Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepszy bulk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
BODYGUARD, włsnie zauwazylem ze jest tez zwykły createston :wstyd: (nie massive) z mniejsza zawartością węgli i chyba jest ten sam skład co do reszty. Kosztuje mniejwiecej 200 zeta (ceny biore z jednego sklepu internetowego dla wiarygodnego porównania) za 2595 g (czyli dobra tez cena) a massive 200 zeta za 3500g, ale biorac pod uwage ze w zwykłym createstonie są mniejsze dawki (bo tylko 81 gram a w massive 115g) wychodzi mniejwiecej na tyle samo, powiedzmy okolo 33 porcje - za 200 zeta. Kurde ale i tak duuuuzo taniej wychodzi Buildup, w tym samym sklepie co tamte kosztuje 130 zeta za 3 kg, czyli 130 zeta za 40 porcji - cenowo wiec nie do przebicia. I oba - zarówno Createston jak i Buildup zawieraja izolat białka sojowego. Przyznaje jednak racje ze Createston składowo wyglada lepiej. Wiec lepszy bedzie dla kogos kto nie planuje brac zadnych "dodatków", bo dołozy pare złotych wiecej i ma wszytko w jednym. Natomiast ja planuje dodatki w postaci Halodrolu, ponad to mam okolo 300 g l-glutaminy i 100g NAG oraz 100g tauryny i 100g Creapure - pozostałosc po ostatnim cyklu. Wiec chyba bedzie lepiej kupic cos tanszego ale z mniejsza iloscia dodatków, dzieki temu zaoszedze troche mamony. Pozatym buildup tez ma pare dodatków :hyhy:
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk

włsnie zauwazylem ze jest tez zwykły createston


wiekopomne odkrycie :hyhy:

"zwykły" createston masz za około 220 zł
za 2400g + 1000g gratis na allegro
sam taki kupiłem i powiem ci miodzio
idealna baza dla cykli dodać tylko kreatynę albo spalacz
albo koks w zależnosci od celu i heja.
Białko sojowe jest raczej niewielkim dodatkiem
gdyż preparat rozpuszcza sie idealnie bez jednej grudki.

Polecałem massiv bo jest nieco tańszy i ma wiecej
białka i węgli a nieco mniej dodatków co po treningu jak znalazł.

choć owszem to buildup też ciekawa rzecz
ale na porcje to bym brał po 100g a nie 75g jak zalecane.
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
aaa tak na marginesie, bo ja np. tego nie wiedzialem, a moze tez sa tacy co tego nie wiedzą, chodzi o Hi-Tec i Peak Perforamnce. Nie rozumialem czemu niektore ich produkty sa podobne, wrecz identyczne, albo czemu na stronie Hi-Tec jest cennik produktów Peak. Myslałem moze ze Peak wykupuje Hi-Teca bo ten upada czy cos takiego. Napisałem do Hi-Teca zeby mi to wyjaśnili, i odpowiedzieli mi ze po pierwsze Hi-Tec ma sie dobrze :) po drugie Hi-Tec i Peak P. to ta sama firma, a dokładnie obie te firmy należa do tego samego (jednego) człowieka: Armina K. , przy czym Peak skierowany jest na rynek ZAGRANICZNY i ma 3 razy większą oferte niz Hi-Tec, a Hi-Tec skierowany jest bardziej na rynek POLSKI.
Ktos moze pomyslec ze do nas walą chłam i odpady (w postaci Hi-Teca) a za granice sam cymes (Peak). Ale mi sie nie wydaje. Moim zdaniem z powyzszego wynika ze jakość obu tych firm jest taka sama, gdyz to ten sam produkt tylko inne opakowanie i etykieta tzn. inna nazwa na etykiecie. Zauwazcie ze wiele produktów wypuszczonych przez peak i hi-tec mają identyczne składy...ba a nawet nazwy np. testo stack. Inne produkty maja z kolei podobne i analogiczne składy. No i ten Createston który bierze Body - jest zarówno Createston firmy Peak jak i firmy Hi-Tec - oba mają identyczne składy. Innymi słowy robia te same produkty, tylko sypią do innych opakowań.

Co do tej promocji to nie tylko na allegro ona jest - poza tym ja na allegro nie kupuje.
Na stronie Hi-Teca mozna kupic Hi-Tec Createston 2,4kg +1kg gratis za 219.9 złotych. To juz wole bezposrednio od producenta :) W takiej sytuacji bardzo ciekawe rozwiązanie, pomysle nad tym. Jaki masz smak Body ? Dobry jest w smaku ?
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
Orange jedyny smak i całkiem dobry.

wiesz to ze w polskim wydaniu peak performance
createston czy inne suple maja ten sam skład wcale nie znaczy
że w opakowaniu rzeczywiście jest to samo...

ja niedługo kupię createston od peak i porównam działanie.
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
aha czyli teraz bierzesz ten od Hi0tec. A jak dzialanie ? mowieles ze jestes zadowolony, ale w prównaniu z innymi odzywkami potreningowymi ? Lepiej, gorzej ? No pochwal sie :]
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
Ja createston brałem codziennie po 1 porcji
docelowo miały być 2 porcje dziennie
(tak będzie jak zarzucę jakiś kreatynowy koks :P)

no ale i przy tej 1 porcji dzienie
niezłej diecie, średnich treningach
w nieco ponad 2 tygodnie poszło ze 2-3 kg masy
więc można powiedzieć że odżywka działa dobrze.

miałem juz teraz zajebać magna power i orogenix i 2 x createston
niestety potrzebuję nowych opon zimowych...
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
PS edit:

jednak ten buildup to wcale nie atrakcja
przy profi whey massie olimpa ot przykładowa aukcja:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

3,3kg za 116 zł

czyli nawet taniej jak buildup i żadnych sojowych dodatków
a na 100g produktu ma wcale nie mniej leucyny czy glutaminy
(zaznaczam że na 100g produktu nie 100g białka jak podają niektórzy producenci)

więc? ja jestem na 100% za olimpem.
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
zasze byłem za profi, w promocji wychodzi 35zł/kg (promocja 8x1kg + przesyłka kurierem free za 280zł) elegancko można się z jakimś koleszką złożyć.
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
Tak, a jakościowo czy to smak, czy rozpuszczalność jest IMO zajebista. U mnie na siłce przy 3 jednego gratis dorzucają.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
no dobra panowie, zastanowie sie nad tym, chociaz planuje zrobic duuuuze zakupy. Sprawdzałem na stronie hi-teca i wyczytalem ze jest promocja "pakiet indywidulany", jesli zamowie 4 rozne produkty z roznych kategorii (w tym zamowil bym tego Buildup'a) to mam 30 % znizki, wiec sie oplaci. Ponad to zamowil bym to nowe bialko Whey Fusion (6 rodzaji białek) - bialeczko zbiera dobre opinie. No ale pomysle jeszcze nad tym wszystkim.

Mam teraz kolejny problem :] Nie zakladam nowego tematu bo to dotyczy moich zakupow ktore za niedlugo beda mialy miejsce :)

CreaCola od Megabola :] dowiedzialem sie o tym produkcie z tego forum, Body Ty napisales ze calkiem niezly produkt i smakuje faktycznie jak cola. Na sfd (bardzo sceptycznie sa tam nastawieni ludzie do Megabola) zbiera naprawde dobre opinie, zarówno pod wzgledem smaku jak i dzialania.
Skald tez dobry: bo polaczenie jabłczanu z buforowanym monohydratem. Tania jak barszcz. Wiec serio sie nad tym zastanawiam. Do tego zapodał bym na spróbe Nitrox - bo to tez mnie intryguje od dłuzszego czasu (tez zawiera obie formy krety tylko w mniejszej dawce no i AAKG i dodatki typu synefryna, idealne przed treningiem). Majac duze opakowanie CreaColi (300g) i opakowanie Nitroxa (30 zaszetek ale to bym bral tylko przed treningiem) mialbym dluugi kreatynowy cykl za smieszne pieniadze. Co mysliscie ? :] W brew pozorom na stronie Megabola mozna kupic naprawde tanio, bo CreaCola niecale 30 zeta (300g) a Nitrox (+ 70g CreaColi gratis) 63 zeta. Szkoda ze nie ma promocji nitrox + tansze ale duze opakowanie CreaColi - bo te 70 g to sie do niczego nie zda. Jak byscie widzieli gdzies taką promocje (nitrox + 300g CreaColi) to piszcie (jak nie mozecie tu to na privie) - aha, mam na mysli sklepy internetowe a nie allegro.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
Crea colę można wziać, nitrox ma raczej średnie opinie.
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
"Jestem na początku brania efekty za jakis miesiąc opiszę
natomiast póki co świetny smak i cena atrakcyjna oby tylko działanie było dobre
to będzie to genialna alternatywa dla mono i jabłczanu"

to sa Twoje słowa Body :] No to jak, udał sie cykl ? Dziala jak normalna kreatyna czy to tylko napój o smaku coli ? Nie oczekuje od tego rewelacji, poprostu czy to autentycznie jest to co powinno byc czyli 2.5 g jabłka i 2.5 mono ? Bo jesli tak to powinno to jako tako dzialac. Napisz swoje wrazenia po cyklu.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
Nie zrobiłem do końca przerwałem po 2 tygodniach bo mi sie nie chciało dalej...
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
uuuuu to nie dobrze, martwisz mnie Bodziu :P A co z ta nieustanną walką i dążeniem po swoje ?? :zdegustowany:
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
Narazie to walka z samym sobą by chociaż isc na trening... :wstyd:

a póki co cieknie mi tylny most, mam do wymiany świece
jak do mojej fury 138 zł sztuka wcześniej wspomniałem o oponach...


no i tu właśnie widzisz następne moje 2 cykle już
zagospodarowane są środki... :dobani:

nie mam za co umówić sie z nową dziewczyną na piwo...
  • 0

Leon_SSJ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wszystko prawie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
trudy zycia codziennego ;)
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy bulk
a to apropos izolatu białka sojowego, ktorego sie tak bałem w Buildupie czy tez Createstonie. Kazdy z nas jak widzi białko zawierajace domieszke bialka sojowego omija je szerokim łukiem. Bo kazdy wie ze ma BV tylko 75. I ze nie ma takiego aminogramu jak serwatka np. Prawda jest taka ze pewnym aminokwasow na 100g ma ma mniej niz serwatka ale innych ma wiecej jak np. argininy. A BV okazuje sie ze nie jest najwazniejszym wyzncznikiem przydatnosci białka.

"nie ma ŻADNEJ rożnicy pomiędzy efektywnością roznego rodzaju białek, co zostało udowodnione w badaniach sprawdzających istnienie jakichkolwiek rozbieżności w przyrostach masy mięśniowej przy suplementacji białkiem serwatkowym, jajecznym czy też sojowym; wszystkie trzy mają stymulować wzrost; zwolennicy serwatki mowią, że ma ona niezwykle wysokie BV; aczkolwiek wg najnowszego dochodzenia w tej sprawie okazuje się, że pojęcie BV i PER(wskaźnik wydajności białka - protein efficiency ratio) wyszły z użycia; najnowszym i najbardziej wiarygodnym miernikiem jakości białka w odniesieniu do ludzi jest PDCAAS; wg tej skali serwatka niekoniecznie jest najlepszym źrodłem białka - w rzeczywistości białko serwatki i SOI znajdują się na szczycie rankingu ; nie oznacza to, że są one rowne; najwyższą oceną w skali PDCAAS jest 1.0; otrzymooję ją jakakolwiek proteina, ktora będzie całkowicie wykorzystana przez organizm człowieka; porownano więc białko soi, jajka, kazeinę, białko zawarte w wołowinie oraz sporą część białek pochodzących z roślin strączkowych; SPI /izolat białka sojowego/ w porownaniu do białka jajecznego i serwatki otrzymał najwyższą notę - 1.0; białko wołowiny uzyskało zaledwie 0.92, zaś białko zawarte w fasoli 0.68 /najwyżej spośrood strączkowych/ "
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024