Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polećcie proszę z doświadczenia coś do redukcji wagi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Ice-man
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opolskie

Napisano Ponad rok temu

Polećcie proszę z doświadczenia coś do redukcji wagi
Cześć. Doszedłem do wagi 83 kg przy 174 cm. Oczywiście wraz z mięśniami urósł mi trochę brzuch i dupa. Zmieniłem nieco treningi ( siłka 3 razy w tyg, bieganie + sporty walki 4 razy w tyg. ). Chciałbym do tego coś na redukcję wagi oprócz FAT BURNERA ( słyszałem że dobry )
  • 0
Każdy post tutaj jest moją opinią w dniu w jakim go napisałem, nie należy go przekręcać. Jeśli masz inne zdanie - konstruktywnie skrytykuj, a nie obrażaj i nie wyzywaj od debili leszczu ;]

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polećcie proszę z doświadczenia coś do redukcji wagi
brałeś już coś wcześniej z takich środków ?
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polećcie proszę z doświadczenia coś do redukcji wagi
Yyyy, FAT BURNER to przecież nie jest jeden środek - tak się z reguły nazywają wszystkie reduktory tłuszczu :D

Cóż ja w swej krótkiej karierze jadłem dwa razy Thermo Speed Extreme z Olimpu i raz Scorcha z Mana. Pierwszy TSE poklepał mnie zajebiście (ale to pewnie wina praktycznie głodówkowej diety, co było debilizmem totalnym...) spadło ok. 10kg, na drugim TSE poszło max z 5kg, więc szału nie ma, ale nie straciłem wtedy też tyle mięcha. Zaś Scorcha dokładnie nie pamiętam, brałem go w wakacje i chyba nawet nie był taki zły, ale bez takiej rewolucji jak za pierwszym TSE (z tym, że tutaj już trzymałem dietę high-protein low-carb, więc ubytki na mięchu były minimalne. paliłem prawie sam fat.)

Tak więc samemu ciężko mi coś doradzić, ale biorąc pod uwagę niezbyt przychylne opinie innych o TSE, polecałbym raczej od razy Scorcha albo coś mocniejszego. Droższe to, ale przynajmniej jakoś przetrzepie :P
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polećcie proszę z doświadczenia coś do redukcji wagi
.....HELLBURNER PEAK świetny duża zawartość yohy .....dobrze poklepie i świetnie pobudza , dobra dieta do tego białko bcaa i odrobina aerobów i może być naprawdę bardzo dobrze...
  • 0

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polećcie proszę z doświadczenia coś do redukcji wagi
ogolnie dieta wysoko białkowa oraz low-carb ... do tego tak jak mówi galeoo lub:
scorch / tight(ten stary)

witaminki, białko, aminokwasy
  • 0

Ice-man
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Polećcie proszę z doświadczenia coś do redukcji wagi
ok dzięki :) co do TSE - jest to szajs, ma owszem termogeniki ale to trzeba katorżniczych treningów żeby działało, wiem że ma w sobie kofeiny mnóstwo i działa jak tani energy drink...

EDIT do Tigera - mówiąc FAT BURNER chodziło mi o thermo fat burner od treca bardzo popularny z resztą.
  • 0
Każdy post tutaj jest moją opinią w dniu w jakim go napisałem, nie należy go przekręcać. Jeśli masz inne zdanie - konstruktywnie skrytykuj, a nie obrażaj i nie wyzywaj od debili leszczu ;]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024