Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywka na Większe Mięśnie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

Grzywa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywka na Większe Mięśnie ?

Witam. Mam nadzieje że mnie jakoś naprowadzicie. Tematóew jest takich sporo ale to jest raczej indywidualne zastosowanie, wiec postanowiłem załoźyć nowy topic :P Mam 21 latek, 182 cm, 76 kg. Ćwicze dopiero od 2 tyg. 3 treningi na tydzień (np. pon - śr - sob) Diete mam wpierniczam 6 posiłów dziennie (zupki mleczne, rybki, kluchy, piesi kurczaczka). Mimo, że 2 tyg ćwicze to już widze lekkie efekty...
Na jednej ze stron znalazłem wiele odżywki na większe mięśnie ale nie wiem które mogłyby być najlepsze dla mnie?
Mam do was pytanko co brać aby te mięśnie mi szybciej rosły i były takie jak podczas treningu (napompowane i takie sporwe :P)

Licze na pomoc, Michał


  • 0

mivchal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?
koksy:D
  • 0

mivchal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?

koksy:D


jesli dopiero zaczales cwiczyc to poczekaj z 5 miechow bo nic ci nie da jakas odzywka na poczatku zawsze rosna potem jest juz ciezej i dopiero kup sobie jakas kretke,
  • 0

Grzywa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?

jesli dopiero zaczales cwiczyc to poczekaj z 5 miechow bo nic ci nie da jakas odzywka na poczatku zawsze rosna potem jest juz ciezej i dopiero kup sobie jakas kretke,


a jak coś takiego bym sobie kupił
- BIOGENIX HMB 1000 Monster Caps 120 ?
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?

a jak coś takiego bym sobie kupił
- BIOGENIX HMB 1000 Monster Caps 120 ?


'bym' czy 'lem' ? :P Bo lepiej sie zapytaj przed kupnem, bo jest wiele drogiego 'syfu' na rynku suplementow

to jest HMB - to jest na rzezbe, trzeba dlugo przyjmowac i w zasadzie nie wiadomo czy to w ogole dziala -> bylo wiele takich tematow. Ja bym poczekal, Dobra dieta a potem jak mivchal napisal - jakis cykl na mono.

Mozesz sobie kupic geinera/ bialko jako uzupelnienie diety, z dobrych geinerow to Mutant Mass - optymalnie skladowo i cenowo:P, albo MHP Up your Mass (sam teraz pije wiec moge polecic - troche drogi ale ma zajebisty sklad i smak )ewentualnie Syntrax - Goliath tez jest dobry i ma b.dobry sklad. Jak gorzej z funduszami to ludzie tez sobie chwala Gainbolic z Olimpu. Do tego Jak masz fundusze to mozesz kupic sobie jeszcze kazeine na noc na zatrzymanie katabolizmu.

Ewentualnie moze jakies BCAA. Do tego witaminy obowiazkowo! np Multiple Sport ludzie polecaja. Dieta to podstawa, jak chcesz to mozesz zalozyc temat w dziale dieta, rozpisac swoja diete i tam na pewno koledzy doradza/ zmienia etc ;] Jest tez tam taki program ktory pomaga obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne - przydatna rzecz.

Widze ze masz 21lat wiec za jakis czas, np po cyklu na mono mozesz tez pomyslec o boozerze testosteronu

Ewentulnie jak brakuje Ci energii to moze jakis boozer przedtreningowy? Moge polecic Plasma Jet - troche droga ale warta swej ceny - zajebista pompa. Ewentulanie No shotgun, dorian yates etc
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?
HMB trzeba brać długo i działa na osoby z małym stażem.Lepiej kup białko.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?

koksy:D

Ćwiczy dopiero 2 tygodnie i już Go namawiasz na koksy :P W żadnym wypadku nie bierz koksów :P Przeczytaj co napisał Dathí :)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Grzywa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?
No koksów to napewno nie bede szamał :P Dzięki Dathí za tak obszerną wypowiedź. Tylko mam jeszcze pytanko onośnie mutant massa. Moja trenerka pytała sie gdzieś u siebie na siłce chłopaków i powiedzieli że z moim malutkim stażem mutant możę być dla mnie za mocy i moge spuchnąć a nie przytyrać... Miałem sobie go kupić ale się troche tego przestraszłyłem że mi wszystko w beben pójdzie :P
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?

No koksów to napewno nie bede szamał :P Dzięki Dathí za tak obszerną wypowiedź. Tylko mam jeszcze pytanko onośnie mutant massa. Moja trenerka pytała sie gdzieś u siebie na siłce chłopaków i powiedzieli że z moim malutkim stażem mutant możę być dla mnie za mocy i moge spuchnąć a nie przytyrać... Miałem sobie go kupić ale się troche tego przestraszłyłem że mi wszystko w beben pójdzie :P


Głupota. Pójdzie Ci w bęben jak będziesz codziennie żarł frytki, kebaby itp :) Bierz mutanta bo jest bardzo dobry ;)
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?
Ach ci znawcy:/ Mutant jak każde jedzenie może odłożyć się w postacji tkanki tłuszczowej jeśli zostaną ku temu spełnione pewne parametry(duże spożycie mutanta i brak ruchu).Jak mutant może być za mocny?To jest imitacja jedzenia?Czy kurczak jest za mocny?I co to za trenerka że takich rzeczy nie wie?
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?
Dziennie 100g mutanta nie powinno przynieść brzucha :P
  • 0

mivchal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?

Ćwiczy dopiero 2 tygodnie i już Go namawiasz na koksy :P W żadnym wypadku nie bierz koksów :P Przeczytaj co napisał Dathí :)


to bylo zartem, ja jestem przeciwnikiem koksow ;)
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?
cwicz miesnie brzucha np 8 minute ABS (poszukaj na youtube) i na pewno w brzuch nie pojdzie :P
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Grzywa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?
No to dziękóweczka za pomoc, kupie sobie tego mutancika skoro go tak polecacie.
3 razy w tyg po 2 godziny trening wystarczy czy bardziej sie katować ? Nie chce zakładać juz oddzielnych tematów dlatego tutaj pytam :P
acha i powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz, na każdym treningu robie serie na biceps, triceps, klate, plerki. Można tak czy lepiej na każdym treningu oddzielną partie ?
  • 0

cort06
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?

acha i powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz, na każdym treningu robie serie na biceps, triceps, klate, plerki. Można tak czy lepiej na każdym treningu oddzielną partie ?

to tzw trening ogólnorozwojowy. Poszukaj było.
  • 0
Pozdrawiam
Mikołaj

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?

No to dziękóweczka za pomoc, kupie sobie tego mutancika skoro go tak polecacie.
3 razy w tyg po 2 godziny trening wystarczy czy bardziej sie katować ? Nie chce zakładać juz oddzielnych tematów dlatego tutaj pytam :P
acha i powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz, na każdym treningu robie serie na biceps, triceps, klate, plerki. Można tak czy lepiej na każdym treningu oddzielną partie ?


Przedewszystkim zmien trenerke. Ustal sobie dobra diete choc jak twierdzisz jakas tam masz.
Czytaj uwanie posty jesli chlopaki mowia ze cos jest dobre to znaczy ze zostalo sprawdzone i ze jest dobre
oczywicie nie na kazdego wszystko dziala tak samo.
W dziale trening poczytaj troche popatrz na gotowe programy podobieraj cwiczenia ktore ci odpowiadaja a wogole to poczytaj
zasady treningu na mase bo domyslam sie ze taki wlasnie atakujesz i wtedy dobierz odpowiednie cwiczenia.
Probuj probuj i jesczcze raz probuj troszke sie zchodzi zanim sie dobierze dobry program treningowy pod siebie.
Bo ten co teraz masz to porazka. Niestety oprocz silowni troszke trzeba sie jwszcze pouczyc w domu zwlaszcza na poczatku.

ps. oprocz miesni gornej parti ciala sa tez miesnie dolnej parti NIE zaniedbuj ich jesli nie chcesz ujrzec w lustrze efektu bociana
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?

ps. oprocz miesni gornej parti ciala sa tez miesnie dolnej parti NIE zaniedbuj ich jesli nie chcesz ujrzec w lustrze efektu bociana


'efekt bociana' - dobre :P ja wlasnie tak mam tyle ze w druga strone, tj mam dobrze rozwiniete miesnie nog, za to gorzej gorne partie. Ale fakt faktem jest ze trzeba cwiczyc wszystkie miesnie, a ewentulnie skupiac sie na tych mniej rozwienietych, w moim przypadku to klata :!:
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Grzywa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?
No dobra :P akurat co do nóg to uda mam dobrze rozwiniete i łydki też nie na najgorszym poziomie bo grałem w piłke i mam na dole spoko. No dobra to poczytam o treningu i sie zastosuje do niego odpowiednio. Mówie łapy i klata to mój priorytet :P
  • 0

Grzywa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?

'bym' czy 'lem' ? tongue.png Bo lepiej sie zapytaj przed kupnem, bo jest wiele drogiego 'syfu' na rynku suplementow

to jest HMB - to jest na rzezbe, trzeba dlugo przyjmowac i w zasadzie nie wiadomo czy to w ogole dziala -> bylo wiele takich tematow. Ja bym poczekal, Dobra dieta a potem jak mivchal napisal - jakis cykl na mono.

Mozesz sobie kupic geinera/ bialko jako uzupelnienie diety, z dobrych geinerow to Mutant Mass - optymalnie skladowo i cenowo:P, albo MHP Up your Mass (sam teraz pije wiec moge polecic - troche drogi ale ma zajebisty sklad i smak )ewentualnie Syntrax - Goliath tez jest dobry i ma b.dobry sklad. Jak gorzej z funduszami to ludzie tez sobie chwala Gainbolic z Olimpu. Do tego Jak masz fundusze to mozesz kupic sobie jeszcze kazeine na noc na zatrzymanie katabolizmu.

Ewentualnie moze jakies BCAA. Do tego witaminy obowiazkowo! np Multiple Sport ludzie polecaja. Dieta to podstawa, jak chcesz to mozesz zalozyc temat w dziale dieta, rozpisac swoja diete i tam na pewno koledzy doradza/ zmienia etc ;] Jest tez tam taki program ktory pomaga obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne - przydatna rzecz.

Widze ze masz 21lat wiec za jakis czas, np po cyklu na mono mozesz tez pomyslec o boozerze testosteronu

Ewentulnie jak brakuje Ci energii to moze jakis boozer przedtreningowy? Moge polecic Plasma Jet - troche droga ale warta swej ceny - zajebista pompa. Ewentulanie No shotgun, dorian yates etc



Dathi widze że nieźle ogarniasz temat odnośnie odżywek to mam jeszcze prośbe o pomoc. Innych pomoc także mile widziana tongue.png

BSN Nitrix 180 kaps. - jeżeli coś takiego bym sobie sprawił jakie opinie ? Zależy mi na tym aby czuć tą pompe i mięsnie a nie tak że po treningu
po jakimś czasie prawie ich nie czuć smile.png

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-tabl-2,p.html


  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na Większe Mięśnie ?

Dathi widze że nieźle ogarniasz temat odnośnie odżywek to mam jeszcze prośbe o pomoc. Innych pomoc także mile widziana :P

BSN Nitrix 180 kaps. - jeżeli coś takiego bym sobie sprawił jakie opinie ? Zależy mi na tym aby czuć tą pompe i mięsnie a nie tak że po treningu
po jakimś czasie prawie ich nie czuć :P


Dzieki za komplement ale sa wieksi znawcy na tym forum :)

Moge polecic to co bralem i co dzialalo na mnie.

Tez kiedys chcialem kupic BSN Nitrix ale mi odradzono. Ja bym wzial plasme jet z Gaspari nutrition, ktora sie bierze tylko w DT i wazne jest KIEDY a nie ile bierzesz, w przeciwienstwie do BSN. PJ na mnie najlepiej dzialala jak wzialem porcje 4h przed treningiem, a efekty utrzymuja sie dlugo do chyba 24-36h po treningu wg producenta. Wiec jak trenujesz 3-4x w tygodniu (co drugi dzien) to pompa bedzie sie utrzymywac pewnie prawie caly czas, a przynajmniej dlugo ;) . W dodatku cenowo wyjdzie chyba podobnie jak BSN.

Problem z PJ, ze zawiera czysty Nitrix, tj nie pobudza do treningu jak np No-shutgun czy Shock therapy etc - mi to pasuje bo checi do treningu mi nie brakuje ;)

Tu masz link gdzie mozna kupic probke PJ i Dorian Yates'a - mozesz kupic i porownac co na Ciebie lepiej bedzie dzialac
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024