Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzenuje porady :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

wariator
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Potrzenuje porady :)
Witam wszystkich (; mam do was prośbę a dokładniej mówiąc potrzebuje porady od specjalistów :] na pewno temat "co na początek" był już poruszany ale mam nadzieje że mi pomożecie zadbać o siebie :rotfl: Jestem nowy w tym temacie i chciałbym się dowiedzieć co powinienem sobie zakupić na sam "początek przygody z siłką" :P :D (ok półtora roku temu brałem kreatyne firmy olimp ale za bardzo nic mi ona nie dała :P) jaką dietkę byście polecali tak aby na początku się nie zrazić do niej , i jak sobie rozłożyć tydzień ćwiczeń na siłce żeby był on jaknajbardziej efektywny?
  • 0
~(=

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
dieta z tematów podwieszonych odpowiednia do Twojej wagi, trening ogólnorozwojowy jeżeli zaczynasz a jeżeli już ćwiczysz trochę czasu to split 3 - 4dniowy z tematów podwieszonych. poćwicz trochę na diecie itp i wróć za jakiś czas po poradę w sprawie suplementów.

przyrostów życzę
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

wariator
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
chodzi mi dokładnie o to że te dietki które są w postach kapkę mnie odstraszają do ich stosowania :P ciężko będzie w nich wytrzymać ;/ może masz jakąś inna dietkę cud taką co można przełknąć :D a co do suplementów to nie powinienem zakupić jakiegoś białka albo czegoś innego żeby sobie na masie przybrać (nie mam tendencji do zdobywania wagi)? co o tym myślisz? z góry dzię :padam: ki
  • 0
~(=

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
Najlepiej rozpisz sobie sam dietę i daj później do sprawdzenia, tu masz temat w którym opisane jest jak własną dietę ułożyć:
http://www.forum-kul...showtopic=43064
A co do supli kup sobie białko/gainer jeśli będziesz mieć braki w diecie, tzn. nie będziesz w stanie dostarczyć odpowiednich ilości białka i węglowodanów z samego jedzenia.
  • 0

wariator
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
hmm z ułożeniem diety to mi zejdzie kapkę czasu :kwasny: a z białka i gaineru co byście mogli polecić ewentualnie co jeszcze bym mógł kupić aby ładnie się wyrobić :oczami: :P chodzi mi o to żeby nie wyrzucać pieniędzy w jakieś tandetne rzeczy które będą mi dawały tyle jakbym sobie jadł proszek do pieczenia czyli nic :P :/
  • 0
~(=

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
Jeśli chodzi o białko to dobre jest Prolongatum z Biogenixa, i Matrix 5.0 Syntraxa, a jeśli chodzi o gainer to dużo ludzi chwali sobie Mutant Massa.
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
Do diety sie przyzwyczaisz ja teraz nie umiem jesc innych rzeczy niz tunczyk piers z kurczaka ryz jogurty itp :D. Wtedy jak brales krete to pewnie nie miales diety i dlatego Cie nie poklepalo ;]
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
Dokładnie kiedyś brzydziłem się rzeczy, które teraz prawie codziennie jem tuńczyki, twarogi, jedzenie tych rzeczy stało się teraz dla mnie standardem.
  • 0

wariator
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
heheh dokładnie tak jak mówisz :) miałem domową "dietkę mamy" czyli normalne żarełko :P dieta tyle robi w tym wszystkim?? i czy trzeba wszamaniać jak mówisz tuńczyki? affff :P a co do tej kreatyny to ja jadłem samą bez żadnych dodatkowych cukierasków (np. dextro) i pewno dlatego tylko przeszła mi ona przez organizm :P
  • 0
~(=

wariator
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
na pewno można to czymś zastąpić :D tylko trzeba się jakiegoś dietetyka chyba poradzić w tym wszystkim :) może znajdzie się jakiś szpej co to zmodyfikuje :D
  • 0
~(=

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
dieta to podstawa bo mięśnie budują się z tego co jesz. dextro akurat to o kant ... można obić ;d. do diety dużej filozofii nie potrzeba. jeżeli nie lubisz tuńczyka możesz go zastąpić inną rybą tylko że będziesz musiał zjeść jej więcej bo tuńczyk ma bardzo dużą zawartość białka
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
Pozatym diety nie musisz sie trzymać w 100%
wystarczy ze spełnisz załozenia na 60-70 %
resztę dodasz w/w odżywki i gitara.
  • 0

wariator
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
no to pokminiłem kapkę ;) wyszło mi tak że potrzebuje 2840 kcal dziennie (b:450kcal, t:1215kcal, w:1500kcal) chyba się gdzieś pomyliłem w tym wszystkim bo czegoś mi za dużo wyszło :P jest jakaś tu rozpiska co ma ile kcal??
  • 0
~(=

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i wpisz tablice wartości odżywczych ;)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

wariator
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
Rany boskie! okrutne te diety są :/ popróbowałem parę rzeczy i jestem zdegustowany lekko... te płatki owsiane (z dodatkami) to dosłownie massacra :P tuńczyk ujdzie jakoś :) pełen szacun jeśli wy to szamacie :padam: :P
  • 0
~(=

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
twardym trza byc a nie miętkim :rotfl:

mi czasami zdarzało sie tak ze chcialem zwrócic posilek do talerza z ktorego jadłem , ale nie poddalem sie :D trzeba sie poświęcic :D

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
Trzeba być twardziochem nie mięciochem :hyhy: Przyzwyczaisz się do tych gówienek, a w pewnym momencie nie będziesz mógł żyć bez nich :rotfl:
  • 0

aloha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzenuje porady :)
płatki wosiane jak chcesz to sprobuj nesvita płatki owiane od nestle dla całkiem spoko
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024