Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na siłę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

SeeXTeeN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening na siłę.
Witam, piszę to w imieniu kolegi. Mój kolega pytał mnie ostatnio jak ćwiczyć na siłę, a ja pomyślałem że napiszę na tym forum. Ma on tak zwaną szewską klatę, ale wgłębienie nie jest aż tak poważne, nie wymaga operacji, ale lipnie to wygląda. I jak się naje do pełna tak że nie jest głodny, to mocno wypycha mu brzuch do przodu. Normalnie rano ma tam jakiś zarys mięśni, ale jak zje 2 bułki to już tak jakby się rozciągnęły i brzuch ,,wystaje" do przodu. On chciałby jakiś trening typowo na siłę, powiedział że jak nie może mieć ładnej sylwetki, to che być bardzo silny. Ma on namyśli coś w stylu Bruce Lee. Chudy i mały a silny jak wół. Da się tak ? I czy dało by się mu z tym brzuchem coś zrobić ? Do dyspozycji ma ławkę, sztangę, gryf prosty i hantle. Oraz jakieś tam hantle sprężynowe do rozciągania klatki i ma coś samo robotnego do podciągania się nachwytem i podchwytem.
  • 0

Leon_SSJ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wszystko prawie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłę.
ja tez mam ta wade brzuch moze wystawac ze wzgledu na to ze zebra ma wysuniete do przodu. nie bedzie to sie rzucac w oczy jak podrosna mu troche cycki ;)
niech cwiczy intensywnie klatke szczegolnie ciwczenia rozciagajace (rozpietki, przenoszenie sztangi, brama)
jak bedzie mial ladnie rozbudowana klatke to ani brzuch ani zapadniety mostek nie bedzie tak przyciagal uwagi.
a i niech wezmie sie za cwiczenie plecow, osoby pectusem moga miec slabsze miesnie grzbietu

a jesli juz chce konkretnie na sile to malo powtorzen (1-7) max ciezarem i dlugie przerwy (nawet 5min)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłę.
jesli kolega nie cwiczy dosc dlugo to nie polecam, ogolnie niech sklepie mase to sie przykryje lekko, bo jesli jest chudy dodac trening na sile znajac zycie technicznie bedzie marnie i kontuzja wita takze odradzam, masy a bedzie dobrze.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłę.
Hmm trening obwodowy na start bym jakiś polecił. I tak niech się zmasuje trochę, a nie da rady tej klaty jakoś zabudować? Ehm Ile ma kg na sztandze?
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłę.
J\w na siłowni lepiej zaczynać od małych ciężarów niech się trochę "nabije" a potem niech jedzie na siłę :].
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

SeeXTeeN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłę.
Na sztandze ma do 100 kg. Ale narazie podnosi 45.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłę.
No, niech ćwiczy narazie wszystkie partie z masą, ja bym tyrał żeby kg wbić, później bym oglądał jak to się buduje czy jest sens zamasowania czy nie czy sre. Waga/wzrost? staż? Niech tyra, byleby z głową, w razie w, piszcie ; ]
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

SeeXTeeN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłę.
Waga 68 kg. Wzrost 192 cm.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłę.
: O Anoreksyjnie. Słuchaj, niech on dojdzie do 85 kg, wtedy pogadamy co dalej. Masówa masówa masówa, szama, szama, szama, szama, szama, sen, sen, sen i jeszcze raz szama. Ohm ^^
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Leon_SSJ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wszystko prawie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłę.
dokladnie tak jak pisze k-x :)
  • 0

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłę.
ja również mam defekt klatki, miałem dokładnie silnie wypuklony mostek
i przy wadze startowej 60kg przy 185cm to była masakra(podczas lekcji w-f odwracałem się od reszty plecami i szybko zakładałem koszulkę, bo sie wstydziłem :zalamany: )
Ale nadszedł czas pakowania :hyhy: z 60 kg zrobiło sie blisko 80kg i teraz ściągam koszulkę pierwszy a zakładam ostatni :rotfl:

Robienie priorytetów na klate gówno da, przynajmniej tak było u mnie
Robiłem 2x klate na tydzień i się chvja rozwineła :wstyd:
Teraz klata 1 w tygodniu( 2 serie na płaskiej,2 na skosie i BRAMA 4 serie )
I idzie do przodu co trening :cwaniak:

Ale szama to podstawa, ja w życiu miałem 1 cykl na mono :D a tak to sama szama i szama
  • 0

SeeXTeeN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłę.
Ty mar 997 miałeś wypuklony, a on ma taką dziurę. Wypuklony wydaje mi się że łatwiej się pozbyć bo urośnie Ci klata i po problemie, a dziura pozostanie dziurą.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłę.
Tak, siak czy srak- bez masy nie będzie niczego. Nie będzie papierosów, nie będzie pijaństwa, nie będzie siły, nie będzie niczego. MA-kur-SA-wa. No, i to by było na tyle. Śmigajcie z tym złomem, chłopaki.
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024