Skocz do zawartości


Zdjęcie

REDUKCJA - plan prosze o ocene !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

WojtaN
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łęknica

Napisano Ponad rok temu

REDUKCJA - plan prosze o ocene !!!
Witam ! :P


Panowie kieruje do was kolejne pytanie na temat redukcji , jako iż troszke się spasłem chciałbym ostro spaść z wagi i widzieć odrazu efekty maxymalnie po 2 miesiącach . Mniej wiecej plan mam tylko chciałbym go poddać ocenie do tego kilka wskazówek od was i jestem w niebo wzięty :oczami:

Suple - myśle na far burnerem bo wszyscy go chwalą :hyhy: ale chciałbym do tego dorzucić jakiś suplement na siłe lub szybszą regeneracje aby dawać z siebie wszystko !

Trening - myślałem nad obwodówką na siłownie a odrazu potem rowerek stacjonarny jako "aero" tylko czy to wystarczy? :luka:

obwodówka:
Lawka prosta - 40kg
Ściąganie Linki za kark - 42kg
Uginanie sztangielek stojac ze skretem nadgarstka 8kg-10kg
Wyciskanie francuskie sztangi do czola nachwytem 20-30kg
Sztrugsy sztangielkami cieżar na max
Wstep na laweczke ze sztanga lub sztangielkami 20-30 kg

Ilość powtórzeń i seryjek jest taka sama czyli:
1 seria - 10 powtórzeń
2 seria - 12 powtórzeń
3 seria - 15 powtórzeń
przerwy pomiędzy seriami maxymalnie minuta
przejścia ze stanowiska na stanowisko około 5 sekund żeby złapać oddech
po tym odrazu przychodze do domku , moge dorzucić delikatny marszobieg i wskakuje na rowerek 40 min jazdy na spalenie fatu na ostro. Zaznaczam WSZYSTYKO UKŁADAŁEM SAM I MOŻE TO SIĘ WYDAWAĆ ŚMIESZNE BADŹ TYPOWO AMATORSKIE :/

Dieta - tutaj akurat kuleje bo nie mam pojęcia co jeść i ile :dobani:
Lecz na pewno na bok odchodzą wszelkie napoje gazowane / słodycze / alkohol :mad: / nie wiem jak to z owocami i fruktozą , myśle że jak zjem od czasu do czasu jabuszko to nic się nie stanie :chytry: . Ale co dokładnie jeść ? nie mam bladego pojecia , jedno jest pewne ... będą to warzywa . Co prawda czytałem 100000 diet tutaj na portalu i jakoś nic mi nie przychodzi do głowy , jakby ktoś rzucił swoją typową karte posiłkową na dzień , którą stosował przy redukcji tłuszczu bede wdzieczny i postawie cyber piwko :ok:
waga coś około 120 kg , redukcje tkanki chciałbym zacząć jak najszybciej.

Chciałbym aby ocenili to ludzie którzy się znają , chce sobie udowodnić , że z misia moge być koksik i nikt ani nic mi w tym nie przeszkodzi , widząć rezulataty towarzyszów i ogladajac zdjecia jestem jeszcze bardziej zmotywowany do działania tak więc czekam na wasze sugestie.




Pozdrawiam z zachodniej Polski i życze sukcesów ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024