Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kimono do bjj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Kimono do bjj
Mam malo pytanko.Wiem,ze zaraz bedziecie mnie odsylac do funkji "szukaj" ale troszke poszukalem i zbytnio nie ma nic ciekawego.
Chodzi mi mianowicie o kimona do bjj.Do sprzedazy wysylkowej przekonany nie jestem,a w moim miescie(Szczecin,dla leniwych :wink: ) dzwonilem do sklepu "ninja" i mi powiedzieli,ze sa jakies czeskie kimona,plecionki za 140zl tylko,ze to jest kimono ogolnie do judo,bjj itp.Czy myslicie,ze to scierwo jakies,bo ja sie kompletnie nie znam na tych grubszych kimonach,bo za dzieciaka karate trenowalem :) ,a ostatnio tylko box i muay thay.Dzisiaj ide w koncu na trening,wiec w bliskim czasie chcialbym sie juz zaopatrzyc w kimono.Z gory dzieki za odp(jesli ktos ma zamiar mnie wybrechtac czy tym podobne,to bylbym wdzieczny jak by nic nie pisal :wink: ). Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono do bjj
Jak idziesz dzisiaj na trening to spytaj sie w klubie. Bagi miał kiedyś do sprzedania kimona Dragao
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono do bjj
Drobne ok.450 zl - co to dla ciebie 8)
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono do bjj
Wlasnie skonczylem trening :) .Zaden trening w stojce nie rowna sie parterowi :) :) .Bagi i ekipa oczywiscie jest na obozie,ale rozmawialem tam z paroma osobami i wlasnie powiedzieli mi,zebym nie kupowal kimona i jakiegos rashguarda+spodenki(moj wczesniejszy plan :) ),tylko wlasnie poczekal,az wroci i tak za ok 400zl dobre kimono Dragao:D.Cena wysoka,ale 14lipca 18stka,wiec mozna zaszalec raz na ruski rok :) .Pozdrawiam i thx za odp :wink:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono do bjj

Wlasnie skonczylem trening :) .Zaden trening w stojce nie rowna sie parterowi :) :)


No, jest różnica ok. półtora metra ;-)
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono do bjj

No, jest różnica ok. półtora metra ;-)


no to ladnie saku u mnie jest 180 cm roznicy ;)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono do bjj



No, jest różnica ok. półtora metra ;-)


no to ladnie saku u mnie jest 180 cm roznicy ;)


Ale chyba nie lezysz płasko jak płyta pilśniowa na macie tylko troche odstaje ;-)
  • 0

budo_tynent
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono do bjj

Wlasnie skonczylem trening :) .Zaden trening w stojce nie rowna sie parterowi :) :) .Bagi i ekipa oczywiscie jest na obozie,ale rozmawialem tam z paroma osobami i wlasnie powiedzieli mi,zebym nie kupowal kimona i jakiegos rashguarda+spodenki(moj wczesniejszy plan :) ),tylko wlasnie poczekal,az wroci i tak za ok 400zl dobre kimono Dragao:D.Cena wysoka,ale 14lipca 18stka,wiec mozna zaszalec raz na ruski rok :) .Pozdrawiam i thx za odp :wink:


Daj znac jakie kupiłes to kimono i ewentualnie jesli mozesz wyslij mi fotke. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

POZDRAWIAM
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono do bjj
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] znalazłem stronę z recenzjami gi niektórych znanych producentów.
  • 0

budo_thorgal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dalekiej krainy wikingów
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono do bjj
Ppolecam judogi firmy GREEN HILL, firma ta dostarczała sprzęt i była jednym ze sponsorow na ostatniej olimpiadzie w Atenach.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono do bjj
Niestety judoga to nie kimono do bjj.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024