Skocz do zawartości


Zdjęcie

kreatyna+hmb+gainbolic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

bezpseudo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kreatyna+hmb+gainbolic
Witam, mam pytanie do znawców. Ćwiczę jakiś rok z dużymi przerwami. Ostatnio jednak mam na tyle motywacji że ćwiczę 4 razy w tygodniu od 2 miesięcy. Waże tylko 62kg, zawsze miałem problem ze zrobieniem masy, dieta średnia, pracuje, staram się jeść dożo ryżu. Kupiłem takie odżywki - jabłczan kreatyny cm3 treca, hmb olimpu i 2 kg gainbolica 6000 olimpu. Czy mam już to brać? czy jeszcze na sucho? ciężko nabieram masy.

hbmb jest ogromne, czy moge z kapsułki wysypywać proszek i rozpuszczać do wypicia razem z tym gainerem?
  • 0

Elvis86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:16
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :34.5
  • Klatka piersiowa [cm]:103
  • Udo [cm]:55
  • Wyciskanie [kg]:70 w seriach
  • Waga [kg]:73

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+hmb+gainbolic
gainera pakuj odrazu :P nawet sie nie zastanawiaj :P pij 3 razy dziennie meidzy posilkami w dni beztreningowe i 4 razy dziennie w dni treningowe :) zacznij od 50% porcji w pierwszym tygodniu (zamiast 14 lyzek bo o ile pamietam tyle tzreba dac na 1 porcje, dawaj 7 bo jak nie to cie przesra i ogolnie zle sie bedziesz czul). ja tez mialem problem z nabraniem masy ale powiem szczerze ze pierwsze 6 gainerow (super gainera wybrales!! jeden z najlepszych!!) weszlo i zostalo ;) pozniej juz gorzej wchodzil ale z 61 zrobilem 66 kilo. Teraz mialem przerwe 2 miesiace od ganera i znow zaczne brac (tez 6000 ;) ) a jesli nie bedzie przyrostu masy to wezme mutant mass-tez bardzo dobry . co do hmb to jesli chcesz mase to nei bierz. Lepiej wez glutamine bo hmb redukuje tluszcz z tego co slyszalem. Co do kreatyny to ja bralem ale to zalezy jak dlugo cwiczysz w sumie.
  • 0

bezpseudo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+hmb+gainbolic
ćwicze z rok bez sumiennych treningów.. na poważnie od 3 miesięcy
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+hmb+gainbolic
Jak łapiesz stagnacje to mozesz zarzucic jakąs krete bo napewno nie zaszkodzi a moze pomoze przelamac zastoje.
  • 0

 

 


pitżul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:ja mam to wiedzieć

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+hmb+gainbolic
mutant mass lepszy od gainbolic
hmb to lipa
masa z ryżu ci nie urośnie tylko z białka pochodzenia zwierzecego, ale jak najbardziej potrzebny bo to energia,
narazie bierz samego gainera tam też jest troche kreatyny, a dopiero z czasem dozuc tą co masz :P
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+hmb+gainbolic
3 miesiące to jeszcze za mało żeby porządnie nałapać mięcha chociaż na początku wszystko idzie dosyć szybko :P na odżywki też za wcześnie ale gainera możesz łykać i staraj się jeść dużooo ale odpowiednich produktów :P
  • 0

bezpseudo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+hmb+gainbolic
ok :P dzieki za rady... gainera będę pić tez w pracy bo wiadomo ze tam to nie ma czasu na normalny posiłek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024