Skocz do zawartości


Zdjęcie

siamano


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

siamano
mam taki plan:

1. plecy tric
2. nogi brzuch
3.wolne
4. klatka bic
5. barki
6.wolne
7.wolne

zalozenie takie by 1 i 4 dnia procz duzej partii szlo tez w lapy, cwiczac klatke tyramy troche trica wiec dodatkowo dokladam bic.
i 1. dniu na odwrot, duza partia rece tez jaks tam pracoja wiec dokladam trica.

kolejna rzecza jaka mnie nurtuje to chcial bym dolozyc drazek 2x w tyg, czyli pierwszy przy plecach a drugi nie wiem gdzie (chodzi o szerokosc plecow, sa waskie wiec chyba za molo sie staram). jak waszym zdaniem?

koleje pytanie czy piatego dnia moge potyrac tez nogi?

jestem na soku, ma to byc kilku tygodniowy hardcore. z akcentem na kilku (moze 6), nie kilkunastu.

teraz inna rzecz, cwiczac malym ciezarem, nie maksem, nie "czuje" miesni, natomiast z wiekszym tak, ale ilosc powtorzen spada do 6 (czasem5, czasem 7). co zrobic?
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siamano
Lec małymi cieżarami, w ogole myślę, że możesz się zainteresować planem METODA POMPOWANIA MIĘŚNI - czyli każda partia dwa razy, raz lekko, raz ciężko. Drążek masz 2 razy, nogi 2 razy itd. poza tym w miarę się regenerujesz - trening na sok idealny. Podobno efekty fantastyczne, ja będę sie za to brało w Lutym, bo też plecy i barki odstają.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siamano
ostatnio czytalem o tym treningu z pompowianiem, jednego dnia robisz normalny trening, po tym robisz lightownie to co masz normalnie nastepnego dnia.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siamano
za duzo chcesz, zdecyduj sie na jedna rzecz i dzialaj.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siamano
dwa razy drazek (ale plecy tylko raz w tyg, drugi drazek tylko jako dodatek w jakims dniu) i dwa razy nogi, jak to powinno wygladac?
jeden dzien na rece, czy rozdzielic jakos?
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siamano
to daj drazek podchwytem do bica i nachwytem do barków lub pleców
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024