Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

BeNeQ
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Porada
Witam.
Od nastepnego tygodnia zaczynam ćwiczenia na siłowni. Ćwiczyłem juz na siłowni ale po jakimś czasie nudziło mnie to i kończyłem z treningami :[ . Teraz postanowiłem wziąsc sie na poważnie za swoj wygląd. Jeszcze nigdy nic nie brałem...Niestety ale mam troche tłuszczu na brzuchu i nie tylko;/;/ Od jakiegoś czasu mam w domu takie suplementy jak:
-wiec tak :
- glutagenix
-thermo speed (spalacz)
-ester cell max
wszystkie te suple były doradzanie moim zdaniem przez osobę znającą sie na tym...
teraz mam do was takie pytanie czy odrazu zaczynając ( po raz kolejny) przygode z siłownia mam zażywać wymienione prze zemnie suple?
Pozdrawiam
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
ułóż diete odpowiednią , bo naprawde mozesz zjesc supli za 3000 zl nawet ale bez diety nie osiągniesz takiego efektu, do tego dodaj trening aerobowy i fat leci az miło :)

BeNeQ
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
Diety nie jestem w stanie trzrymac;/
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
Ale czemu nie jestes w stanie trzymac to jak juz tak nie jestes w stanie trzymac diety to oebtnij tluszcze nie jedz slodyczy itp zadnej coli i innych takich badziewiow staraj sie jesc zdrowo ;]
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

BeNeQ
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
Tak wiem z tym juz skończyłem. Przez jakies 5 miesiecy zjechałem z waga o 15 kg. Aktualnie moja waga to 95 kg przy 188 cm wzrosu. A co powiecie o suplach.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
suple jak suple , gówno dają bez diety :) stary dlaczego nie mozesz diety trzymac? co do szkoły posiłków nie mozesz nosic? albo mama ci nie pozwala czy ki chuj ?

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada

- glutagenix
-thermo speed (spalacz)
-ester cell max
wszystkie te suple były doradzanie moim zdaniem przez osobę znającą sie na tym...


no spec jakiś ci doradził ..wszytsko co zalega na półkach w sklepach , suple nic nie dadzą bez dietki tym bardziej ty zaczynasz znów ( chyba słomiany zapał ) wiec puki co nic ci nie potzreba jak trening i dobra micha
  • 0

BeNeQ
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
Tak chodzę do szkoły a po za tym nie jestem w stanie robić sobie sam obiadów ani nic w tym stylu...;/ Suple doradzanie były przez Litcha....
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
przecież dieta redukcyjna nie wymaga aż takiej filozofii
jeżeli nie będziesz się odpowiednio odżywiał to zrzucisz bardzo mało. miej świadomość, że jeżeli później przestaniesz ćwiczyć i pilnować tego co jesz, znów obrośniesz fatem bo sądząc po wadze z profilu, ta nadwaga nie jest wywołana np. apetytem na słodycze, a genetyką. licz się więc z tym, że jeżeli chcesz zrzucić zbędne kilogramy to nie może to być troche treningu z paroma suplami, tylko całkowita zmiana trybu życia. chyba że te 98 kg to głównie mięso a fatu masz odrobinkę w co wątpię.
więc zastosuj się do rad chłopaków, a zobaczysz w końcu efekty. w przeciwnym wypadku, zrobisz ileś treningów, wykorzystasz te suple i czeka Cię niemiła niespodzianka przed lustrem
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

BeNeQ
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
myślałem ze takie połączenie supli da mi taki efekt ze bedzie sapalala sie tkanka tłuszczowa i bede budował miesnie :]
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
suple mogą jedynie przyspieszyć spalanie tkanki ale potrzebna jest odpowiednia dieta i odpowiedni trening
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
jw. bez diety nie ma to sensu może Ci kurna nawet mama gotowac lub co grunt byś patrzył co jesz i liczył kalorie - a nie wcinał ziemniary ile wlezie wegle obetnij do 4g bialko daj 2,5 i tłuszcze 1g - wsumie wychodzi ze rano jesz mleko z owsianka w polodnie ziemniory i duzo kuraka i na kolacje chudy twaróg do tego moga byc jajka na twardo (z 4-5) - chleba nawet nie tknij:D no chyba ze naprawde musisz kawalatek do twarogu czy jajek i wtedy go posmaruj maslem i finito masz najprosza i malo wymagajaca diete.
  • 0

BeNeQ
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
A co z tymi suplami kiedy brac?
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
Na razie poćwicz bez supli z dietą potem się dorzuci suple.
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
gluta okolo treningowo , kreatyna po , spalacz przed treningiem
do tego pilnuj diety i bedzie git
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024