Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan Treningowy Na Kaloryfer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

matis94
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin/Dublin

Napisano Ponad rok temu

Plan Treningowy Na Kaloryfer
Znalazlem na youtube plan treningowy do pobrania. Plik jest w formacie doc wiec nie moge go tutaj wstawic.
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan Treningowy Na Kaloryfer
na brzuch a6w rob , chyba najlepsze , przynajmniej ja tak uwazam , nie wiem czy to to samo bo mi sie nie chce wchodzic xD
  • 0

PiotrekWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Trening w wolnych chwilach szkoła ;o

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan Treningowy Na Kaloryfer
Nic wielkiego. Wystarczy umiejętnie go ćwiczyć i kręcić aeroby żeby kaloryfer było widać. Zobacz jak te osoby się zmieniły w ciągu tego czasu... ostro trenowali all body...
  • 0
Veni, Vidi, Vici...

wilku81418048751
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan Treningowy Na Kaloryfer
zgadzam się z poprzednikami ;) ćwiczyć i nie ma bata.
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan Treningowy Na Kaloryfer
ale jesli nie masz genetyki do dobrego brzucha to bez diety nie bedzie kaloryferka xD
  • 0

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan Treningowy Na Kaloryfer
Pozwolę sobie zacytować jednego gościa z innego forum, który startuje w zawodach:

"Trening brzucha należy robić co 4-5dzień, maks dwa razy w tygodniu.
Powtórzenia wykonujemy w taki sposób ruch pozytywny tzn. koncentryczny(do góry) wykonujemy bardzo szybko,dynamicznie, w szczytowej fazie maksymalnie spinamy na 2s, po czym ruch ekscentryczny robimy powoli też 2-3s. W ten sposób robimy po maks 20powtrz w serii. Jako pierwsze zrób dół brzuch tu może być unoszenie nóg w zwisie, albo leżąc, potem góra też 4 serie polecam spięcia z linką klęcząc, potem jeszcze z 3serie na skośne, mogą być spięcia leżąc na boku. Przerwy maks 30sekund miedzy seriami. Trening brzucha powinien być, krótki ale bardzo intensywny, ostatnio tak przetrenowałem kolega na siłce bo narzekał, że ma problem z brzuchem, to na drugi dzień nie mógł się podnieść z łóżka i śmiać. Był zadziwiony jaki efekt dają podstawowe ćwiczenia ale wykonane w odpowiedni sposób."

Sam niedługo zamierzam do tych rad dostosować się i spróbować tego treningu, o którym pisze ten koleś.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024