Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mono


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

ZenekKoks
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mono
Witam;) dwa tyg temu skonczylem cykl na nitrobolon+mono i jestem zadowolony z przyrostow i na nowy rok chce zrobic taki sam cykl ale nie wiem czy jest sens. Jak wiadomo te odzywki sa pompujace i odkladaja wode w miesniach. Pozniej bede chcial zrobic redukcje no i boje sie ze mi wszystko spadnie. Co o tym sadzicie?? Czy moze jakies inne odzywki polecacie?
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mono
Nie bierz tego samego weź coś innego już ;]. I pamiętaj o odpowiedniej przerwie między cyklami.
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Mono
wez cytocell+cytonox
  • 0

ZenekKoks
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mono

Nie bierz tego samego weź coś innego już ;]. I pamiętaj o odpowiedniej przerwie między cyklami.


No wiem o przerwie... Teraz dwa tyg w ogole nie cwiczylem jak skonczylem cykl. Po niedzieli dopiero zaczne lekko cwiczyc. A ten drugi cykl planuje na koniec stycznia
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mono
Tu nie chodzi o przerwe od ćwiczeń, tylko przerwe od suplementów, czyli od krety. Musi być co najmniej tak samo długa jak czas, przez który brałeś krete.

Teraz możesz walić to co podał ci Lith.
  • 0

ZenekKoks
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mono

Tu nie chodzi o przerwe od ćwiczeń, tylko przerwe od suplementów, czyli od krety. Musi być co najmniej tak samo długa jak czas, przez który brałeś krete.

Teraz możesz walić to co podał ci Lith.


No wiem o tym... To wlasnie napisalem ze cykl planuje na koniec stycznia;) A moze wypowiedzialby sie ktos o tej redukcji?? jeszcze nigdy jej nie robilem ale teraz bede musial fatu sie odklada... I boje sie wlasnie tych spadkow
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mono
A ile masz wzrostu i wagi?

Masz dużą nadwagę?
  • 0

ZenekKoks
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mono

A ile masz wzrostu i wagi?

Masz dużą nadwagę?



Nadwagi nie mam.... Tylko poprostu przybylo mi troche tluszczu (szczegolnie na brzuchu) a ja tak nie lubie... Chce sie fajnie wyrzezbic
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mono
Nie wiem, jak wyglądasz. Ale przewiduje, że powinieneś masować. Na redukcje będzie czas, jeśli nie masz nadwagi, to nie ma sensu rzeźbić, bo pewnie nie ma z czego.
  • 0

ZenekKoks
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mono

Nie wiem, jak wyglądasz. Ale przewiduje, że powinieneś masować. Na redukcje będzie czas, jeśli nie masz nadwagi, to nie ma sensu rzeźbić, bo pewnie nie ma z czego.


No w pewnym sensie masz racje ze powinienem jeszcze dlugo masowac ale wlasnie mi nie zalezy na tym zeby byc "skokszonym" tylko fajnie wyrzezbionym. Jak bylem maly to mialem nadwage pozniej zaczalem chudnac i do tego jeszcze cwiczylem i mam fajna sylwetke(szczegolnie klate) tylko troche za duzo tluszczu.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Mono
ZenekKoks, wrzuc z 2 razy po treningu silowym aeroby i bedzie git
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024