Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w doborze treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

reViR
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w doborze treningu
Witam wszystkich. Mam 18 lat i planuje wziąć się za siebie bo ogólnie to jestem chucherko. Siła mięśni malutka. Problem w tym, że jestem w temacie kompletnie zielony i dlatego piszę tutaj. Chodzi mi na początku o trening mięśni rak. Zwiększyć ich siłę i masę. Biceps, triceps i te wszystkie :P Dodam, że nie posiadam żadnego sprzętu typu hantelki i siłownia też odpada. Dhodzi mi raczej o trening domowy + jakieś sterydy anaboliczne typu kreatyna czy coś. Sam nie chcę nic kupować i stosować na własną rękę bez żadnej konsultacji bo może mi to zapewne bardzo zaszkodzić. Ogółem to prośba jest taka czy jakiś expert nie mógłby mi podsunąć jakiś ciekawy pomysł na trening domowy połączony z odpowiednim dawkowaniem jakiegoś środka "wspomagającego". Byłbym bardzo wdzięczny.
  • 0

tasiek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w doborze treningu
O prze chuj nie tasman

Człowieku co ty piszesz kreatyna sterydem anabolicznym?? za takie herezje to na stos

Najlepiej to Dietobolon , Treningobolon i Rozumobolon najlepsze środki na mase dla ciebie
  • 0

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w doborze treningu
o synu :P zacznij jeść jak baba w ciąży i zapisz sie na małą nie drogą siłownie na początek + przeczytaj dział trening i dieta
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w doborze treningu
Nie chcesz hantli i innego sprzętu porąb drzewo koło domu od tego urosną trice a od kopania łopatą bice :] :rotfl: . Jedynie jakoś pompki i podciąganie można w domu uprawiać ale tym nie rozbudujesz wszystkich partii symetrycznie ...
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024