Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z dużej masy ostro na mięsien czy redukcja i rzeźba na nowo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

WojtaN
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łęknica

Napisano Ponad rok temu

Z dużej masy ostro na mięsien czy redukcja i rzeźba na nowo
Witam.

Kieruje pytanie do ludzi , którzy na pewno wiedzą więcej odemnie a brzmi ono następująco :
"Czy lepiej jest zrzucić mase ze 120 do powiedzmy 90 i pracować na czystą mase mięśniową czy może jest sposób aby odrazu przerabiać tłuszcz w mięśnie?"

tak troche o sobie , jestem uczniem technikum na 4 roku i w sumie kończe tą męczarnie , od nowego roku mam zamiar wkońcu coś z sobą zrobić . Często czytam fora , takie jak te i cenie ludzi którzy kierują ostre słowa motywując społeczność do działania ale nie o tym chce tutaj nawijać. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć bo wiele osób [wiecej chyba gadających niż robiących] stwierdza fakty iż "Wojtan idz na siłke zbij mase i bedzie z Ciebie kawał koxa" ... dobra , kierując do mnie te słowa zastanawiam się czy to jest możliwe ? Jeżeli tak , to prosił bym o kilka wskazówek .
Standardowo przygotowany jestem na to , że ostra dieta i hardkorowe treningi to podstawa tylko czy możliwe jest , abym zrzucił powiedzmy 10 kg i odrazu przerabiał tkanke tłuszczową na czysty mięsień ? czy też jednak nie pozostaje mi nic innego jak Fat burner / aeroby + bieganie czyli ogółem zrzucenie powiedzmy 30 +/- kg tkanki tłuszczowej a następnie praca nad czystym mięśniem ? Mój główny cel to "Duży konkretny kox" w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Zaznaczam , że nie jestem specem dlatego kieruje tutaj swoj problem i jestem gotowy zastosować się do waszych zaleceń .
Prosze o pomoc , wskazówki linki z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam serdecznie z zachodniej Polski
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z dużej masy ostro na mięsien czy redukcja i rzeźba na nowo
Druga opcja. Nie da się przerobić tłuszczu na mięsień. Zrzuć fat ile tam uważasz za stosowne i dopiero rób dobrej jakości mięśnie.
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z dużej masy ostro na mięsien czy redukcja i rzeźba na nowo
Oczywiscie ze nie da sie przerobic fatu na miesnie - tak by kazdy pewnie byl koksem :D

a tak serio to zrob porządną redukcje 6-8 tygodnii, zrzuc tego fatu jak najwiecej i zacznij od podstaw ladnie budowac miecho :) tak bedzie najszybciej chociaz ciezko :)
  • 0

WojtaN
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łęknica

Napisano Ponad rok temu

Re: Z dużej masy ostro na mięsien czy redukcja i rzeźba na nowo
dzieki za wskazówki , postaram i sie dam rezultaty;d
  • 0

adam1108
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z dużej masy ostro na mięsien czy redukcja i rzeźba na nowo
Wlasnie zbieralem sie do zadania identycznego pytania... Panowie a jak przy mojej wadze 77 kg ? Zalany co prawda troszke brzuszek, ale ogolnie jest ok :) waga mysle, ze jest w porzadku, np. przy robieniu brzucha, nawet co 2-3 dni albo np. biegajac na biezni po 20-30 min po treningu, nie zredukuje sie tluszczyk?
  • 0
1,5 roku przerwy w treningach :-( od 1 stycznia powrót! :)

Nie ma masy bez kasy!

WojtaN
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łęknica

Napisano Ponad rok temu

Re: Z dużej masy ostro na mięsien czy redukcja i rzeźba na nowo
pewnie , bieznia rowerek jakie kolwiek aeroby spalaja fat :) do tego dorzuć jakąś fajna dietke i po sprawie ;)

pozdrawiam
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z dużej masy ostro na mięsien czy redukcja i rzeźba na nowo
jak dopiero zaczynasz trenować, to nawet ciężki trening typowo masowy bez jedzenia cheat meali Ci spali fat.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024