Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak brać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Jak brać?
Witam. Od 3 tygodni piję 2 razy dziennie WPC i chcę do tego wprowadzić teraz także mono (najprawdopodobniej megacapsy 1250 od olimpa) i teraz jak to połączyć? Białko piję po treningu i przed snem. Czy razem z białkiem po treningu mogę też brać tą kreatynę?
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać?
kreatyny lepiej nie łączyć bezpośrednio z WPC. 5 gram krety (4 kapsy) rano na czczo, i tyle samo po treningu, po około 30 minutach możesz zarzucić białko. W dni nie treningowe bierz 4 capsy w okolicach godziny w której zwykle masz trening...
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać?
spokojnie możesz łączyć w jednej porcji i białko i kretyne nie bedzie to miała żadnego wpływu jesli to zrobisz
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać?
Będę brał po treningu kreatynę, 40 min pózniej białko i jeszcze białko przed snem. Dawkowanie kreatyne to 4 kapsułki po treningu, dlatego nie chcę brać na początku odrazu 8 dziennie. To mój pierwszy cykl ;)
  • 0

diablo08
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać?
kreta przed treningiem musi byc, dzienna dawka krety to 10 g ale dzielisz ja po 5 g poniewarz organizm nie wchlonie 10g tylko 5 g bierz tak jak pisze Alumix,
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać?
A zamiast rano mogę brać przed treningiem i po treningu po 4 kapsy? W DNT 4 kapsy godzinę po obiedzie.
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać?
varjo99,
Dzien treningowy
5g kreatyny rano po przebudzeniu
5g kreatyny po treningu
Dzien beztreningowy
5g zaraz po przebudzeniu

To jest słuszne branie kreatyny, masz samo mono więc nie ma co kombinować. I tak jak pisał geloo83, bez problemu możesz pić z białkiem.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024