Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie Suplementy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

kamil12444
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jakie Suplementy
Siemka jestem nowym na forum chcialem prosic o pomoc.
Otoz chodzi o to ze potrzebuje suplementow w tym jakies mocne spalacze tluszczu i cos na przyrost masy miesniowej
obecnie biore HMB cwicze na sztandze hantelkach i czasami robie brzuszki
mam troche za duzo tluszczu na brzuchu i naciagnieta skure i tego chcialem sie pozbyc
mam malo ruchu. Prosze o pomoc. CO wybrac,,, Co mieszac???? :rozpacz: :zabawa:
  • 0

Marchewa_1985
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:komputery, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Suplementy
hm... jaki masz staż kolego?? coś ta siłka kuleje u ciebie... zacznij na początek od porządnych aerobów...i diety.. później siegnij po suple..
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Suplementy
Nie jakie suple tylko jaka DIETA powinno być pytanie. Sprzętu za dużo tez nie masz. Jak się redukuje to się nie robi masy bo się nie da trzeba wybrać jedno albo drugie albo drugie przy 175cm masz 70kg wagi i chcesz redukować z czego ? Masa i jeszcze raz masa :].
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

kamil12444
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Suplementy
Czyli mam wziasc cos na mase/??? cwicze dlugo ale rzadko ok 1 roku cwiczylem ale samymi hantlami z obciazeniem 3kg i 6kg no a teraz to sztanga od brata i inne hantelki ciezsze i na nich cwicze od 2 miesiecy.
moglibyscie mi ulozyc diete ?? dostosowana do mnie??
mam za duzo tkanki tluszczowej na brzuchu mam chudy brzuch ale malo miesni i tylko tluszcz poradzcie cos chyba zaczne redukcje mysle cos nad jakims spalaczem tluszczu a potem nad jakims bialkiem czy hmb i kreatyna ?? co moglbym wziasc zebym wyrzezbil cialo ale nie napakowal za bardzo tak zebym wygladal jak jakis kafar czy goryl??? :/ :wstyd:
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Suplementy
Diety masz w podwieszonych:

http://www.fabrykasi... ... t15384.htm

Masz 17 lat, wiec suple na razie zostaw z boku, conajwyzej bialko+gainer na uzupelnienie diety.

ale malo miesni i tylko tluszcz


juz sobie wyobrazam te zwaly tluszczu -_- Jak nie jestes zadowolony to do treningu dodaj aeroby i bedzie ok.

W ogole z tego co piszesz, to stwierdzam, ze nie masz ZADNEGO pojecia o treningu. Machanie sztangielkami i sztanga nie jest tym samym co trening. Uloz sobie z pomoca faq trening, napisz w odpowiednim dziale, a ludzi Ci pomoga. Proponuje lekkiego splita 3dniowego.

co moglbym wziasc zebym wyrzezbil cialo ale nie napakowal za bardzo tak zebym wygladal jak jakis kafar czy goryl???


ah te priorytety 17sto latkow.. chlopie do goryla to CI brakuje conajmniej 50-60kg, wiec to prawie tyle, ile sam wazysz. O to sie nie masz co obawiac. Poprostu krec mase zima, a wiosna pozna zajmiesz sie redukcja ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


kamil12444
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Suplementy

Proponuje lekkiego splita 3dniowego.


^^^ co to znaczy??^^^ split??
co do treningu to mam malo pojecia bo niechce mi sie zabardzo cwiczyc itp ale teraz
mi sie zachcialo bo musze troche zmienic wyglad ogolnie to nie jest tak zle nie wisza mi faldy ale nie moge wyrobic brzucha przedewszystkim cwiczac brzuszki nie daje mi za bardzo widocznego efektu diety nie robilem na trening bardziej na odchudzanie
zaczalem jesc jogurty i miej innych pierdol myslalem o rybach maja duzo bialka i malo tluszczow.
jezeli bys mogl poradzic mi dobrego bialko+gainer podac linki bo ja sie nie znam za bradzo na tym i niechcial bym kupic szajsu.

[ Dodano: 2010-11-03, 20:41 ]
patrzac po tej diecie co mi podales to raczej przytyje a nie schudne ( zredukuje tluszcz)
nie chce przybrac na masie ale bozbyc sie zbednych tluszczy

[ Dodano: 2010-11-03, 20:48 ]
http://allegro.pl/rzezba-l-karnityna-hmb-mocne-odchudzanie-poznan-i1285170217.html

http://allegro.pl/olimp-thermo-speed-extreme-60kap-blister-wys-o-ozl-i1285035702.html

czy cos z tych reduktorow moglbym brac ??? zeby wyrzezbic brzuch???
eventualnie co moglbym mieszac ?? zeby cos mi dawalo???
efekt pozadany??
kolega doradza mi kreatyne +hmb i glutaminy czy jakies witaminy zeby to mieszac i
daje wyglad???
  • 0

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Suplementy
Split czyli trening dzielony, tzn. na jednym treningu robisz wszystkie ćwiczenia na daną partię.

Tu masz dobry trening z użyciem sztangi i sztangielek:
http://www.fabrykasi... ... t13163.htm

Tłuszcz z brzucha Ci nie poleci od robienia brzuszków, musisz robić aeroby. HMB to gówno, które nie działa, nie kupuj tego.
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Suplementy
Ja wyraziłem swoją opinię w tym temacie.

kolega doradza mi kreatyne +hmb i glutaminy czy jakies witaminy zeby to mieszac i
daje wyglad???


sorry, ale to zdanie mnie rozwaliło na łopatki :P "Dawać wygląd" to może jedynie dobry trening i dopięta dieta. Bez tego nie pomogą Ci żadne suple, ba, nawet koks niewiele zdziała. ;)
  • 0

kamil12444
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Suplementy
niemowie zze chce brac sam kosks. chce jakis koks i cwiczyc bede ale potrzeba mi
jakis suplementow a trening zawsze sie znajdzie jakis
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Suplementy

bialka i malo tluszczow


Tluszcze, szczegolnie te z ryb, to dobre tluszcze. Odkladaja to sie weglowodany proste.

patrzac po tej diecie co mi podales to raczej przytyje a nie schudne ( zredukuje tluszcz)
nie chce przybrac na masie ale bozbyc sie zbednych tluszczy


Nie masz z czego chudnac... Po prostu jedz dobrze tak jak Ci wyslalem a dodaj sobie aeroby 3 razy w tygodniu i bedzie lecial tluszczyk.

czy cos z tych reduktorow moglbym brac ??? zeby wyrzezbic brzuch???


17 lat i reduktor -_- DIETA+TRENING+AERO i spalisz tluszcz.

chce jakis koks i cwiczyc bede ale potrzeba mi
jakis suplementow a trening zawsze sie znajdzie jakis


suple to suple, a koks to koks. Nie myl pojec.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Suplementy

bialka i malo tluszczow


Tluszcze, szczegolnie te z ryb, to dobre tluszcze. Odkladaja to sie weglowodany proste.


Dokładnie. A jak nie lubisz jeść ryb czy coś to zainwestuj może w kwasy omega np. z Olimpu. Podobno samopoczucie się o wiele poprawia i ogólnie zdrowie (sam bym przetestował, ale starczyło mi teraz hajsu tylko na mono+białko+magnez+witaminki XD)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024