle ze w łapie koło 40 jest, wzrost 188. Zapodaje wam fotki z myślą ze poprostu mi pomorzecie a nie bedziecie sie nabijać czy prawić głupie komenty.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Myślałem nad cyklem z Winstrolem w połączeniu z efedryną tylko nie wiem czy bedą z sobą kolidować ?

Moze macie jakieś pomysły co z tym " tłuszczykiem" mozna zrobić ? moze powiecie co z czym sobie zaaplikowac zeby pomogło mi sie z tym uporać. Wiem ze same kucie jest nic niewartościowe bez dobrego treningu. :P
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Tym fantem ...
az tak masywnej masy to nie masz miales jakies cykle przed soba i ile cwiczysz na silce dieta jest?/??
jak juz to ja bym proponowal winko+clen
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

moskit
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kopenhaga

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Tym fantem ...
Cwicze z 1,5 roku tak lajtowo od czasu do czasu a tak sie spręzyłem w ostatni miesiąc, pozatym pracuje fizycznie. Mi sie wydaje ze jestem strasznie zbity, moje ciało jest bardzo twarde. Co do diety to nie mam jako takiej, mieszkam w Kopenhadze i praca itp niepozwalaja mi na dietę ksiązkową;
Nie miałem też zadnych cykli, kiedys sobie metki podjadłem bo kumplowi zostało ale nic pozatym
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Tym fantem ...
Czy Ty robisz sobie jakis zarcik :P
Dwa miesiace na siłce i co ty chcesz widziec za efekty :P
Zmykaj do działu trening i suplementy.
Winstrol+Efedrynka moze zaraz HGH+L3.
Pzdr

moskit
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kopenhaga

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Tym fantem ...
NIe robie sobie jaj, napisałem ze ćwicze 1,5 roku z przerwami lecz od 2 miesiecy przygotowuje sie solidnie do wejścia na cykl bo nie chce wejść w niego tak z łapaniki, przez 1,5 roku chodziłem 2/3 dni w tygodniu na siłke. A co do efedryny i winstrolu to tylko sie pytam czy dobrze podziałały by mi na ciało.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Tym fantem ...

NIe robie sobie jaj, napisałem ze ćwicze 1,5 roku z przerwami lecz od 2 miesiecy przygotowuje sie solidnie do wejścia na cykl bo nie chce wejść w niego tak z łapaniki, przez 1,5 roku chodziłem 2/3 dni w tygodniu na siłke. A co do efedryny i winstrolu to tylko sie pytam czy dobrze podziałały by mi na ciało.

Puki możesz to najpierw sięgaj po suple a potem ewentualnie po koks, mi się wydaje że problem z nadwagą tkwi w Twojej diecie oraz brakiem ruchu. Czy Jesteś aktywny fizycznie :P Czy Twoja dieta jest na pewno odpowiednia do tego co chcesz osiągnąć :P Ile razu w tygodniu chodzisz na siłkę :) Jaki robisz trening ;)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


moskit
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kopenhaga

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Tym fantem ...
Jestem aktywny fizycznie i to nawet bardzo, duzo pływam. Co do siłki to chodze teraz 4 razy w miesiacu. Trening wygląda tak iż zaczynam w poniedziałek i robie klatę i bica, wtorek robię plecy i trica, sroda to dolne partie mieśni, czwartek wolne, piatek bic i klata. W sobote uczęstrzam na basen. Co do diety to jako takiej nie mam ułorzonej przestrzegam zeby nie jesc tłusto i obejsc sie bez fastfoodów. Wcinam warzywa tylko gotowane, jem raczej normalnie około 4 lub 5 razy dziennie małe porcje.

Mi własnie chodzi o spadek masy i lepsze zobrazowanie mięśni bo teraz czuje ze jest siła ze miesień jako taki jest ale zalewa go tkanka tłuszczowa której nie mogę sie pozbyć. Myślałem więc ze pomoze mi winko i efedryna. Winko na mięśnie a efedryna pozbawi mnie kilku kilo tylko jestem ciekaw czy nie bedą z sobą kolizować te dwa koksy. Najgorzej jest z "mięśniem piwnym" czyli brzuchem hehe wykonuje cwiczenia na mięsnie brzucha i to intensywne ale tkanka nie chce sie spalać, miesień rośnie ale co z tego jak jest pod pierzynką z tłuszczu. Co do koksu to niepotrzebuje przyrosnąc nie wiem jak w masę raczej pozbyc sie jej i zostawić miesień.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Tym fantem ...

Jestem aktywny fizycznie i to nawet bardzo, duzo pływam. Co do siłki to chodze teraz 4 razy w miesiacu. Trening wygląda tak iż zaczynam w poniedziałek i robie klatę i bica, wtorek robię plecy i trica, sroda to dolne partie mieśni, czwartek wolne, piatek bic i klata. W sobote uczęstrzam na basen. Co do diety to jako takiej nie mam ułorzonej przestrzegam zeby nie jesc tłusto i obejsc sie bez fastfoodów. Wcinam warzywa tylko gotowane, jem raczej normalnie około 4 lub 5 razy dziennie małe porcje.

Mi własnie chodzi o spadek masy i lepsze zobrazowanie mięśni bo teraz czuje ze jest siła ze miesień jako taki jest ale zalewa go tkanka tłuszczowa której nie mogę sie pozbyć. Myślałem więc ze pomoze mi winko i efedryna. Winko na mięśnie a efedryna pozbawi mnie kilku kilo tylko jestem ciekaw czy nie bedą z sobą kolizować te dwa koksy. Najgorzej jest z "mięśniem piwnym" czyli brzuchem hehe wykonuje cwiczenia na mięsnie brzucha i to intensywne ale tkanka nie chce sie spalać, miesień rośnie ale co z tego jak jest pod pierzynką z tłuszczu. Co do koksu to niepotrzebuje przyrosnąc nie wiem jak w masę raczej pozbyc sie jej i zostawić miesień.



silka 4 razy w miesiacu??? :P chyba w tygodniu
  • 0

marcin9732
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Tym fantem ...
Co do mięśnia piwnego to pamiętaj, ćwiczenie brzucha nie odchudza go.Odchudza właściwa dieta i trening z krótkimi przerwami między seriami. Ćwiczenie brzucha rozwija jedynie mięśnie, aby zmniejszyć objętość tkanki tłuszczowej należy przyjrzeć się swoim nawykom żywieniowym i zwiększyć tempo treningów.
  • 0
Ćwiczenia powinny stać się częścią długoterminowego programu poprawy zdrowia.Regularne uprawianie sportu rok w rok-oto co się naprawdę liczy. Krótkotrwałe ćwiczenie daje krótkotrwałe efekty.

moskit
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kopenhaga

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Tym fantem ...
No sorki 4 razy w tygodniu, pomyliło mi się, co do brzucha no to chyba tak zrobie tzn bede robił szybko zeby spalic trochę. Mój główny post jest poto abym uzyskał informacje co i jaki środek przyspieszy mi mój cel. Może ktoś sie wypowie na temat efedryny, czy mi pomoze i ogólnie ... Chciałem zrobić cylk winko i efa
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Tym fantem ...
Po pierwsze dieta i dobry trening :)
Nastepna sparawa efedryna to nie koks jak napisałes.
Efedryna strasznie pustoszy organizm z witamin/minerałow
Ma bardzo duzo skutków ubocznych podnosi cisnienie, kłopoty ze sercem, kłopoty ze zasypianiem, kłopotu z uzębieniem ( brak witamin ) itd
Lepszym rozwiązaniem jest L3 lub/i Clenbuterol połączony z Winstrolem.

moskit
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kopenhaga

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Tym fantem ...
Właśnie o taką odpowiedz mi chodziło mistrzu MaC406, co od treningu to staram sie jak moge. Czyli efedryna ma podobne działanie jak amfetamina.

Co do diety to troszke mi komplikuje miszkanie czasowe w Kopenhadze, przyjechałem tu szybko zarobić nie znam jezyka i trudno mi poruszac sie po sklepach
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Tym fantem ...

Właśnie o taką odpowiedz mi chodziło mistrzu MaC406, co od treningu to staram sie jak moge. Czyli efedryna ma podobne działanie jak amfetamina.

Co do diety to troszke mi komplikuje miszkanie czasowe w Kopenhadze, przyjechałem tu szybko zarobić nie znam jezyka i trudno mi poruszac sie po sklepach


Bez dobrej diety nawet Clenbuterol+L3+Winstrol nie pomoga.
Efedryna pobudza a w duzych dawkach jest bardzo niebezpieczna :)
Podobnie jak kokaina / amfetamina, efedryna pobudza wydzielanie dopaminy



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024