Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w dobraniu diety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

dziudzia88
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:USA

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w dobraniu diety
Witam

Chialbym zebyscie mi pomogli dobrac jaks diete albo pomuc w ulozeniu. Mam 19 lat, waze 115kg przy wzroscie 185cm, nie bylo by problemu gdy nie to ze mialem wypadek lezalem 3 miesiace na luzku i wtedy sie roztylem teraz mam klopot sie tego pozbyc probowalem diete adkinsa albo to strasznie wyniszcza organizm. Przed wypadkiem ciwiczylem amatorsko na silowni i duzo spedzialem czasu na gre w pilke nozna jednak teraz ze wzgledu na problem z pieta nie moge biegac. Teraz, mniejwiecej miesiac temu zaczolem znowu cwiczyc, ale chce zrzucic te kilogramy mniejwiecej do 90-95kg i oczywiscie cwiczyc miesnie, nie musze miec ladnie wyzebionego ciala ale zeby nie bylo takiego brzucha i "cyckow". Nie pracuje, silownie mam w domu wiec mam sprzet do dyspozycji, tylko problem mam z bieganiem zawsze mozna jakis rowerek. Wstaje okolo 9 rano, i jem doslownie wszytko, a glownie wieczorami przed kompem i mysle ze to duzo mi sie odklada. Dlatego prosze o jakas diete i plan dzieki ktoremu jakos zrzuce brzuch i pojawia sie miesnie.

Dziekuje z gory, jak cos trzeba dopisac o czym zapomnialem to odrazu upominac
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu diety
Łap tutaj dwie przykładowe diety low carb. Ilości produktów są podane orientacyjnie, więc w razie jakbyś się nie najadał to sobie zwiększaj. Początkowo w każdym posiłku niech będzie trochę węglowodanów, a później zastępuj je zdrowymi tłuszczami. Ogranicz wszelkiego rodzaju słodycze. Zaopatrz się w jakieś suplementy. Jak coś to pytaj.

I śniadanie: 5:30
odżywka białkowa - 60g z wodą
kromka ciemnego pieczywa ze słuszną warstwą dżemu lub miodu

II śniadanie: (10:00)
3 gotowane jaja
1 pomidor
1 marchew surowa
1 ogórek surowy (można te 3 powyższe składniki zetrzeć i dodać 10g oliwy z oliwek w celu zapewnienie odpowiedniej podaży NNKT)

Przekąska (13:00)
100g Chudy twaróg z:
a) 1 niewielkie jabłko starte - dla tych co nie w pracy
B) 1 cebulka posiekana, dodatek oleju 10g (chyba że dodany był w 2 śniadaniu to nie trzeba aczkolwiek nie zaszkodzi) warto naprzemiennie z oliwą stosować olej z pestek wingoron.
c) jogurt naturalny 100ml + przyprawy

Obiad (16:00)
tuńczyk 130g kawałki w sosie własnym - sos usuwamy i dolewamy oleju (1 łyżkę stołową) można doprawić do smaku lub drób chudy, filety w ilości 1 sztuki parowanej, gotowanej lub pieczonej w folii aluminiowej
100g kapusty kiszonej/marchwi surowej

Trening (17:00-19:00)

Po treningu
Maślanka 500ml / Kefir 400ml / Jogurt 400ml

Kolacja 20:30
Makrela wędzona - 200g
Pomidor - 1 szt

Białko - 212g co stanowi ok. 42% udziału energii
Tłuszcz - 99g co stanowi ok. 44% udziału energii
Węglowodany - 68g co stanowi ok. 14% udziału energii

KOLEJNA:
I śniadanie: 5:30
200g twaróg chudy
100ml kefir
2 łyżki powideł śliwkowych

II śniadanie: (10:00)
sałata lodowa, lub pekińska
gotowany filet indyk lub kurczak
papryka
pomidor
nać pietruszki
nieco okrasać olejem z pestek winogron

Przekąska (13:00)
to samo co o 10, ale zjadać o 1/2 mniej, czyli robisz sobie pojemniczek i zjadasz 70% z niego o 10:00 a o 13:00 wykańczasz

Obiad (16:00)
tuńczyk 130g kawałki w sosie własnym - sos usuwamy i dolewamy oleju (1 łyżkę stołową) można doprawić do smaku lub drób chudy, filety w ilości 1 sztuki parowanej, gotowanej lub pieczonej w folii aluminiowej
100g kapusty kiszonej/marchwi surowej

Trening (17:00-19:00)

Po treningu
Maślanka 500ml / Kefir 400ml / Jogurt 400ml/ odżywka białkowa na wodzie

Kolacja 20:30
Makrela wędzona - 200g
Pomidor - 1 szt
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu diety
Tak jak wyżej ale radził bym Ci nie jeść po 19stej. No chyba , że jakiś jogurt naturalny.
  • 0

dziudzia88
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:USA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu diety
Dzieki wielkie za pomoc wybiore ktoras z diet i bede informowal na bierzaco o efektach.

Blackzone a czy myslisz ze jest sens teraz dolozyc do trenigow teraz jakas kreatyne czy inne suplementy, reduktor tluszczu?? Nie pytam jakiej firmy bo i tak mieszkam na innym kontynencie wiec cos sam musze wybrac, ale jakie konkretnie suplemety pasowaly by do tej sytuacji??
  • 0

dziudzia88
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:USA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu diety
(sorka ze post pod postem)

znajmy mi poleca reduktor tluszku nazywa sie "Lipo 6: sklad:
synephrine HCL - 20mg
synthetic 99% Guggulsterones z&E 1:1 - 20mg
Yohimbine HCL- 3mg
Caffeine Anhydrous USP - 200mg
Bioperine - 5mg

wedlug zalecenia producenta powino sie spozywac 4 kapsulki dziennie, mniejwiecej rano przy sniadaniu i 6 godzin przed snem
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu diety

Blackzone a czy myslisz ze jest sens teraz dolozyc do trenigow teraz jakas kreatyne czy inne suplementy, reduktor tluszczu?? Nie pytam jakiej firmy bo i tak mieszkam na innym kontynencie wiec cos sam musze wybrac, ale jakie konkretnie suplemety pasowaly by do tej sytuacji??


Znaczy na początek naucz się trzymać dietę i ułożyć sobie dzień tak aby treningi nie wypadały. Po jakimś miesiącu jak najbardziej można zarzucić suple typu: witaminy&minerały, lekki spalacz jeżeli nie masz kłopotów ze zdrowiem, omega3, Cla.
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu diety

znajmy mi poleca reduktor tluszku nazywa sie "Lipo 6: sklad:
synephrine HCL - 20mg
synthetic 99% Guggulsterones z&E 1:1 - 20mg
Yohimbine HCL- 3mg
Caffeine Anhydrous USP - 200mg
Bioperine - 5mg

wedlug zalecenia producenta powino sie spozywac 4 kapsulki dziennie, mniejwiecej rano przy sniadaniu i 6 godzin przed snem


Dobry spalacz. 1 Dawka do śniadania a druga przed treningiem z 30 minut.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024