Skocz do zawartości


Zdjęcie

zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1
Na ostatnim treningu sensei przekazal nam sensacyjna informacje ze zawodnicy Kyokushin Karate pokonali najlepszych fighterow K1 z serii (?) K1 vs Kyokushin. Bylismy ogromnie zdziwieni, a to dowodzi tego ze K1 nie jest elita i sa lepsi fighterzy nie walczacy w K1. Ja osobiscie nie sledze wynikow i walk tego turnieju i nie znam sie za dobrze, ale to co napisalem przekazal nam sensei ktory na bierzaco sledzi to i interesuje sie tym.
Jest to 100% prawda
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1
http://www.forum-kul...showtopic=66321
http://www.forum-kul...showtopic=66639
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1

Na ostatnim treningu sensei przekazal nam sensacyjna informacje ze zawodnicy Kyokushin Karate pokonali najlepszych fighterow K1 z serii (?) K1 vs Kyokushin. Bylismy ogromnie zdziwieni, a to dowodzi tego ze K1 nie jest elita i sa lepsi fighterzy nie walczacy w K1. Ja osobiscie nie sledze wynikow i walk tego turnieju i nie znam sie za dobrze, ale to co napisalem przekazal nam sensei ktory na bierzaco sledzi to i interesuje sie tym.
Jest to 100% prawda

z całym szacunkiem dla twojego sensei coś gdzieś słyszał ale nie do końca...ze znanych zawodników K! wystartował tylko Remy Bonjarsky który na punkty przegrał z Fihlo a reszta zawodników K1 to jakieś leszcze...pozatym częśc walk odbywałą się na zasadach kk ...myśle że jednak w K1 są najlepsi zawodnicy zresztą taki Fihlo to w sumie taki pół na pół bo w K1 juz kilka lat walczy z różnym skutkiem...myślę że gdyby w ekipie K1 wystartował sapp,aerts,hoost,leebanner itp to roznie śliby zawodników kk ( w sumie walczyć z nimi mógłby chyba tylko Fihlo) tak więc sam widzisz że twój sensei przesadza prawie jak zawodowy ogrodnik...ok zawodnicy kk wygrali temu niekt nie zaprzeczy ale nie walczyli z najlepszymi...
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1
a żeby nie być gołosłownym jak twój sensei:
Fight 1 - Kyokushin vs. K-1 (Kyokushin Rules)
Kentarou Tanaka wins by first round infringement (foul) over Hanse Nijman( nawet go nie ma na sherdogu więc nie miał przed tą walką żadnej oficjalnej walki K1)

Fight 2 - Kyokushin vs. K-1 (Kyokushin Rules)
Lechi Kurbanov wins by knockout at 1:00 of the first round over Big Fam ( podobnie jak zawodnik wyżej)

Fight 3 - Kyokushin vs. K-1 (Kyokushin Rules)
Ewerton Teixeira wins a three round decision over Petar Majstorovic ( podobnie jak wyżej)

Fight 4 - Kyokushin vs. K-1 (K-1 Rules)
Makoto Akaishi wins by second round TKO (towel) over Mavrick ( przed ą walką jedna walka K1 przegrana)

Fight 5 - Kyokushin vs. K-1 (K-1 Rules)
Alexander Pichkunov wins by second round knockout over Seth Petruzelli ( 1 walka przegrana)

Fight 6 - Kyokushin vs. K-1 (K-1 Rules)
Glaube Feitosa wins by first round knockout over Alistair Overeem ( 1 walka przegrana)

Fight 7 - Kyokushin vs. K-1 (K-1 Rules)
Fransico Filho wins a three round unanimous decision (30-28, 30-28, 30-27) over Remy Bonjasky ( jedyny dobry zawodnik)
więc stary jak dla twojego sensei to są najlepsi zawodnicy to sorki albo jest głupi i się zna na K1 jak świnia na niebie albo lubi wam wciskać głodne kawałki a wy to łykacie jak ciepłe kluchy
  • 0

budo_mawajo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1
Jednak to nie było takie byle co, skoro na oficjalnej stronie K-1 imprezę jednoznacznie podsumowali tytułem artykułu "K-1 bows to Kyokushin". Na zasadach Kyokushin walczyli głównie ludzie z Kyokushin między sobą. Ludzie z K-1 oberwali głównie na własnych zasadach.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1
ale stary kto oberwał? czy dla ciebie goście z jedną walką na koncie to asy których pokonaniem należy się szczycić jak nie wiem czym? bo jak dla mnie to nie bardzo
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1

Ewerton Teixeira wins a three round decision over Petar Majstorovic ( podobnie jak wyżej)


pitman - Nie ma co na sile probowac wykazac sie wielkim znawstwem w dziedzinie K-1, skoro tak naprawde gowno wiesz... Wytykanie innym roznych drobnych pomyleczek swiadczy jedynie o tym ze masz jakies kompleksy...

Skoro petar Mejsterovicz nie stoczyl jeszcze zadnej walki wczesniej (tak wynika z tego co napisales ) to ciekawe dlaczego widzialem kilka jego walk, wlasnie w K-1,a na stronie oficjalnej K-1 : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sa takie oto informacje :

PETAR MAJSTOROVIC
Switzerland /

COUNTRY :Switzerland
HEIGHT : 184 cm
WEIGHT : 90.0kg

*TITLES*
WKN Would kickboxing Champion (01')
K-1 2001 in German Champion

*RECORDS*
22 Fights 18 Wins 4 Losses 11Kos

Nastepnym razem jak bedziesz cos pisal to postaraj sie troche najpierw poszperac po necie, a nie najezdzasz na innych jakbys wszystko wiedzial.

Co do reszty zawodnikow oprocz Bonjarsky'ego moge sie zgodzic ze sa mniej znani, ale nie znaczy to ze sa slabi. Oczywiscie nie probuje rowniez wywyzszac zawodnikow KK, bo prawdopodobnie z czolowka K-1 bylyby problemy....
  • 0

budo_menth0l
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraśnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1
Ja tam czekam tylko az w K-1 wystarytuja zawodnicy kyokushinkanu Royamy... Ponoc treningi maja byc przekrojowe (uderzenia na glowe/ parter) wiec nareszcie karate moze znowu namieszac na miedzystylowych arenach. Czekam na tryumf w zawodach np. Pride czy UFC :) Poczekamy, zobaczymy....
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1

...myślę że gdyby w ekipie K1 wystartował sapp,aerts,hoost,leebanner itp to roznie śliby zawodników kk


Wybacz ale z tym Sappem to sie troche zagalopowales :D
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1
Ekhm,
w czasie tej gali K1 vs Kyok z tego co zaobserowalem to za wiele znanych nazwisk K1 nie bylo. Zatem nie mozna mowic o czolowce.
Ze zawodnicy Kyokushin wygrali swoje walki wedle wlasnych regol to mnie naprawde nie dziwi szczegolnie biorac pod uwage przeciwnikow :roll:
Znane nazwiska to Remy i Alistar. Reszte widze 1 raz na oczy.
Dla mnie ten turniej to zwyczajna ciekawostka. Zawodnicy Kyoka jak nie stanowili sily w K1 tak nie stanowia pomimo zmiany regulaminu pod Karatekow.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1

Ewerton Teixeira wins a three round decision over Petar Majstorovic ( podobnie jak wyżej)


pitman - Nie ma co na sile probowac wykazac sie wielkim znawstwem w dziedzinie K-1, skoro tak naprawde gowno wiesz... Wytykanie innym roznych drobnych pomyleczek swiadczy jedynie o tym ze masz jakies kompleksy...

Skoro petar Mejsterovicz nie stoczyl jeszcze zadnej walki wczesniej (tak wynika z tego co napisales ) to ciekawe dlaczego widzialem kilka jego walk, wlasnie w K-1,a na stronie oficjalnej K-1 : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sa takie oto informacje :

PETAR MAJSTOROVIC
Switzerland /

COUNTRY :Switzerland
HEIGHT : 184 cm
WEIGHT : 90.0kg

*TITLES*
WKN Would kickboxing Champion (01')
K-1 2001 in German Champion

*RECORDS*
22 Fights 18 Wins 4 Losses 11Kos

Nastepnym razem jak bedziesz cos pisal to postaraj sie troche najpierw poszperac po necie, a nie najezdzasz na innych jakbys wszystko wiedzial.

Co do reszty zawodnikow oprocz Bonjarsky'ego moge sie zgodzic ze sa mniej znani, ale nie znaczy to ze sa slabi. Oczywiscie nie probuje rowniez wywyzszac zawodnikow KK, bo prawdopodobnie z czolowka K-1 bylyby problemy....

ze tak powiem sponiewierałeś mnie jak reksio szmate tylko że...po pierwsze to ten rekord któy napisałę s można sobie w dupe wsadzić ( oficjalnych walk w K1 miał ten gość 15 a nie 22 -ok źle napisałem przyznaje bo nie ma sie co kłócić błąd ludzka rzecz z tych 15 walk przegrał 8 a wygrał 7 - znów rekord któy podałes diametralnie różny nie wierzysz sprawdź na sherdogu...)

Petar Majstorovic
• Record 7 - 8 - 0

ale to nie ważne -qrwa gość walczył na zasadach kk więc czym tu się szczycić? co do tekstu o drobnych pomyłeczkach...jak dla ciebie pisanie o zawodnikach co mają po 1 walce na koncie że sa najlepsi to drobna pomyłka to cóz widać i w tej kwesti mamy inne zdanie...a co do czołówki zawodników K1 to im pewnie do takiej walki z karatekami to nawet nie chciałoby sie rozgrzewać ani wychodzić do ringu...wszystko to to jak dla mnie kolejna propaganda na rzecz kk które ostatnimi czasy troche podupada - być może niedługo zrobią walki w klatce gdzie wezmą paru emerytów albo "najlepszych" zawodnikó z ujemnym bilansem zlkeją ich i znó będzie się czym szczcycić...jak dla mnie żenada...kompleksów nie mam ale widze ze trenujący kk je maja i probuja je ukrywać pod stekiem kłamst ,mitów i bajeczek dla tego stylu to zadna nowośc...
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1

...myślę że gdyby w ekipie K1 wystartował sapp,aerts,hoost,leebanner itp to roznie śliby zawodników kk


Wybacz ale z tym Sappem to sie troche zagalopowales :D

podaj jednego zawodnika kk któy na zasadach K1 mialby szanse z sappem...
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1

podaj jednego zawodnika kk któy na zasadach K1 mialby szanse z sappem...


To zmierza ku teoretyzowaniu, kto by wygral gdyby... a ja znajomej wrozki nie mam.

O co mi chodzilo... Nie uwazasz, ze podawanie nazwiska Sappa, obok takich slaw jak Hoost to lekka przesada ? Owszem, Sapp to slynna postac, jakze uwielbiana przez malych japonczykow, ale medialnosc to jedno, a umiejetnosci w ringu dwa. Braki techniczne, taktyczne i jakiekolwiek inne ten zawodnik nadrabia masa i mloceniem na oslep, to moim zdaniem nie jest najlepsza reklama k1 stad Crocop, Hoost, Bonyasky siezgodze, ale Sapp - zdecydowanie nie... imho.
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1
"...a co do czołówki zawodników K1 to im pewnie do takiej walki z karatekami to nawet nie chciałoby sie rozgrzewać ani wychodzić do ringu...wszystko to to jak dla mnie kolejna propaganda na rzecz kk które ostatnimi czasy troche podupada - być może niedługo zrobią walki w klatce gdzie wezmą paru emerytów albo "najlepszych" zawodnikó z ujemnym bilansem zlkeją ich i znó będzie się czym szczcycić...jak dla mnie żenada...kompleksów nie mam ale widze ze trenujący kk je maja i probuja je ukrywać pod stekiem kłamst ,mitów i bajeczek dla tego stylu to zadna nowośc..."

8O stary.... bez komentarza.... :?
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1
co by nie mówić to zawodnik K1 czy to się komuś podoba czy nie....
btw wargrim stronka oficjalna K! to rzeczywiście źródło wiedzy wszelakiej o zawodnikach występujących pod ich flagą : zobacz sobie rekord Bothy to zrozumiesz o czym mowię - gorszego burdelu niz na tej stronie nie ma chyba nigdzie indziej: powinni oddzielić rekord walk w formule K1 od walk w inncyh formułach a nie pisać razem bo później wychodzą takie kruczki włąśnie że botha ma w rekordzie 51 Fights 44 Wins 4 Losses 2 Draws 29 KOs 1 No Contest- co zresztą nawet i tak się nie trzyma nijak kupy bo 4 porażki to on ma w samej formule K1 a jeśli to bilans wszystkich walk jakie w zyciu stoczyl to gdzie sie pytam jest porażka z Tysonem? i takich "byków" na tej stronie jest więcej,wystarczy poszukać...
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1

btw wargrim stronka oficjalna K! to rzeczywiście źródło wiedzy wszelakiej o zawodnikach występujących pod ich flagą : zobacz sobie rekord Bothy to zrozumiesz o czym mowię - gorszego burdelu niz na tej stronie nie ma chyba nigdzie indziej: powinni oddzielić rekord walk w formule K1 od walk w inncyh formułach a nie pisać razem bo później wychodzą takie kruczki włąśnie że botha ma w rekordzie 51 Fights 44 Wins 4 Losses 2 Draws 29 KOs 1 No Contest- co zresztą nawet i tak się nie trzyma nijak kupy bo 4 porażki to on ma w samej formule K1 a jeśli to bilans wszystkich walk jakie w zyciu stoczyl to gdzie sie pytam jest porażka z Tysonem? i takich "byków" na tej stronie jest więcej,wystarczy poszukać...


Faktycznie, masz racje. Ja tez dawno juz to zauwazylem, ze bledow masa, brak aktualizacji itp. Jednak chodzilo mi wylacznie o to, ze napisales o Petarze ze nie walczyl jeszcze nigdy w K-1...

Nie mam nic do Ciebie osobiscie, jednak troche juz mnie wku.... te wszystkie spekulacje, rozdrabnianie sie itp. Kompleksow nie mam ;) .

Dla mnie jest oczywiste dlaczego nie bylo wiecej uznanych zawodnikow K-1 jak Hoost, Aerts, Ignashov itp. po prostu organizatorzy nie mieli wystarczajacej ilosci funduszy. jestem przekjonan, ze gdyby bylo inaczej to Filho zorganizowalby to tak, ze moglibysmy zobaczyc walki np. Texeira vs. Ignashov. itd.

Dla mnie wazne jest to, ze w ogole taka impreza sie odbyla. Pewnie za rok, zawodnicy K-1 beda chcieli pokazac, ze sa lepsi i pojawi sie wiecej gwiazd...

To moja opinia w tej kwesti....
Jeszcze raz sorki jak kogos urazilem....
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1
[quote name="budo_.][quote name="budo_Vince"][quote]...myślę że gdyby w ekipie K1 wystartował sapp,aerts,hoost,leebanner itp to roznie śliby zawodników kk [/quote]

Wybacz ale z tym Sappem to sie troche zagalopowales :D [/quote]podaj jednego zawodnika kk któy na zasadach K1 mialby szanse z sappem...[/quote]
Andy Hug.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1
Liczmistrz z całym szacunkiem...wiesz równie dobrze mógłbyś wpisać Masutatsu Oyame :( może i jestem wyjątkowo wybredny ale chodziło mi o żyjacych zawodników...
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1
No nie do końca. Spośród tych dwóch nieżyjących zapewne tylko jeden miałby szanse, niekoniecznie ten starszy...
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: zawodnicy Kyokushin Karate rozniesli najlepszych z K1

No nie do końca. Spośród tych dwóch nieżyjących zapewne tylko jeden miałby szanse, niekoniecznie ten starszy...


Ho, ho, ho.... teraz to sie dopiero zacznie... Juz to widze... Dales do pieca, nie ma co....

podaj jednego zawodnika kk któy na zasadach K1 mialby szanse z sappem...


Gdyby wszystko bylo rozgrywane czysto, bez walkow - patrz walka Sapp vs. kimo. to mysle ze mialby szanse np. Glaube Feitosa - niskie ale zawsze ;) ..
W sumie to na dzien dzisiejszy za wielu takich zawodnikow pewnie nie ma, ale jak tylko wprowadzono by trening przekrojowy, powiedzmy, elementy boksu - to pewnie nagle ta licza by sie drastycznie zwiekszyla....

Poczekamy, zobaczymy...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024