Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA

Źródło: Artur Mazur, Wirtualna Polska
fot. Konfrontacja.com

Jak się dowiedzieliśmy, termin walki Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą został przesunięty! Pierwotnie walka miała się odbyć we wrześniu, jednak Pudzianowski chce mieć więcej czasu na przygotowania do konfrontacji.

Negocjacje w sprawie walki - o czym niejednokrotnie informowaliśmy - zmierzały do szczęśliwego końca.

- Na temat tej walki rozmawiałem z panem wielokrotnie i jak pan pamięta nigdy nie powiedziałem, że jest ona pewna. Podkreślałem, że rozmowy wkraczają w finalną fazę - tłumaczy "Wirtualnej Polsce" Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW.

Sytuacja uległa diametralnej zmianie po porażce Mariusz Pudzianowskiego z Timem Sylvią. "Pudzian" uświadomił sobie, że do starcia z Nastulą musi się solidniej przygotować.

- Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Mariusz uświadomił sobie, że na walkę z tak doświadczonym rywalem jest po prostu zbyt wcześnie - wyjaśnia Lewandowski.

Nie oznacza to jednak, że Pudzianowski zrezygnował z walki. - Chcę żeby była jasność: Mariusz Pudzianowski chce walki z Pawłem Nastulą, ale jeszcze nie teraz. W związku z tym przekładamy tę walkę i to jest decyzja Mariusza - mówi Lewandowski.

Informacje potwierdziła nam również Barbara Demczuk, menedżer Mariusza Pudzianowskiego. - Na tę decyzję wpłynęło wiele czynników. Mariusz chce być w stu procentach gotowy do walki. Będziemy pracować nad kondycją i techniką. Wyjedziemy do USA, aby tam trenować i wierzymy, że przywieziemy nową formę - przekonuje Demczuk.

Do walki z Nastulą ma dojść w przyszłym roku. Wstępnie starcie jest planowane na marzec. Zanim jednak do niego dojdzie, Pudzianowski stoczy walkę z innym rywalem na wrześniowej gali KSW XIV.

- W związku z całym tym zamieszaniem jego rywal nie jest jeszcze znany. Na KSW XIV nie zobaczymy z kolei Pawła Nastuli - mówi Martin Lewandowski.

Sam sztab Pawła Nastuli w związku z decyzją o przesunięciu walki wystosował oficjalny komunikat.

"Deklarujemy kibicom, że Paweł Nastula jest gotowy do walki z Mariuszem Pudzianowskim we wrześniu i podejmie postawione mu wyzwanie. Ewentualne nieobycie się tej walki, będzie wynikało z nieprofesjonalnych działań organizatorów lub też bezpośrednio z rezygnacji samego Mariusza Pudzianowskiego" - brzmi oficjalne stanowisko Pawła Nastuli i jego sztabu.

- Jestem rozczarowany publikacją sztabu Pawła Nastuli, ponieważ właśnie czekałem na telefon od jego menedżera. Dziwię się, że team Nastuli nie uznał za stosowne przedstawić nam bezpośrednio swojego stanowiska w tej sprawie. Nikt od nas, ani z teamu Mariusza nie chciał zrzucać odpowiedzialności za tą decyzje na Pawła. Informację w tej sprawie mieliśmy opublikować na dniach, biorąc pod uwagę przede wszystkim decyzję Mariusza oraz stanowisko Pawła. Chciałbym również zwrócić uwagę na fakt, że to z Mariuszem mamy podpisany kontrakt i to on ma pierwszeństwo głosu. Od 2 lat próbujemy porozumieć się z menedżerami Pawła i zawsze napotykamy na jakieś przeszkody. Nie wiem jaki interes im przyświeca, bo z pewnością nie leży to w dobrze pojętym interesie Pawła Nastuli - odpowiada Martin Lewandowski.


gruby chyba zdał sobie sprawę z tego, że nie jest niepokonany ;D
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA

gruby chyba zdał sobie sprawę z tego, że nie jest niepokonany ;D


Oj chyba tak :rotfl:
Ostatnio oglądałem sobie walkę Nastuli z Nougeirą :D No Nougeira widać zaskoczył się Pawła siłą i techniką.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA
Heh marzec przyszłego roku
na co on czeka aż sie zestarzeje? czy raczej jego
domniemani przeciwnicy jak fiodor czy nastula postarzeją sie tak bardzo
żeby mario mógł z nimi wygrać?


dadzą mu rewanż z najmanem we wrześniu żeby sie
podbudował łajza jedna heh

PS a najman boi sie konfrontacji z emerytem
saletą heh śmiehc na sali jak to dobrze ktosna wp skomentował

teraz na ksw tylko brakuje jak małysz wyzwie kubicę i będzie kolejna walka stulecia :super:
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA
na 13 KSW Najman cos mowil ze z Kułakiem chce wystartowac...
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA
na plakatach wrześniowej KSW obstawiam, że będzie:
Marcin Mroczek kontra Tomasz Jacyków albo
Jola Rutowicz kontra Marcin Najman.
...
"Gościnnie zaśpiewa Krystian Pudzianowski
galę poprowadzi prawieniepokonany Mariuuuuuuusz Puuuudzianowskiiiiiiii" :rotfl:

to Kułak mówił że chce walczyć z Najmanem, Najman od razu mówił, że nie chce tej walki ale podejmuje wyzwanie jeżeli będzie trzeba bo obiecał. Właściciele KSW mówią że taka walka nigdy się nie odbędzie, bo Kułak to zawodnik o wiele wyższej ligi niż Najman, mówili też, że Kułak po prostu chce być bardziej rozpoznawalny w mediach a wie że walka z Najmanem ułatwiłaby mu to. Ale takiej walki nie będzie.
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA

nastula postarzeją sie tak bardzo
żeby mario mógł z nimi wygrać?


Chciałem właśnie napisać to samo :D Nastula ma już 40-tkę i mało kto w MMA ma taką formę jak on patrząc na to, że np Mirko już w wieku 35 lat był już całkowicie bez formy.
Nastula to dla mnie kozak, trenował takiego Mirka CroCopa, będzie trenował Fedora...

A to z Najmanem słyszałem już, w sumie Saleta chciał też z Gołotą :D
Kułak chciał z Najmanem i też Najman speniał :D
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA
w sumie kazdy by chcial z Najmanem bo kazdy chcialby znokautowac kogos w pierwszej rundzie i skopac jak psa...
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA

w sumie Saleta chciał też z Gołotą

saleta z gołotą - dwaj emeryci - ostatnio panuje moda na takie walki odgrzewanych "mistrzów" z poprzedniej epoki

Ostatnio oglądałem sobie walkę Nastuli z Nougeirą

też widziałem ale i tak z jego walk chyba najbardziej podobała mi się ta z Alexandrem
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA
Alexander z Fedorem doszli do wniosku, że Nastula w Pridzie był w najlepszej piątce wagi ciężkiej pomimo, że przegrywał ale przegrywał albo pechowo albo dali mu najlepszych asów. Raz przegrał bo pokopał go koleś po jajach, chciał odpocząć i sędzia przerwał walkę uznając zwycięzcę kolesia co kopa mu w jaja zasadził :P Poprostu ten jego rekord 1:4 to jest wielkie nieporozumienie. Jakby zaczynał karierę tak jak każdy z tych dobrych to by miał spokojnie 30:1 nawet a nie od razu asów z górnej półki.
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA
może specjalnie brał asów, bo on już niczego nikomu nie musiał udowadniać, był, jest i będzie legendą judo więc zamiast bawić się z tymi, jak to wszyscy nazywają, "kelnerami", wolał od razu mierzyć się z najlepszymi bo inaczej jego nazwisko straciłoby renomę zdobytą podczas tych wszystkich lat na szczycie w judo. wydaje mi się że to jest główny powód. no i walcząc ze słabszymi zawodnikami, nie mógłby liczyć na wysokie wynagrodzenie, a takiego ponoć wymagał. nawet czytałem gdzieś że w japonii później nie startował właśnie przez to że tamtejszej federacji nie było na niego stać.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA
Paweł nastula:

Mistrz olimpijski: 1996

mistrz świata :
-1995
-1997

mistrz europy:
-1994
-1995
-1996

Od lutego 1994 do marca 1998 był niepokonany.
Przez trzy i pół roku zdobył wszystkie możliwe tytuły i pokonał ok. 200 przeciwników.

i wszystko w temacie :cwaniak:
a pudzian niech dalej sie usprawiedliwia i czeka aż sie chłop zestarzeje.
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA
Tylko Pudzian nie wziął pod uwagę tego, że sam również się starzeje :hyhy: Nie ten wiek sobie wybrał na ten sport, mówi, że za 5 lat będzie ok ale za 5 lat to już jest wiek gdzie wypada się z formy :P
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA
Przecież Pudzian tanio skóry nie sprzeda :rotfl:
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA
Ciekawe z kim Nastula będzie teraz walczył?
Chodzą słuchy że ma się odbyć na Litewskiej gali rewanz z Alexandrem.
Chodź nie chciałbym tej walki (AE teraz jest poza zasięgiem Pawła)
Z Petkovicem mógłby zawalczyć (ostatnia ofiara Alexandra)
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Pudziana z Nastulą PRZESUNIĘTA
Teraz ta bo Alex zdecydowanie ma teraz lepszą forme niż wtedy a nie wiadomo czy Nastula ma taką samą jak podczas tamtej walki.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024