Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

bartek17
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Piłka nożna, siłownia, Real Madryt,kobiety :)

Napisano Ponad rok temu

Białko
Witam. Po ostatnich wizytach u lekarza(problemy z wysypka) okazało się, że będe zmuszony odstawić białko w proszku, środowisko(rodzina i przyjaciele) niestety wywieraja na mnie ogromną presję z tego powodu. Jako, że ja nie zamierzam rezygnowac z silowni ze wzgledu na odstawienie białka w proszku kieruje do Was pytanie odnosnie białka po treningu(zawsze pilem bialko w proszku po treningu).Jaki koktajl z produktow spozywczych moge zrobic by moc go wypic po treningu ? Kostke seria białego + białka jaj ? Proszę o radę, sprawa jest wazna i na pewno warta swieczki, zrobie wszystko by dalej trenowac i zaspokoic jedzeniem zapotrzebowanie na bialko, pozdrawiam.

Ps. Sory ze sie rozpisalem ;)
  • 0
:)

trepczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła/ Poznań
  • Zainteresowania:Siłownia Lekkoatletyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
czy koktajl jest konieczny ? nie lepiej wrzucic 150 g piersi z kurczaka do wody , ugotowac i masz napewno dobrej jakosci białko ktore dobrze przyswoisz po treningu ;) nie polecam twarogu jako posiłek po treningowy , twarog stosuj przed snem ze wzgledu na to ze dłużej sie wchłania :)
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
po treningu zadbaj o anabolizm , kup sobie bcaa , czy samą leucynę i tyle , białko z żarcia

bartek17
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Piłka nożna, siłownia, Real Madryt,kobiety :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
Mi chodziło o takie białko od razu po treningu :) , oczywiscie 40-60 minut pozniej kurak z ryzem.

po treningu zadbaj o anabolizm , kup sobie bcaa , czy samą leucynę i tyle , białko z żarcia

Po ostatnich perturbacjach z suplementami jak tylko zobacza kolejne tabletki u mnie w pokoju to poleca do kibla :hyhy: , wiec zapewne banan będzie tutaj bardziej na miejscu :)
  • 0
:)

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko

jak tylko zobacza kolejne tabletki u mnie w pokoju to poleca do kibla :hyhy:

i ty sie tak dajesz ? :D :D
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
kurwa chłopie masz 19 lat i to twoja sprawa , powiedz starym żeby sie gonili i tyle :hyhy:

bartek17
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Piłka nożna, siłownia, Real Madryt,kobiety :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
No przez 1,5 roku jak brałem białko to jakos sie trzymałem :hyhy: do czasu gdy zaczalem miec problemy ze skórą :kwasny: .Każda moja dolegliwość to już wina spada na suplementy , i wez tu gadaj ze starymi jak kazdy lekarz u ktorego bylem im mowi ze to przez to :( , ale najlepsze uslyszalem ostatnio z ust mlodej pani lekarz ... "ze do białka dodaja sterydy anaboliczne".... myslalem ze pier***e tam w gabinecie......
  • 0
:)

trepczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła/ Poznań
  • Zainteresowania:Siłownia Lekkoatletyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
wspołczuje Ci ;d ja mam normalnego lekarza.. bo moj starszy tez miał wątpliwosci , przeszedłem sie do rodzinnego i on powiedział ze bez problemu moge brac suplementy , i teraz nawet stary mi kupuje jak czegos potrzebuje ;) :rotfl:
  • 0

bartek17
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Piłka nożna, siłownia, Real Madryt,kobiety :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
Tak wiec jednym slowem mam prze****e :kwasny: , musze wszystkie suple zastąpić żarciem :] ,a o jakiejs kreatynie to moge pomarzyc, chyba ze sie wyprowadze :hyhy:
  • 0
:)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024